تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب

تور چین  تابستان، پاییز و زمستان 1400، در میان مقاصد گردشگری و تورهای مسافرتی، تور چین تفاوت عمده‌ای با سایر تورها دارد. در تور چین شما با کشوری مواجه خواهید شد که جای جای این کشور پهناور آماده شده تا شما را غافل‌گیر و شگفت‌زده کند. در تور چین شما در طی 10 روز از بهترین و مهمترین و در برخی موارد از افسانه‌ای‌ترین جاذبه‌های گردشگری دنیا بازدید خواهید کرد. در تورهای گروهی چین شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان بیشترین شاخصهای گردشگری کشور چین در برنامه سفر گنجانده شده و شما بدون پرداخت هزنه اضافی به بازدید از آنها خواهید رفت. در شهر پکن به بازدید یکی از عجائب تاریخی دنیای معماری یعنی شهر ممنوعه خواهید رفت، میدان تیان آن من که بعنوان بزرگترین میدان جهان شناخته می‌شود، رویای توریستهای چین یعنی بازدید از دیوار بزرگ چین، قصر تابستانی، معبد بهشت، استادیوم المپیک 2008 پکن ( استادیوم لانه پرنده) و بسیاری از مکان‌های دیگر همه و همه در برنامه تور شما جای داده شده است. شهر فوق مدرن شانگهای با دنیایی از نمادهای مدرنینته چین منتظر شماست، بازدید از برج تلویزیونی (برج مروارید)، مجموعه بازار و باغ یو یوان، خیابان زیبای نانجینگ و بسیاری دیگر از جذابیتهای گردشگری شانگهای منتظر شماست. و اما شهر افسانه‌ای هانگزو. شما در هانگزو شهری را در پیش رو خواهید داشت که زمانی مارکوپولو جهانگرد معروف ایتالیایی در کتاب سفرنامه خود آن را زیباترین شهر دنیا خوانده است. مطمئن باشید از آن روز تاکنون، این نظر بسیاری از کسانی است که از این شهر زیبای چین دیدن کرده‌اند. تور چین، سفری است که خاطره‌ای خوش برایتان به یادگار می‌گذارد. با آوای بورالان قدیمی‌ترین مجری تورهای تفریحی چین آسوده خاطر سفر کنید.

قیمت تور شامل 9.990.000 تومان + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل شهر ستاره RatingمنطقهDBLSGLExt-BedCWBCNBINF
1 Pullman Beijing South پکن 5* 7.9 Daxing 1,290$ 1,990$ 1,250$ 1,190$ 1,090$ 290$
Regal International Shanghai شانگهای 5* 8 Central
Goethe Hangzhou هانگزو 5* 8.5 West Lake
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 102

نکات و دانستنی‌های تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب

 • تاریخ به روز رسانی دی ماه 1399
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 8.290.000 تومان و نوزاد زیر 2 سال4.990.000 تومان می‌باشد.
 • در صورت درخواست ویزای انفرادی مبلغ 40 دلار به مبلغ بالا افزوده خواهد شد.
 • در صورت ارجنت(فوری) شدن ویزا مبلغ 50 دلار به مبالغ تور افزوده خواهد شد
 • آخرین فرصت ثبت نام جهت پرواز هر تور، در صورت وجود ظرفیت، 2 هفته قبل از پرواز می‌باشد.

خدمات تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب

تاریخ پرواز
10 تیر
مدت و ترکیب تور
9 شب و 10 روز پکن 4 شب شانگهای 3 شب هانگزو 2 شب
خدمات تور
 1. پرواز هواپیمایی ماهان
 2. ویزای گروهی چین
 3. اقامت در هتلهای 5 ستاره به همراه صرف صبحانه
 4. ترانسفر فرودگاهی
 5. قطار در مسیر پکن به هانگزو
 6. ترانسفر زمینی از هانگزو به شانگهای
 7. گشتها مطابق برنامه سفر، شامل تمامی ورودیه ها:  2 روز و نیم پکن + 1 روز هانگزو +1 روز شانگهای
 8. 4 وعده ناهار
 9. راهنمای مجرب فارسی زبان
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • 2 قطعه عکس 4×6 رنگی
  • 1 قطعه عکس مطابق عکس پاسپورت
  • 1 قطعه عکس جدید ( مشخصات: 70درصد عکس صورت فرد باشد، پشت زمینه روشن و لباس فرد حتما تیره باشد)
 • گواهی تمکن مالی برای هر نفر حداقل مبلغ 40 میلیون تومان به زبان انگلیسی
  • درصورتی که گواهی تمکن مالی یک فقره برای تمامی اعضای خانواده می‌باشد کپی تمامی صفحات شناسنامه همه افراد
 • 70 درصد مبلغ تور

