با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99

تور ویتنام در نوروز 99 برای بازدید از این کشور شگفت آور و کمتر شناخته شده بهترین انتخاب است پس با ما همراه باشید. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان مجری تخصصی تورهای ویتنام با پرسنل حرفه‌ای خود به گونه‌ای برنامه ریزی کرده است تا در تمام مراحل سفر آرامش، آسایش و حس لوکس بودن را لمس کنید. این تور ویتنام با سفر به شهر هانوی پایتخت زیبای کشور ویتنام با فرهنگ خاص خودش آغاز می‌شود، کشتی تفریحی هالونگ آماده در خلیج بی همتای این شهر پذیرایی از شما در تور ویتنام است. شهر زیباو منحصر بفرد سایگون (هوشی مین سیتی) سومین شهر ویتنام در این تور شگفت انگیز می‌باشد، چهارمین مقصد شما سیم ریپ شهری در کامبوج است. شهر نام برده در سمت شمال شرقی دریاچه‌ی زیبای تانل قرار دارد و حسن ختام این تور بیادماندنی شهر پنوم‌پن پایتخت کشور کامبوج و بزرگ‌ترین شهر این کشور است خواهد بود. با آوای بورالان سفری خاطره انگیز به این کشور بسازید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (11.590.000 تومان) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل شهر ستاره RatingDBLSGLExt-BedCWBCNB
1 Adamas Hanoi hotel هانوی 3 8.1 1,149$ 1,529$ 1,149$ 999$ 869$
Huong Hai Sealife Cruise هالونگ 3++ 9.7
Le Duy Hotel هوشی مین 3 7.2
CARDAMOM HOTEL سیم ریپ 3 7.7
mother home in hotel پنوم پن 3 8.4
2 Lenid Hotel Tho Nhuom هانوی 4+ 8.8 1,249$ 1,619$ 1,229$ 1,099$ 869$
RENEA CRUISE هالونگ 4++ 9.4
RAMANA HOTEL SAIGON هوشی مین 4 7.8
double leaf boutique hotel سیم ریپ 4++ 9
tara angkor hotel پنوم پن 4+ 8.8
3 GRAND VISTA HANOI هانوی 5++ 9.1 1,489$ 2,089$ 1,489$ 1,319$ 959$
GOLDEN CRUISE هالونگ 5 8.3
TAN SON NHAT HOTEL SAIGON هوشی مین 5 8.1
palace gate hotel residence سیم ریپ 5+ 8.9
angkor palace and resort پنوم پن 5+ 8.9
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 177

نکات و دانستنی‌های تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99

 • تاریخ بروزرسانی 30 بهمن 98
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • ویزای کشور کامبوج با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 35 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • پرواز در تاریخ تعطیلات نوروز دارای افزایش نرخ خواهد بود.بدیهیست به دلیل درخواست بالا در این تاریخ ها هر چه به تاریخ پرواز نزدیکتر میشویم افزایش نرخ بیشتر خواهد بود.
 • پایه نرخ پرواز در تاریخ 28 اسفند مبلغ 13.190.000 تومان ، 3 فروردین مبلغ 13.390.000 تومان، 5 فروردین از 11.590.000 تومان خواهد بود.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 1.760.000 تومان + 230 دلار می‌باشد.
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 10 درصد کمتر از بزرگسال می‌باشد.

خدمات تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99

تاریخ پرواز
28 اسفند 3 فروردین 5 فروردین
مدت و ترکیب تور
9 شب و 10 روز هانوی 2 شب هالونگ 1 شب هوشی مین (سایگون) 3 شب کامبوج 2 شب پنوم پن 1 شب
خدمات تور
 1. پرواز ( تهران - مسقط- بانکوک- هانوی * هوشی مین-بانکوک-مسقط-تهران)
 2. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه ویتنام)
 3. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه کامبوج)
 4. پرواز داخلی هانوی به هوشی مین
 5. پرواز داخلی سایگون (هوشی مین) به سیم ریپ
 6. ترانسفرهای فرودگاهی
 7. ترانسفر زمینی مسیر هانوی به هالونگ
 8. راهنمای انگلیسی زبان
 9. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 10. گشتها مطابق برنامه سفر
 11. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل یا اسکن خوانای پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • مبلغ ریالی تور + 70 درصد مبلغ ارزی

برنامه سفر تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99

روز 1 محل: ✈️ تهران - مسقط - بانکوک-هانوی

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران حداقل 3 ساعت قبل از پرواز ، مراجعه به کانتر هواپیمایی عمان‌ایر، تحویل بار و گرفتن 2  کارت پرواز (1- تهران مسقط 2- مسقط - بانکوک)، پرواز به سمت مسقط ساعت  (طول پرواز 2ساعت و نیم)، ترانزیت کوتاه و پرواز مجدد به سمت بانکوک(طول پرواز کمتر از 6 ساعت). ورود به فرودگاه بانکوک کشور تایلند، دریافت کارت پرواز بانکوک به هانوی، حرکت به سمت گیت پرواز، پرواز به سمت هانوی،  سپس ورود به فرودگاه هانوی، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاقها

روز 2 محل: هانوی پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

پس از صرف صبحانه در ھتل ، آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، سپس معبد One Pillar Pagoda ، کاخ ریاست جمھوری هانوی به سبک بناهای مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.  بعد از آن به دیدن موزه ی نژادشناسی هانوی می پردازیم، سپس به گشت و گذار در در دریاچه شمشیر شکسته (Hoan Kiem ) و معبد Ngoc Son Temple که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، می‌پردازید. بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است و به نام اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر بعنوان آخرین برنامه این روز به تماشای برنامه رقص عروسکھای روی آب می رویم، به دیدن ھنرمندان این نمایش، که عروسک ھا را در دکوری بی همتا روی آب حرکت میدھند و به جای آنھا صحبت می‌کنند و می‌خندند مینشینید و از لحظات خود لذت می برید.

