تور بارسلون

بارسلون مرکز منطقه خود مختار کاتالونیا در پادشاهی اسپانیا است. بارسلون با داشتن 1.6 میلیون نفر جمعیت در محدوه شهری اش، دومین منطقه شهری پرجمعیت در اسپانیا است. منطقه شهری بارسلون از مرزهای خود شهر بارسلون فراتر رفته و جمعیتی 4.7 میلیون نفری را در خود جای داده است. منطقه شهری بارسلون ششمین منطقه پر جمعیت در اتحادیه اروپا بعد از پاریس، لندن، مادرید، منطقه رور (آلمان) و میلان است. بارسلون بزرگترین ابر شهر دریای مدیترانه است و در ساحل بین دهانه رودهای Llobregat و Besòs قرار گرفته است. بارسلون میراث فرهنگی غنی دارد و امروزه یک مرکز فرهنگی مهم در اسپانیا و یک مقصد توریستی مهم در تور اروپا است.

لیست قیمت تورهای بارسلون

برای مشاهده جزئیات تور های بارسلون روی هر یک کلیک کنید.
MSC Orchestra Cruise تورکشتی کروز جزایر قناری13روز*نوروز97* شناسه تور: 52 تورکشتی کروز جزایر قناری13روز*نوروز97* ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و مراکش شروع قیمت: 22,890,000 تومان 6 فروردین (نوروز 1397) تور ایتالیا اسپانیا *نوروز 99* شناسه تور: 65 تور ایتالیا اسپانیا *نوروز 99* تور رم 4شب + تور بارسلون 3شب شروع قیمت: € 1,650 + مبلغ ریالی 27 اسفند الی 10 فروردین هر روز(نوروز 99) تور جزایر قناری اسپانیا 11روز*نوروز 99* شناسه تور: 64 تور جزایر قناری اسپانیا 11روز*نوروز 99* مادرید 3شب، تنریف 4شب، بارسلون 3شب شروع قیمت: € 1,990 + مبلغ ریالی 28 اسفند، 2 و 5 فروردین (نوروز 99) MSC Grandiosa Cruise تور اروپا با کشتی کروز Grandiosa شناسه تور: 56 تور اروپا با کشتی کروز Grandiosa تور ایتالیا مالتا اسپانیا فرانسه 8روز شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی 29 دی، 6 و13 بهمن و... (زمستان 98) MSC Grandiosa Cruise تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا Grandiosa شناسه تور: 38 تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا Grandiosa مسیر کشتی:ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی 3 و 10 فروردین (نوروز 99) تور بارسلون شناسه تور: 143 تور بارسلون تور اسپانیا (تور بارسلون 5روز) شروع قیمت: € 590 + مبلغ ریالی 17 ،24 و 31 فروردین و...(فروردین 99 ) تور اسپانیا مادرید + بارسلون شناسه تور: 58 تور اسپانیا مادرید + بارسلون تور مادرید 3شب + تور بارسلون 4شب شروع قیمت: € 980 + مبلغ ریالی 17 ،24 و 31 فروردین و...(فروردین 99 ) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView شناسه تور: 45 تور کشتی کروز اروپا MSC SeaView تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه 8 روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 17 و 24 مهر ماه 1398
تعداد: (12)

بارسلون یکی از پیشروترین شهرهای دنیا در زمینه های فرهنگی، نمایشگاه های تجاری، اقتصادی و توریستی است. تاثیری که بارسلون بر تجارت، تحصیل، سرگرمی، رسانه، مد، دانش و هنر داشته است این شهر اسپانیا را به یکی از مهمترین شهرهای بین المللی تبدیل کرده است. بارسلون همچنین یک مرکز مهم فرهنگی و اقتصادی در جنوب غرب اروپا است. در سال 2008 بارسلون چهارمین شهر قدرتمند در اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی (با معیار تولید ناخالص داخلی) بوده است. با عدد 177 میلیارد یورویی در آن سال بارسلون رتبه 38ام جهان را به دست آورده بود. در سال 2012 بارسلون تولید ناخالص داخلی 170 میلیارد دلاری داشت و در هر دو زمینه ی نرخ شاغلین و تولید ناخالص داخلی به ازای هر نفر، پیشروترین شهر اسپانیا بود. در سال 2009 بارسلون سومین شهر موفق اروپا و یکی از برترین های جهان شد. در همان سال بارسلون چهارمین شهر برتر اروپا در زمینه تجارت و سرعت رشد شد. بارسلون همچنین یک قطب حمل و نقل در اسپانیا است و یکی از شلوغ ترین بندرهای اروپا است. فرودگاه بین المللی بارسلون یعنی Barcelona-El Prat Airport در سال به حدود 40 میلیون مسافر خدمت می کند و شبکه راه آهن پر سرعت این شهر، اسپانیا را به فرانسه و دیگر نقاط اروپا متصل می کند.

بارسلون در سال 2011 با داشتن 5.5 میلیون بازدید کننده بین المللی تور اروپا، بعد از لندن، پاریس، استانبول و رم پنجمین شهر پر بازدید اروپا و بیستمین شهر پر بازدید در جهان بود. در سال 2015 پراگ و میلان بازدید کننده های بین المللی بیشتری داشتند. بارسلون همچنان در میان محبوب ترین شهرهای تور اسپانیا قرار دارد. بارسلون به خاطر داشتن تعداد زیادی مناطق تفریحی، یکی از بهترین سواحل دنیا، آب و هوای گرم و معتدل، جاذبه های دیدنی تاریخی شامل هشت مکان ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو، 519 هتل شامل 35 هتل 5 ستاره و زیرساخت های توسعه یافته توریستی، یک مقصد توریستی معروف در سراسر جهان است.

