تور پکن

پکن پایتخت کشور پهناور چین با تاریخی 3 هزار ساله می‌باشد که در کنار بناهای مدرن خود به حفظ آثار تاریخی چون شهر ممنوعه، که کاخهای پادشاهان سلسله مینگ، آخرین امپراطوری چین را در خود جای داده مشهور می‌باشد. به تعبیری می‌توان پکن را نمایشگاه آثار تاریخی کشور پهناور و تاریخی چین نامید. شهر پکن جذابیت‌های گردشگری گوناگونی را در خود جای داده که از شناخته شده ترین مکانهای تاریخی آن می‌توان به شهر ممنوعه(Forbidden city) میدان تیان آن من (Tiananmen Square) قصر تابستانی ( summer palace) معبد خدایان(temple of heaven) مقبره پادشاهان (Ming Tombs) دیوار چین (Beijing Greet Wall) اشاره کرد. اما پکن از آثار مدرن نیز بهره برده است آثاری چون استادیوم المپیک یا آشیانه پرنده (Beijing Olympic Stadium) ساختمان اعجاب انگیز تلویزیون ملی چین (CCTV) خیابان وانفوجینگ با دنیایی از فروشگاهها (Wangfujin St) . در زمینه هنرهای مرتبط با صنایع دستی شهر پکن نیز می‌توان به کارخانه صنایع دستی پکن (Beijing Crafts Factory)، کارخانه سنگ یشم پکن (Beijing Jade factory)، کارخانه مروارید پکن (Beijing Pearl factory) و کارخانه ابریشم پکن (Beijing Silk Factory) اشاره نمود.

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان در طراحی تورهای چین خود همواره برنامه ویژه‌ای برای شهر پکن در نظر دارد که برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا با شرکت در تورهای چین این شرکت با صرف کمترین زمان بیشتر مکانها و جذابیتهای شهر پکن را مشاهده فرمایید.

به "تور پکن" امتیاز دهید

2 کاربر به "تور پکن" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور پکن"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021