تور بارسلون

بارسلون مرکز منطقه خود مختار کاتالونیا در پادشاهی اسپانیا است. بارسلون با داشتن 1.6 میلیون نفر جمعیت در محدوه شهری‌اش، دومین منطقه شهری پرجمعیت در اسپانیا است. منطقه شهری بارسلون از مرزهای خود شهر بارسلون فراتر رفته و جمعیتی 4.7 میلیون نفری را در خود جای داده است. منطقه شهری بارسلون ششمین منطقه پر جمعیت در اتحادیه اروپا بعد از پاریس، لندن، مادرید، منطقه رور (آلمان) و میلان است. بارسلون بزرگترین ابر شهر دریای مدیترانه است و در ساحل بین دهانه رودهای Llobregat و Besòs قرار گرفته است. بارسلون میراث فرهنگی غنی دارد و امروزه یک مرکز فرهنگی مهم در اسپانیا و یک مقصد توریستی مهم در تور اروپا است.

تورهای بارسلون

تور اروپا ایتالیا + اسپانیا 8 روز شناسه تور: 65 تور اروپا ایتالیا + اسپانیا 8 روز تور رم 4شب + تور بارسلون 3شب شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی 18بهمن، 2اسفند و...(زمستان97 *نوروز 98*) MSC Bellissima Cruise تور اروپا با کشتی کروز * نوروز 98* شناسه تور: 56 تور اروپا با کشتی کروز * نوروز 98* تور ایتالیا مالتا اسپانیا فرانسه 8روز شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی 27 اسفند، 5 و 12 فروردین (نوروز 1398) تور بارسلون شناسه تور: 143 تور بارسلون تور اسپانیا (تور بارسلون 4روز) شروع قیمت: € 590 + مبلغ ریالی 15 ، 22 و 29 آذر و ... (پاییز 97) MSC Meraviglia Cruise تور  اروپا نوروز 98 با کشتی کروز Meraviglia شناسه تور: 38 تور اروپا نوروز 98 با کشتی کروز Meraviglia تور ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه شروع قیمت: € 1,290 + مبلغ ریالی 26 اسفند و 11 فروردین (نوروز 1398) تور اسپانیا (تور ترکیبی اسپانیا) ماهان شناسه تور: 58 تور اسپانیا (تور ترکیبی اسپانیا) ماهان تور مادرید 3شب + تور بارسلون 4شب شروع قیمت: € 1,390 + مبلغ ریالی 22 و 29 آذر، 6 ، 13 ، 20 دی و ...(پاییز 97) MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز اروپا MSC Meraviglia شناسه تور: 45 تور کشتی کروز اروپا MSC Meraviglia تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه 8 روز شروع قیمت: € 990 + مبلغ ریالی 30 دی، 7 بهمن و...(زمستان97) MSC Seaview Cruise تور کشتی کروز دور دنیا 19روز اروپا+برزیل شناسه تور: 34 تور کشتی کروز دور دنیا 19روز اروپا+برزیل تور ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، جزایر قناری، برزیل شروع قیمت: € 2,890 + مبلغ ریالی 27 آبان (پاییز 97) MSC Fantasia Cruise تور کشتی کروز اروپا 8روز MSC Fantasia شناسه تور: 39 تور کشتی کروز اروپا 8روز MSC Fantasia تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا با کشتی کروز شروع قیمت: € 1,290 + مبلغ ریالی 4 آبان 1397
تعداد: (14)

بارسلون یکی از پیشروترین شهرهای دنیا در زمینه‌های فرهنگی، نمایشگاه‌های تجاری، اقتصادی و توریستی است. تاثیری که بارسلون بر تجارت، تحصیل، سرگرمی، رسانه، مد، دانش و هنر داشته است این شهر اسپانیا را به یکی از مهمترین شهرهای بین‌المللی تبدیل کرده است. بارسلون همچنین یک مرکز مهم فرهنگی و اقتصادی در جنوب غرب اروپا است. در سال 2008 بارسلون چهارمین شهر قدرتمند در اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی (با معیار تولید ناخالص داخلی) بوده است. با عدد 177 میلیارد یورویی در آن سال بارسلون رتبه 38ام جهان را به دست آورده بود. در سال 2012 بارسلون تولید ناخالص داخلی 170 میلیارد دلاری داشت و در هر دو زمینه‌ی نرخ شاغلین و تولید ناخالص داخلی به ازای هر نفر، پیشروترین شهر اسپانیا بود. در سال 2009 بارسلون سومین شهر موفق اروپا و یکی از برترین‌های جهان شد. در همان سال بارسلون چهارمین شهر برتر اروپا در زمینه تجارت و سرعت رشد شد. بارسلون همچنین یک قطب حمل و نقل در اسپانیا است و یکی از شلوغ‌ترین بندرهای اروپا است. فرودگاه بین‌المللی بارسلون یعنی Barcelona–El Prat Airport در سال به حدود 40 میلیون مسافر خدمت می‌کند و شبکه راه‌آهن پر سرعت این شهر، اسپانیا را به فرانسه و دیگر نقاط اروپا متصل می‌کند.

