تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023

تور ویتنام در پاییز و زمستان 1401 فرصت مناسبی برای بازدید از این کشور زیبا با طبیعتی مثال زدنی می‌باشد. ویتنام کشوری در شرق آسیاست، بعد از افول جنگ سرد و کمونیسم این کشور آرام آرام به یکی از مقاصد توریستی جهانگردان بویژه عاشقان تفریحات آبی، ساحلی و دریایی در سواحل گرم استوایی تبدیل شده است. تور ویتنام به گفته مسافرینی که تجربه بازدید از این کشور را داشته اند جایگزینی مناسب برای تورهای تایلند می‌باشد. این کشور به مراتب توسعه یافته تر، مدرنتر و ارزانتر از تایلند است. شهرهای سایگون (نام قدیمی شهر هوشی مین سیتی)، هانوی و کشتی تفریحی هالونگ آماده پذیرایی از شما در تور ویتنام می‌باشند. با آوای بورالان مجری تخصصی تورهای ویتنام آسوده خاطر سفر کنید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (هزینه بلیط + بیمه مسافرتی) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر می‌باشد

ID هتل شهراقامت ستاره Ratingوعده غذایینوع اتاقDBLSGLExt-BedCWBCNB
1 THANG LONG OPERA HOTEL هانوی 3 4 8.2 Breakfast Deluxe 950$ 1,330$ 940$ 810$ 610$
ANCORA CRUISE هالونگ 1 4 9 Full-Board Night Cabin
RAMANA HOTEL SAI GON ROH هوشی مین 3 4 7.5 Breakfast Sup & Deluxe
2 GRAND VISTA HANOI / DAEWOO HOTEL هانوی 3 5 8.8 Breakfast Deluxe 1,110$ 1,590$ 1,080$ 980$ 750$
GOLDEN CRUISE 9999 هالونگ 1 5 8 Full-Board Luxury Night Cabin
TAN SON NHAT هوشی مین 3 5 7.8 Breakfast Standard
3 PAN PACIFIC HOTEL هانوی 3 5 8.8 Breakfast Deluxe 1,390$ 2,140$ 1,380$ 1,260$ 970$
ERA CRUISE هالونگ 1 5 8.9 Full-Board Terrace Suite
REX HOTEL هوشی مین 3 5 8.3 Breakfast Premium
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 107

نکات و دانستنی‌های تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023

 • تاریخ بروزرسانی 29 شهریور
 • در حال حاضر مسافرینی که با واکسنهای مورد تایید WHO بصورت کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند امکان سفر به این کشور را دارند.
 • پرواز در تاریخ تعطیلات دارای افزایش نرخ خواهد بود. بدیهی‌است به دلیل درخواست بالا در این تاریخ ها هر چه به تاریخ پرواز نزدیکتر میشویم افزایش نرخ بیشتر خواهد بود.
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت)  و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 5.990.000 تومان + 190 دلار می‌باشد.
 • هزینه صدور ویزا در فرودگاه ویتنام (25 دلار) بر عهده مسافر است.
 • امتیاز داده شده به هتل ها بر اساس میانگین نظرات کاربران از سه سایت معتبر Google ، Booking.com ، Tripeadvisor  می‌باشد.

خدمات تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023

مدت و ترکیب تور
7 شب و 8 روز هانوی 3 شب هالونگ 1 شب هوشی مین (سایگون) 3 شب
خدمات تور
 1. پرواز امارات (تهران - دبی - هانوی * سایگون - دبی - تهران)
 2. پرواز داخلی (هانوی به سایگون)
 3. موافقت نامه صدور ویزای فرودگاهی ویتنام (Visa Approval Letter)
 4. پرواز داخلی هانوی به سایگون
 5. ترانسفر فرودگاهی
 6. راهنمای انگلیسی زبان
 7. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 8. گشتها مطابق برنامه سفر
 9. 1 وعده ناهار و 1 وعده شام در کشتی
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز برگشت
 • گواهی واکسیناسیون کامل (واکسنهای WHO) دارای QR کد و به زبان انگلیسی
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • 70 درصد مبلغ تور

برنامه سفر تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023

روز 1 محل: ✈️ تهران - کوالالامپور

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 17:00، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز (1- تهران به کوالالامپور)، پرواز به سمت کوالا ساعت 20:00 (طول پرواز 8 ساعت).

لوازم همراه: کفش و لباس راحت، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب
روز 2 محل: ✈️ کوالالامپور-هانوی

ورود به فرودگاه کوالالامپور مالزی ساعت 07:30 صبح به وقت محلی، عبور از گیت پاسپورت کنترل و درج مهر ورود به مالزی، دریافت بار، با کمک تابلوهای راهنما حرکت با اتوبوس به سمت ترمینال پروازهای ایرآسیا، مراجعه به کانتر هواپیمایی ایرآسیا، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، ساعت 12:40 پرواز به سمت شهر هانوی کشور ویتنام(طول پرواز 3 ساعت و نیم)، ورود به فرودگاه هانوی ساعت 15:00 به وقت محلی، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاق.

