با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب

تور ویتنام پاییز و زمستان 98 را برای بازدید از این کشور شگفت آور و کمتر شناخته شده انتخاب کنید و با ما همراه باشید. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان مجری تخصصی تورهای ویتنام با کادری حرفه‌ای خود به گونه‌ای برنامه ریزی کرده است تا در تمام مراحل سفر آرامش، آسایش و حس لوکس بودن با شما همراه باشد. تور ویتنام با سفر به شهر هانوی پایتخت کشور ویتنام آغاز می‌شود، کشتی تفریحی هالونگ آماده پذیرایی از شما در تور ویتنام  مقصد بعدی شما، شهر زیباو منحصر بفرد سایگون (هوشی مین سیتی) سومین شهر ویتنام در این تور شگفت انگیز می‌باشد، چهارمین مقصد شما سیم ریپ شهری در کامبوج است که ورودی منطقه‌ی آنگکور به شمار می‌رود. شهر ذکر شده در سمت شمال شرقی دریاچه‌ی زیبای تانل قرار دارد و حسن ختام این تور بیادماندنی شهر پنوم‌پن پایتخت کشور کامبوج و بزرگ‌ترین شهر این کشور است خواهد بود. با آوای بورالان سفری خاطره انگیز به این کشور بسازید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (9.590.000 تومان) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل ستاره Ratingنوع اتاقDBLSGLExt-BedCWBCNB
1 Adamas Hanoi hotel 3 8.1 sup 1,269$ 1,529$ 1,159$ 1,089$ 849$
Huong Hai Sealife Cruise 3++ 9.7 night cabin
Le Duy Hotel 3 7.2 DLX
CARDAMOM HOTEL 3 7.7 SUP
mother home in hotel 3 8.4 DLX
2 Lenid Hotel Tho Nhuom 4+ 8.8 DLX 1,389$ 1,729$ 1,229$ 1,169$ 909$
RENEA CRUISE 4++ 9.4 night cabin
RAMANA HOTEL SAIGON 4 7.8 SUP
double leaf boutique hotel 4++ 9 SUP
tara angkor hotel 4+ 8.8 SUP
3 GRAND VISTA HANOI 5++ 9.1 DLX 1,649$ 2,239$ 1,459$ 1,369$ 1,039$
GOLDEN CRUISE 5 8.3 night cabin
TAN SON NHAT HOTEL SAIGON 5 8.1 DLX
palace gate hotel residence 5+ 8.9 DLX
angkor palace and resort 5+ 8.9 DLX
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 165

نکات و دانستنی‌های تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب

 • تاریخ بروزرسانی 1 اسفند 98
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • ویزای کشور کامبوج با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 35 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • جهت اطلاع از قیمت نوروز 1399 پکیج با مشاورین گردشگری ما در تماس باشید.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 1.760.000 تومان + 230 دلار می‌باشد.
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 10 درصد کمتر از بزرگسال می‌باشد.
 • ترانسفر مسیر هانوی به هالونگ با اتوبوس می باشد در صورت درخواست ترانسفر خصوصی مبلغ 60$ دلار به قیمت تور اضافه می شود.

خدمات تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب

تاریخ پرواز
8 اسفند 14 اسفند 21 اسفند
مدت و ترکیب تور
9 شب و 10 روز هانوی 2 شب هالونگ 1 شب هوشی مین (سایگون) 3 شب آنگکور وات 2 شب پنوم پن 1 شب
خدمات تور
 1. پرواز عمان‌ایر( تهران - مسقط- بانکوک- هانوی * هوشی مین-بانکوک-مقسط-تهران)
 2. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه ویتنام)
 3. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه کامبوج)
 4. پرواز داخلی هانوی به هوشی مین
 5. پرواز داخلی سایگون (هوشی مین) به سیم ریپ
 6. ترانسفرهای فرودگاهی
 7. ترانسفر زمینی مسیر هانوی به هالونگ
 8. راهنمای انگلیسی زبان
 9. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 10. گشتها مطابق برنامه سفر
 11. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل یا اسکن خوانای پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • مبلغ ریالی تور + 70 درصد مبلغ ارزی

برنامه سفر تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب

روز 1 محل: ✈️ تهران - مسقط - بانکوک-هانوی

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 01:00 بامداد، مراجعه به کانتر هواپیمایی عمان‌ایر، تحویل بار و گرفتن 2  کارت پرواز (1- تهران مسقط 2- مسقط - بانکوک)، پرواز به سمت مسقط ساعت 04:35 بامداد (طول پرواز 2ساعت و نیم)، ترانزیت کوتاه و پرواز مجدد به سمت بانکوک ساعت 09:00 صبح(طول پرواز کمتر از 6 ساعت). ورود به فرودگاه بانکوک کشور تایلند ساعت 17:45 عصر، دریافت کارت پرواز بانکوک به هانوی، حرکت به سمت گیت پرواز، ساعت 19:00 پرواز به سمت هانوی، ساعت 21:00 شب به وقت محلی ورود به فرودگاه هانوی، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاقها.