برنامه سفر تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب

روز 1 محل: ✈️ تهران به پکن

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران در ساعت 17:00 (5  عصر)، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به پکن، حضور در سالن ترانزیت، 45 دقیقه قبل از پرواز مراجعه به گیت پرواز، پرواز به سمت پکن ساعت 20:45 (طول پرواز کمتر از 7 ساعت)

لوازم همراه: کفش مناسب پیاده روی، لباس سبک و مناسب برای هوای گرم و معتدل
روز 2 محل: پکن وعده غذایی: صرف ناهار در رستوران Origuz Pizzaنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

ورود به فرودگاه بین المللی شهر پکن، عبور از گیت مهاجرت و درج مهر ورود به کشور چین، پس از گرفتن بار حرکت به سمت درهای خروجی،ملاقات با راهنمای تور، سوار شدن به اتوبوس و حرکت به سمت شهر پکن، آغاز گشت شهری نیم‌روز شامل بازدید از مجموعه زیبای معبد بهشت (Temple of Heaven) که به آن معبد خدایان هم گفته می‌شود ، پس از بازدید از این مجموعه بی‌نظیر که محل برگزاری جشن شکرگزاری برداشت گندم با حضور امپراطور چین بوده است، صرف ناهار بصورت بوفه در رستوران Origuz Pizza ، پس از صرف ناهار حرکت به سمت هتل، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 3 محل: پکن وعده غذایی: صرف ناهار در رستوران ایرانینوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

بعد از صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهری پکن شامل بازدید از بزرگترین میدان جهان یعنی میدان تیان من (TianAnMen Square)، بنای شگفت انگیز شهر ممنوعه (Forbidden City) با 9999 اتاق، صرف ناهار در رستوران ایرانی ، بازدید از کارخانه مروارید (Pearl Factory)، سپس حرکت به سمت کاخ تابستانی (Summer Palace) (قایق سواری بصورت آپشنال با پرداخت هزینه امکان پذیر است)، سپس بازدید از مراکز خرید سنتی (Silk-Street Market) آخرین برنامه این روز می‌باشد.

روز 4 محل: پکن وعده غذایی: صرف ناهار در رستوران KFCنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شامل بازدید از نماد کشور چین "دیوار چین" (Great Wall)، بازدید از کارخانه سنگ یشم (Jade Factory)، سپس بازدید از نمای بیرونی استادیوم المپیک 2008 شهر پکن (Brid’s Nest International Stadium)، صرف ناهار در رستوران KFC ، برنامه آخر این روز بازدید از مراکز خرید خیابان وانفوجینگ (Wangfujing) خواهد بود

روز 5 محل: قطار سریع السیر پکن به شانگهای

صرف صبحانه زودهنگام در هتل، ساعت 08:00 صبح مراجعه به پذیرش هتل، تحویل اتاقها(Check Out) حرکت به طرف ایستگاه قطار، ساعت 10:00 صبح حرکت قطار به طرف شانگهای(طول مسیر حدود 5 ساعت) ساعت 14:30 ورود به شانگهای، بازدید از خیابان نانجینگ، حرکت به سمت هتل و تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 6 محل: شانگهای وعده غذایی: ناهار در هتل بصورت بوفهنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی، فرهنگی و مدرن

صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهری شامل بازدید از کارخانه ابریشم (Silk factory)، بازدید از باغ تاریخی یو (Yu Garden)، صرف ناهار در رستوران هتل بصورت بوفه، سپس بازدید از برج تلویزیونی شانگهای (Tv tower)، بازدید از موزه تاریخ و مردم شناسی شانگهای (Histroy Museum) آخرین برنامه این روز خواهد بود.

روز 7 محل: شانگهای نوع گشت: وقت آزاد

صرف صبحانه در هتل، تا پایان شب وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت انجام تورهای پیشنهادی (Optional).

