تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

نمایشگاه های گوانگجو و هنگ کنگ از شناخته شده ترین رویدادهای تجاری در جهان به شمار می‌آیند و طیف وسیعی از محصولات و خدمات را پوشش میدهند. در فاز دوم، تور نمایشگاه گوانگجو با موضوعات تجهیزات نورپردازی و روشنایی، محصولات تبلیغاتی و هدایا و دکوراسیون خانگی و در فاز سوم با موضوعات پوشاک، منسوجات و کفش و محصولات اداری، کیف، تفریح و سرگرمی، دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی و مواد و محصولات غذایی برگزار شده و تور نمایشگاه هنگ کنگ در فاز دوم با موضوعیت تجهیزات نورپردازی و روشنایی و ساختمان و در فاز سوم عینک، نوشابه و نوشیدنی‌های بین‌المللی برقرار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به نمایشگاه گوانجو مراجعه کنید.

قیمت / نرخ تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

ID هتل ستاره DBLSGL
1 4* Hotel (Hong Kong) 4 11,790,000 14,990,000
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: هر نفر در اتاق یک تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک 4 تا 12 سال با تخت
 • CNB: کودک 2 تا 4 سال بدون تخت
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
قیمت ها به تومان و اعتبار قیمتها تا 10 اسفند میباشد. اعتبار شامل نوسانات شدید نرخ ارز نمی‌باشد. شناسه پکیج: 73

نکات و دانستنی‌های تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

 • کلیه افراد ذکر شده در یک ویزای گروهی چین باید همزمان با هم وارد چین شده و همزمان با هم خارج گردند.
 • ساعت رسمی هنگ کنگ و چین 3 ساعت و نیم از ایران جلوتر است یعنی ساعت 6 صبح ایران برابر با ساعت 9 و نیم صبح همان روز در چین است.
 • واحد پول کشور هنگ کنگ، دلار هنگ کنگ (1HKD≈430Tooman) و کشور چین، یوان (1RMB≈550Tooman) می‌باشد.
 • هر مسافر مجاز می‌باشد حداکثر تا سقف 5,000 دلار آمریکا یا معادل آن همراه داشته باشد.
 • 30 کیلوگرم و مسئولیت حمل، جابجایی و مراقبت از بار هر مسافر در فرودگاه‌ها، هتل‌ها و همچنین هنگام سوار و پیاده شدن به اتوبوس‌ها و سایر وسایل به عهده خود مسافرین محترم می‌باشد.

خدمات تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

تاریخ پرواز
31 فروردین
ترکیب تور
گوانجو (12 شب) هنگ کنگ (3 شب)

اطلاعات نمایشگاه هنگ کنگ (HKTDC Fair Hong Kong)

فاز 2
1 به 4 اردیبهشت 95
‌ (20 To 23 APR 2016)
تجهیزات نورپردازی و روشنایی: نورپردازی تجاری، نورپردازی خانگی، لوازم جانبی روشنایی و قطعات، نورپردازی در فضای باز، نور سبز، LED روشنایی، مدیریت نورپردازی، طراحی و فن آوری.
ساختمان: حمام و آشپزخانه،عملکرد ساختمان و BIM، پرده سقفی و دیواری، پوشش و مواد شیمیایی، سبز مصالح ساختمانی، ساختمان و سخت افزار های تزئینی، تکنولوژی ساختمان، سرامیک، سنگ و سنگ مرمر، درب و پنجره، مواد تزئینی داخل سالن

اطلاعات نمایشگاه گوانجو 2018 (Canton Fair Guangzhou)

فاز 2
4 به 8 اردیبهشت 95
‌ (‎23 To 27 APR 2016)
تجهیزات نورپردازی و روشنایی: ظروف آشپزخانه و کارد و چنگال، سرامیک عمومی، وسائل خانه، محصولات مراقبت شخصی، لوازم آرایش، محصولات و مواد غذایی حیوانات خانگی
محصولات تبلیغاتی و هدایا: ساعت، ساعت مچی و ابزار بصری (اوپتیکال)، اسباب بازی، هدایای تبلیغاتی (شامل صنایع دستی، جواهرات و اشیای قیمتی، مدالها وحلقه های جایزه ای، انواع تقویم ، جعبه های هدیه و کارت)، محصولات جشنواره ای
دکوراسیون خانگی: سرامیک های هنری، صنایع دستی شیشه ای، محصولات بافندگی و محصولات دستی آهنی، دکوراسیون خانه، محصولات باغبانی، دکوراسیون سنگی و آهنی و تجهیزات آبگرم در فضای باز، مبلمان.

اطلاعات نمایشگاه هنگ کنگ (HKTDC Fair Hong Kong)

فاز 3
8 به 11 اردیبهشت 95
‌ (27 To 31 APR 2016)
عینک: گالری برندها، دستگاه های بینایی سنجی، قاب عینک برای کودکان، لنز و لوازم جانبی، عینک های سه بعدی (3D)، عینک مطالعه.
نوشابه و نوشیدنی‌های بین‌المللی: المللی 05 to 07 Nov محصولات نوشیدنی و مایع، تجهیزات و لوازم جانبی ساخت نوشیدنی های مختلف، سرمایه گذاری در ساخت نوشیدنی ها.

تورهای مشابه با تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

به "تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تور نمایشگاه گوانگجو + هنگ کنگ بهار 95 فاز 3+2

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021