روز 3 محل: هانوی نوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در ھتل ، آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، سپس معبد One Pillar Pagoda ، کاخ ریاست جمھوری هانوی به سبک بناهای مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید. بعدازظھر به دیدن موزه ی نژادشناسی هانوی می پردازیم، سپس به گشت و گذار در در دریاچه شمشیر شکسته (Hoan Kiem ) و معبد Ngoc Son Temple که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، می‌پردازیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است و به نام اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر بعنوان آخرین برنامه این روز به تماشای برنامه رقص عروسکھای روی آب می رویم، ھنرمندان این نمایش، عروسک ھا را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت میدھند و به جای آنھا صحبت می‌کنند و می‌خندند.

روز 4 محل: هانوی

صرف صبحانه در هتل، تمام روز وقت آزاد (استفاده از تورهای آپشنال)

روز 5 محل: اقامت در کشتی کروز (هالونگ) پرداخت ورودیها: به عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهار و شام در کشتینوع گشت: طبیعت گردی

بعد از صرف صبحانه در هتل، حرکت زمینی به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونسکو میباشد( طول مسیر حدود 3 ساعت). ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج ھالونگ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه های ھارمونیک کوه و دریا را از دست بدھد. خلیج کوچک ھالونگ در خلیج Tonkin) Bac Bo) قرار دارد و با 3000 جزیره به رنگ سبز که مانند جواھری بی بدیل در دل خلیج به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد. به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج ھالونگ و ناھار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دھد. از غارھای شگفت انگیز در خلیج ھالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن خواهیم کرد. سرو شام بر روی کشتی خواهد بود. انعکاس تکه ھای سنگ آھکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه قایق ھای ماھیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات گرانبھا در یکی از مھیج ترین مناظر طبیعی جھان لذت خواهید برد. اقامت شب در کابینهای کشتی خواهد بود.

روز 6 محل: ✈️ هانوی به سایگون (هوشی مین سیتی)

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی‌شماری تکه سنگھای آھکی که با شکل ھای عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناھگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره وسیعی از خلیج ھالونگ، توقف می کنیم. سپس به ھانوی بر می‌گردید و جھت عزیمت به ھوشی مین به فرودگاه منتقل می‌شوید، پرواز هانوی به سایگون (طول پرواز 2 ساعت و 10دقیقه)، ورود به فرودگاه هوشی مین سیتی، دریافت بار، ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 7 محل: سایگون (هوشی مین سیتی) پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهر هوشی مین شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ هوشی مین شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله چینی نشین Cholon می‌رویم و از بازار سنتی Ben Thanh Market و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 8 محل: سایگون (هوشی مین سیتی) وعده غذایی: صرف صبحانه در هتل

صرف صبحانه در هتل، تمام روز وقت آزاد

روز 9 محل: ✈️ سایگون - کوالالامپور - تهران

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق (Check Out)، حرکت به طرف فرودگاه، مراجعه به کانتر  هواپیمایی ایرآسیا، تحویل بار و دریافت کارت پرواز( سایگون به کوالالامپور)، مراجعه به گیت مهاجرت، درج مهر خروج از ویتنام در پاسپورت، ساعت 12:40 ظهر پرواز به طرف کوالا(طول پرواز 2 ساعت)، ساعت 15:40 بعدازظهر ورود به فرودگاه کوالالامپور، عبور از گیت پلیس مهاجرت و درج مهر ورود به مالزی، پس از دریافت بار حرکت با اتوبوس به طرف ترمینال پروازهای ماهان، مراجعه به کانتر ماهان، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، پرواز به سمت تهران ساعت 21:30 (طول پرواز 8 ساعت)

روز 10 محل: تهران

ساعت 02:00 بامداد ورود به فرودگاه تهران و پایان سفر

تورهای مشابه با تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023

به "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023" امتیاز دهید

33 کاربر به "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ کشتی کروز هالونگ 1شب+ هوشی مین 3شب، پاییز و زمستان 1401، تعطیلات ژانویه و کریسمس 2023"

4 دیدگاه

حميد دايي 25 اردیبهشت 1401

سلام
مبلغ ريالي تور ويتنام چقدر است؟؟

پاسخ به حميد دايي

Reza Bagherzadeh26 اردیبهشت 1401

سلام
برای بهار 1401 حدود 25 میلیون تومان

پاسخ به Reza Bagherzadeh

دیانت خواه24 مهر 1397

آیا امکان اضافه کردن چند روز به برنامة تور (به منظور دیدار از هالونگ و هوی آن یا هوئه) وجود دارد یا خیر؟ در صورت امکان حدود هزینه چقدر است؟

پاسخ به دیانت خواه

آزاد3 تیر 1397

به غیر از هزینه های اعلام شده حدودا چقدر هزینه اضافی پیش بینی کنیم؟؟

پاسخ به آزاد
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021