روز 3 محل: ترانسفر زمینی هانوی- هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را در هتل میل کردید، با اتوبوس های که تور برای شما آماده کرده است به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونسکو است، حرکت می کنیم ( 3 ساعت و نیم طول مسیر ). ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج ھالونگ، را از دست بدھد. قرار دارد و این خلیج با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواھر به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد. به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج ھالونگ و ناھار با غذای دریایی تازه روی کشتی ،لذت میبریم. از غارھای شگفت انگیز در خلیج ھالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن میکنیم. شام را روی کشتی میل می فرمایید. انعکاس تکه ھای سنگ آھکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه ی قایق ھای ماھیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات ارزشمند در این تور به یاد ماندنی در یکی از مھیج ترین مناظر طبیعی جھان لذت ببرید و شب را در کشتی سپری می کنید.

روز 4 محل: ✈️ هانوی-هوشی مین

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ ھای آھکی که با شکل ھای عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناھگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج ھالونگ، توقف می کنیم. ناھار را در کشتی کروز میل می کنید. سپس با اوبوس های تور به شهر ھانوی برمی گردید و جھت عزیمت به شهر ھوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید. شب را در ھتل ھوشی مین سپری می کنید.

روز 5 محل: هوشی مین سیتی(سایگون)

بعد از صرف صبحانه در هتل  گشت شهر هوشی مین سیتی (که نام قدیمی‌اش سایگون می‌باشد)که شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، آغاز میشود. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھیم کرد. سپس به محله چینی نشین Cholon می‌رویم و از بازار سنتی Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنید. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 6 محل: هوشی مین سیتی(سایگون)

صبحانه را در ھتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای برنامه های خود آزاد خواهید بود.

روز 7 محل: ✈️ هوشی مین - سیم ریپ

پس از صرف صبحانه، ھتل خود را تحویل میدهید و به فرودگاه بین المللی برای پرواز به سیم ریپ منتقل می شوید. در شھر سیم ریپ همکاران ما به استقبال شما می آیند و برای اقامت به ھتل منتقل می شوید.

روز 8 محل: آنگکور وات پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

پس از صرف صبحانه، برای گشت از ھتل خارج می شویم. همکاران ما به دنبال شما می آیند، ابتدا به دیدن قسمت جنوبی ورودی بنای آنگکور وات،که باقیمانده امپراتوری کامبوج می باشد میروید و از معماری فوق العاده این معبد دیدن میکنید. آنگکور وات، معروفترین معبد باستانی کامبوج است و در 30 کیلومتری شمال شھر سیم ریپ واقع شده است. یکی از قویترین دلایل سفر گردشگران به سیم ریپ، دیدن معبد شگفت انگیز انگکوروات از نزدیک است، 5 برج نیلوفر شکلی که تا ارتفاع 65 متری به آسمان قد کشیده اند، ھیبت و عظیمت باشکوھی به معبد بخشیده اند.در بخشی از بنا، مجسمه ھای فیل به ارتفاع 2.5 متر خودنمایی می کند و ھمچنین حکاکی ھایی از نقوش فیل بر روی دیوارھا نمایان است. معبد انگکوروات، گنجینه با ارزشی از آثار برجسته معماری و دیوارنگاری ھا و پیکرتراشی ھا است که افسانه ھای تاریخی بسیاری را در تو در توی خود جای داده است. نقش و نگار روی دیوارھا که زندگی روزمره مردم آن زمان را نشان می دھد، ھمچون پنجرهای جادویی رو به گذشته عمل میکنند. در ادامه بازدید از بنا، از بخشھای معبد بایون، بافون، فیمیناکاس و مناطق دیگر این قسمت دیدن می کنید. بعد از گشت به ھتل باز می گردید و شب را در سیم ریپ سپری میکنید.

روز 9 محل: ترانسفر زمینی سیم ریپ -پنوم پن

بعد از صرف صبحانه ھتل را ترک می کنید و با ترانسفر اختصاصی جھت حرکت به شھر پنوم پن راھی میشوید.بعد از ورود به ھتل، مابقی زمان روز را در اختیار خواهید داشت.

روز 10 محل: پنوم پن

بعد از صرف صبحانه در ھتل،همکاران ما شما را برای رفتن به گشت شهری آماده میکنند. در این گشت علاوه بر سیمای کلی شهر ھم چنین از بنای تاریخی استقلال و وات پنوم دیدن می کنید. پس از آن در پایان سفر، جھت حرکت، به فرودگاه بینالمللی منتقل می شوید.

تورهای مشابه با تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99

به "تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب ،نوروز 99"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021