روز 2 محل: هانوی پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در ھتل ، آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، سپس معبد One Pillar Pagoda ، کاخ ریاست جمھوری هانوی به سبک بناهای مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.  بعدازظھر به دیدن موزه ی نژادشناسی هانوی می پردازیم، سپس به گشت و گذار در در دریاچه شمشیر شکسته (Hoan Kiem ) و معبد Ngoc Son Temple که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، می‌پردازیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است و به نام اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر بعنوان آخرین برنامه این روز به تماشای برنامه رقص عروسکھای روی آب می رویم، ھنرمندان این نمایش، عروسک ھا را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت میدھند و به جای آنھا صحبت می‌کنند و می‌خندند.

روز 3 محل: ترانسفر زمینی هانوی- هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را در هتل میل کردید، با اتوبوس های تور به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونسکو است، حرکت می کنیم ( 3 ساعت و نیم). ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج ھالونگ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه ھارمونیک کوه و دریا را از دست بدھد. قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواھر به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد. به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج ھالونگ و ناھار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. از غارھای شگفت انگیز در خلیج ھالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن میکنیم. شام را روی کشتی میل می فرمایید. انعکاس تکه ھای سنگ آھکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه ی قایق ھای ماھیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات ارزشمند در این تور به یاد ماندنی در یکی از مھیج ترین مناظر طبیعی جھان لذت ببرید و شب را در کشتی سپری می کنید.

روز 4 محل: ✈️ هانوی-هوشی مین

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ ھای آھکی که با شکل ھای عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناھگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج ھالونگ، توقف می کنیم. ناھار را در کشتی کروز میل می کنید. سپس با اوبوس های تور به شهر ھانوی برمی گردید و جھت عزیمت به شهر ھوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید. شب را در ھتل ھوشی مین سپری می کنید.

روز 5 محل: هوشی مین سیتی(سایگون)

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهر هوشی مین سیتی (که نام قدیمی‌اش سایگون می‌باشد) شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله چینی نشین Cholon می‌رویم و از بازار سنتی Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 6 محل: هوشی مین سیتی(سایگون)

صبحانه را در ھتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای برنامه های خود آزاد خواهید بود.

روز 7 محل: ✈️ هوشی مین - سیم ریپ

پس از صرف صبحانه، ھتل را تحویل میدهید و به فرودگاه برای پرواز به سیم ریپ منتقل می شوید. در شھر سیم ریپ همکاران ما به استقبال شما می آیند و برای اقامت به ھتل منتقل می شوید.

روز 8 محل: آنگکور وات پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

پس از صرف صبحانه، برای گشت از ھتل خارج می شویم. ابتدا به دیدن قسمت جنوبی ورودی بنای آنگکور وات،که باقیمانده امپراتوری کامبوج می باشد می روید و از معماری فوق العاده این معبد دیدن می کنید. آنگکور وات، معروفترین معبد باستانی کامبوج است و در 30 کیلومتری شمال شھر سیم ریپ واقع شده است. یکی از قویترین دلایل سفر گردشگران به سیم ریپ، دیدن معبد شگفتانگیز انگکوروات از نزدیک است، 5 برج نیلوفر شکلی که تا ارتفاع 65 متری بھ آسمان قد کشیدهاند، ھیبت و عظیمت باشکوھی به معبد بخشیدهاند.در بخشی از بنا، مجسمه ھای فیل به ارتفاع 2.5 متر خودنمایی می کند و ھمچنین حکاکی ھایی از نقوش فیل بر روی دیوارھا نمایان است. معبد انگکوروات، گنجینه با ارزشی از آثار برجسته معماری و دیوارنگاری ھا و پیکرتراشیھا است که افسانھ ھای تاریخی بسیاری را در تو در توی خود جای داده است. نقش و نگار روی دیوارھا که زندگی روزمره مردم آن زمان را نشان میدھد، ھمچون پنجرهای جادویی رو به گذشته عمل میکنند. در ادامه بازدید از بنا، از بخشھای معبد بایون، بافون، فیمیناکاس و مناطق دیگر این قسمت دیدن می کنید. بعد از گشت به ھتل باز می گردید و شب را در سیم ریپ سپری می کنید.

روز 9 محل: ترانسفر زمینی سیم ریپ -پنوم پن

بعد از صرف صبحانه ھتل را ترک می کنید و با ترانسفر اختصاصی جھت حرکت به شھر پنوم پن راھی می شوید.بعد از ورود به ھتل، مابقی زمان روز را در اختیار خواهید داشت.

روز 10 محل: پنوم پن

بعد از صرف صبحانه در ھتل، به گشت شھری می پردازید. گشت نیمروزی شامل بازدید از موزه ی ملی که به سبک سنتی خمر ساخته شده، کاخ رویال با پاگودای نقره ای که از 5000 تیکه نقره ساخته شده است، می باشد. ھم چنین از بنای تاریخی استقلال و وات پنوم دیدن می کنید. پس از آن در پایان سفر، جھت حرکت، به فرودگاه بینالمللی منتقل می شوید.

تورهای مشابه با تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب

به "تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ھانوی2شب+ تور خلیج ھالونگ1شب+ تور ھوشی مین3 شب+ تور سیم ریپ2شب+ پنوم پن1شب"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021