روز 8 محل: شانگهای به هانگزو وعده غذایی: صرف ناهار در رستوران McDonalds

صرف صبحانه در هتل، ساعت 10:00 صبح مراجعه به پذیرش هتل، تحویل اتاق(Check Out)، حرکت زمینی به طرف شهر هانگزو (طول مسیر حدود 2 ساعت و نیم) ورود به شهر زیبای هانگزو، صرف ناهار در رستوران McDonald's  ، مراجعه به پذیرش هتل، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 9 محل: هانگزو وعده غذایی: ناهار در رستوران هتل بصورت بوفهنوع گشت: بازدید از مجموعه های طبیعی و تاریخی

صرف صبحانه در هتل، آغاز گشت شهری شامل بازدید از دریاچه غربی (West Lake) شهر هانگزو، به همراه قایق سواری بر روی آن، بازدید از معبد (Lingyin Temple)، صرف ناهار در رستوران هتل بصورت بوفه ، بازدید از مزرعه چای سبز (Green Tea Plantation)، آخرین برنامه این روز بازدید از مرکز خرید(Longxiang Market) خواهد بود

روز 10 محل: هانگزو

صرف صبحانه در هتل، تا پایان شب وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت انجام تورهای پیشنهادی (Optional).

روز 11 محل: ✈️ شانگهای به تهران وعده غذایی: صرف صبحانه در هتلنوع گشت: وقت آزاد

صرف صبحانه در هتل، قبل از ساعت 12:00 ظهر مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها (Check Out)، ساعت 15:30 حرکت به سمت فرودگاه بین المللی پودانگ شهر شانگهای جهت بازگشت به تهران، ساعت 20:00 (8 شب) مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به تهران، عبور از گیت مهاجرت و درج مهر خروج از کشور چین، حضور در سالن ترانزیت، ساعت 23:00 (11 شب) پرواز به سمت تهران (طول پرواز کمتر از 10 ساعت)

روز 12 محل: تهران

ورود به تهران ساعت 05:00 بامداد و پایان سفر.

تورهای مشابه با تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب

به "تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب" امتیاز دهید

12 کاربر به "تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین (10روز)، تور چین تابستان 1400: تور پکن 4شب + شانگهای 3شب + هانگزو 2شب"

2 دیدگاه

جواد خواجوی 12 شهریور 1398

با سلام با توجه به اینکه تور گروهی هست و من قصد دارم بصورت مجردی سف کنم میشه با نفر دیگر در اتاق دابل اقامت کنیم و هزینه اتاق دابل را پرداخت کنیم خیلی ممنون

پاسخ به جواد خواجوی

رضا باقرزاده17 شهریور 1398

سلام جناب خواجوی، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، درخواست شما جزو سئوالاتی‌است که هر از چندگاهی در مورد برخی تورها از ما پرسیده می‌شود. در پاسخ باید باطلاع شما برسانیم که موارد و تجربیات زیادی وجود دارد که سبب می‌گردد ما به مسافرین پیشنهاد کنیم که از این نوع سفر پرهیز کنند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: شما نسبت به فرد دیگری که ممکن است با شما طبق درخواستتان همسفر گردد شناختی ندارید، پس ممکن است بطور مثال در ساده‌ترین شکل ممکن ساعت خواب شما با هم فرق داشته باشد یک نفر دوست دارد ساعات اولیه شب بخوابد و دیگری دوست دارد طی سفر تا پاسی از شب بیدار باشد که این تضاد سبب آزار و اذیت حداقل یکی از دو نفر خواهد شد. بحث امنیت از نظر مالی، حریم شخصی، وجود برخی رفتار و عادات خاص در افراد که سبب ایجاد مشکل برای نفر دیگر خواهد شد. تفاوتهای فرهنگی، مذهبی و اعتقادی و بسیاری موارد دیگر که هر کدام به تنهایی امکان ایجاد اضطراب و تنش در فرد را بالا می‌برد که با توجه به گروهی بودن تور ممکن است مشکلات در تمام تور اختلال ایجاد کند و مدت حدود 2 هفته ای را برای شما و یا همسفرتان ناخوشایند بنماید. پس اگر دوست دارید سفری خاطره انگیز را برای خود داشته باشید و با گذشت زمان همواره خاطرات به یادماندنی آن را با خود مرور کنید دو راه بیشتر پیش رو ندارید یا یک همسفر خوب برای خود بیابید که علاوه بر کاستن از هزینه‌ها، سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید و یا گرانتر بودن سفر سینگل را به ریسک خراب شدن سفرتان ترجیح دهید

پاسخ به رضا باقرزاده
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021