بارسلون در سال 2011 با داشتن 5.5 میلیون بازدید کننده بین‌المللی تور اروپا، بعد از لندن، پاریس، استانبول و رم پنجمین شهر پر بازدید اروپا و بیستمین شهر پر بازدید در جهان بود. در سال 2015 پراگ و میلان بازدید کننده‌های بین‌المللی بیشتری داشتند. بارسلون همچنان در میان محبوب‌ترین شهرهای تور اسپانیا قرار دارد. بارسلون به خاطر داشتن تعداد زیادی مناطق تفریحی، یکی از بهترین سواحل دنیا، آب و هوای گرم و معتدل، جاذبه‌های دیدنی تاریخی شامل هشت مکان ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو، 519 هتل شامل 35 هتل 5 ستاره و زیرساخت‌های توسعه‌یافته توریستی، یک مقصد توریستی معروف در سراسر جهان است.

در سال 1992، بارسلون به خاطر میزبانی بازی‌های المپیک آن سال توجه بین‌المللی فوق‌العاده زیادی را به خود جلب کرد و در نتیجه آن چرخش عظیمی در صنعت توریسم این منطقه از اسپانیا به وجود آمد. این تغییرات چنان تاثیری بر بارسلون گذاشتند که تا به امروز همچنان قابل تشخیص هستند. این تغییرات را می‌توانید در محله‌های بازسازی‌شده و تمرکز خیلی زیاد بر طراحی‌های مدرن که در تمام جنبه‌های زندگی در بارسلون نفوذ کرده‌اند، از ساختمان‌های عمومی گرفته تا چیزهایی ساده‌ای مانند یک نیمکت پارک و یا یک پوستر یک رویداد در شهر، ببینید. برای کسانی که به تور اسپانیا و شهر بارسلون می‌روند این‌ها به یک معنی هستند: شهری فوق‌العاده مدرن و در عین حال قدیمی که می‌توانید در قرن 21ام آن را ببینید. بارسلون شهری شده است که در آن عناصر جدید و مدرن در خدمت این هستند که جنبه باستانی این شهر را هم حفظ کنند و هم قدر بدانند. شهر زیبای بارسلون پر است از چیزهایی که شهرهای اروپایی همگی به آن شهره هستند: بازارهای روباز و خیابانی، رستوران‌هایی که در هیچ جای دنیا نظیر ندارند، مغازه‌ها، موزه‌ها و کلیساهای باستانی.

آگوست احتمالا شلوغ‌ترین زمان بارسلون است. در عین حال حدود 10 درصد مغازه‌ها و رستوران‌های بارسلون، از نیمه‌های آگوست تا اوایل سپتامبر بسته هستند. در این زمان مردم ساکن در بارسلون، خود به تعطیلات می‌روند. در مرکز بارسلون، بیشتر رستوران‌ها و مغازه‌ها باز هستند. در آگوست تعداد زیادی توریست تور اروپا در بارسلون حضور دارند. بارسلون سواحل عالی زیادی دارد و مردم محلی بارسلون خیلی خوشحال می‌شوند اگر گردشگران بقیه شهر را نیز به عنوان ساحل در نظر نگیرند و در کلیساها و رستوران‌ها با لباس شنا حاضر نشوند.

بارسلون در فصل‌های کم گردشگر اسپانیا عالی است. بارسلون در ماه‌های زمستانی مانند فوریه و ژانویه نیز شهری دوست‌داشتنی است. در این ماه‌ها بارسلون آن قدر سرد نیست و متوسط دما 9 تا 10 درجه و آسمان آفتابی و آبی است.

با در نظر گرفتن رطوبت بالای هوا در بارسلون، دمای 19 تا 23 درجه در این شهر اسپانیا دمایی مناسب حساب می‌شود. این دما معمولا دمای دوره‌های زمانی بین آوریل تا ژوئن و اواخر سپتامبر تا نوامبر است. این زمان‌ها بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از بارسلون هستند. دما از این بالاتر رود، بارسلون برای بسیاری، زیادی از حد تحمل گرم می‌شود. هفته عید پاک و همچنین کریسمس تا شب سال نو، در بارسلون زمان‌های خیلی شلوغی هستند. اگر می‌خواهید در مدت تور اسپانیا با جمعیت گردشگران روبرو نشوید در این زمان‌ها به بارسلون نروید. همچنین در زمان کنگره جهانی موبایل و مسابقات فرمول وان نیز به تور بارسلون نروید، چرا که در این زمان باید انتظار قیمت‌های خیلی بالایی برای هتل‌ها داشته باشید.

گشت و گذار در بارسلون در مدت تور اسپانیا

فروشگاه بزرگ El Corte Inglés یک نقشه فوق‌العاده مفید و البته رایگان در اختیار مسافران تور اسپانیا و شهر بارسلون قرار می‌دهد. می‌توانید یک نسخه از نقشه بارسلون را از این فروشگاه یا میز پذیرش هتل محل اقامتتان دریافت کنید. این نقشه‌ها همچنین در دفترهای اطلاعات توریستی بارسلون در دسترس هستند. چند تا از این دفترها را می‌توانید در ترمینال‌های فرودگاه Barcelona El Prat پیدا کنید. در دفاتر اطلاعات توریستی بارسلون همچنین می‌توانید نقشه‌های رسمی بارسلون را نیز بخرید؛ ولی آن قدر نمی‌ارزند. از این دفاتر نقشه هتل‌های بارسلون را بخواهید که شامل اطلاعات خوبی از کوچه‌های شهر قدیمی بارسلون است.

به "تور بارسلون" امتیاز دهید

2 کاربر به "تور بارسلون" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تور بارسلون

نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021