در سال 1992، بارسلون به خاطر میزبانی بازی های المپیک آن سال توجه بین المللی فوق العاده زیادی را به خود جلب کرد و در نتیجه آن چرخش عظیمی در صنعت توریسم این منطقه از اسپانیا به وجود آمد. این تغییرات چنان تاثیری بر بارسلون گذاشتند که تا به امروز همچنان قابل تشخیص هستند. این تغییرات را می توانید در محله های بازسازی شده و تمرکز خیلی زیاد بر طراحی های مدرن که در تمام جنبه های زندگی در بارسلون نفوذ کرده اند، از ساختمان های عمومی گرفته تا چیزهایی ساده ای مانند یک نیمکت پارک و یا یک پوستر یک رویداد در شهر، ببینید. برای کسانی که به تور اسپانیا و شهر بارسلون می روند این ها به یک معنی هستند: شهری فوق العاده مدرن و در عین حال قدیمی که می توانید در قرن 21ام آن را ببینید. بارسلون شهری شده است که در آن عناصر جدید و مدرن در خدمت این هستند که جنبه باستانی این شهر را هم حفظ کنند و هم قدر بدانند. شهر زیبای بارسلون پر است از چیزهایی که شهرهای اروپایی همگی به آن شهره هستند: بازارهای روباز و خیابانی، رستوران هایی که در هیچ جای دنیا نظیر ندارند، مغازه ها، موزه ها و کلیساهای باستانی.

آگوست احتمالا شلوغ ترین زمان بارسلون است. در عین حال حدود 10 درصد مغازه ها و رستوران های بارسلون، از نیمه های آگوست تا اوایل سپتامبر بسته هستند. در این زمان مردم ساکن در بارسلون، خود به تعطیلات می روند. در مرکز بارسلون، بیشتر رستوران ها و مغازه ها باز هستند. در آگوست تعداد زیادی توریست تور اروپا در بارسلون حضور دارند. بارسلون سواحل عالی زیادی دارد و مردم محلی بارسلون خیلی خوشحال می شوند اگر گردشگران بقیه شهر را نیز به عنوان ساحل در نظر نگیرند و در کلیساها و رستوران ها با لباس شنا حاضر نشوند.

بارسلون در فصل های کم گردشگر اسپانیا عالی است. بارسلون در ماه های زمستانی مانند فوریه و ژانویه نیز شهری دوست داشتنی است. در این ماه ها بارسلون آن قدر سرد نیست و متوسط دما 9 تا 10 درجه و آسمان آفتابی و آبی است.

با در نظر گرفتن رطوبت بالای هوا در بارسلون، دمای 19 تا 23 درجه در این شهر اسپانیا دمایی مناسب حساب می شود. این دما معمولا دمای دوره های زمانی بین آوریل تا ژوئن و اواخر سپتامبر تا نوامبر است. این زمان ها بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از بارسلون هستند. دما از این بالاتر رود، بارسلون برای بسیاری، زیادی از حد تحمل گرم می شود. هفته عید پاک و همچنین کریسمس تا شب سال نو، در بارسلون زمان های خیلی شلوغی هستند. اگر می خواهید در مدت تور اسپانیا با جمعیت گردشگران روبرو نشوید در این زمان ها به بارسلون نروید. همچنین در زمان کنگره جهانی موبایل و مسابقات فرمول وان نیز به تور بارسلون نروید، چرا که در این زمان باید انتظار قیمت های خیلی بالایی برای هتل ها داشته باشید.

گشت و گذار در بارسلون در مدت تور اسپانیا

فروشگاه بزرگ El Corte Inglés یک نقشه فوق العاده مفید و البته رایگان در اختیار مسافران تور اسپانیا و شهر بارسلون قرار می دهد. می توانید یک نسخه از نقشه بارسلون را از این فروشگاه یا میز پذیرش هتل محل اقامتتان دریافت کنید. این نقشه ها همچنین در دفترهای اطلاعات توریستی بارسلون در دسترس هستند. چند تا از این دفترها را می توانید در ترمینال های فرودگاه Barcelona El Prat پیدا کنید. در دفاتر اطلاعات توریستی بارسلون همچنین می توانید نقشه های رسمی بارسلون را نیز بخرید؛ ولی آن قدر نمی ارزند. از این دفاتر نقشه هتل های بارسلون را بخواهید که شامل اطلاعات خوبی از کوچه های شهر قدیمی بارسلون است.

به "تور بارسلون" امتیاز دهید

3 کاربر به "تور بارسلون" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بارسلون"

2 دیدگاه

مهدی پاکزاد 8 تیر 1398

برنامه و قیمت تور بارسلون در ماه مهر 98 برای 4 شب اقامت؟
چه موقع باید اقدام کرد؟
مدت زمان اخذ ویزا؟
برای یک خانواده 4 نفره، در صورتی که ویزا برای یکی از اعضا نیاید، کل سفر کنسل خواهد بود. میزان خسارت چقدر میباشد؟
آیا قیمت تور در پاییز ارزانتر از تابستان است؟

پاسخ به مهدی پاکزاد

کارشناس آوای بورالان10 تیر 1398

سلام جناب پاکزاد مشاورین ما با شما تماس میگیرند .
شما از الان و یا حتی شهریور ما میتونید اقدام کنید .
مدت زمان اخذ ویزا یک ماه هستش .
در صورت کنسلی 10 درصد کل مبلغ قرار داد سوخت و باقی مبلغ به شما برگردونده می شود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021