تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان

تور ویتنام پاییز و زمستان 98 فرصت مناسبی برای بازدید از این کشور زیبا با طبیعتی مثال زدنی می‌باشد. ویتنام کشوری در شرق آسیاست، بعد از افول جنگ سرد و کمونیسم این کشور آرام آرام به یکی از مقاصد توریستی جهانگردان بویژه عاشقان تفریحات آبی، ساحلی و دریایی در سواحل گرم استوایی تبدیل شده است. تور ویتنام به گفته مسافرینی که تجربه بازدید از این کشور را داشته اند جایگزینی مناسب برای تورهای تایلند می‌باشد. این کشور به مراتب توسعه یافته تر، مدرنتر و ارزانتر از تایلند است. شهرهای سایگون (نام قدیمی شهر هوشی مین سیتی)، هانوی و کشتی تفریحی هالونگ آماده پذیرایی از شما در تور ویتنام می‌باشند. با آوای بورالان مجری تخصصی تورهای ویتنام آسوده خاطر سفر کنید.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (8.690.000 تومان) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل ستاره RatingشهرDBLSGLExt-BedCWBCNB
1 Anise Hanoi 3*++ 9.5 هانوی 690$ 980$ 685$ 559$ 359$
Swan Cruises Halong 4*+ 8.5 هالونگ
TTC Ho Chi Minh 3* 7.6 هوشی مین (سایگون)
2 Thang Long Hanoi 4*+ 8.4 هانوی 730$ 1,080$ 725$ 579$ 379$
Oasis Bay Cruises 4*+ 8.6 هالونگ
Ramana Saigon 4* 7.7 هوشی مین (سایگون)
3 Daewoo Hanoi 5* 8.1 هانوی 890$ 1,359$ 880$ 670$ 490$
Golden Cruise Ha Long 5* 8.5 هالونگ
Equatorial Ho Chi Minh 5* 8.1 هوشی مین (سایگون)
4 Melia Hanoi 5*++ 9 ویتنام 1,360$ 2,130$ 1,290$ 1,180$ 890$
Paradise Cruise Halong 5*++ 9 هالونگ
Le Meridien Saigon 5*+ 8.7 هوشی مین (سایگون)
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: هر نفر در اتاق یک تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک 4 تا 12 سال با تخت
 • CNB: کودک 2 تا 4 سال بدون تخت
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
شناسه پکیج: 107

نکات و دانستنی‌های تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان

 • تاریخ بروزرسانی 1مهر 98
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت)  و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • بیشتر هتلها در ماه نوامبر 2019 (10 آبان تا 10 آذر 98)  دارای اضافه نرخ فصلی می‌باشند.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 2.990.000 تومان + 140 دلار می‌باشد.
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 12 درصد کمتر از بزرگسال می‌باشد.

خدمات تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان

تاریخ پرواز
10 مهر 17 مهر 24 مهر 1 آبان 8 آبان 15 آبان 22 آبان 29 آبان 6 آذر 13 آذر 20 آذر
مدت و ترکیب تور
7 شب و 8 روز هانوی 3 شب هالونگ 1 شب هوشی مین (سایگون) 3 شب
خدمات تور
 1. پرواز ماهان( تهران - کوالالامپور - تهران)
 2. پرواز داخلی (کوالا - هانوی * سایگون - کوالا)
 3. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه ویتنام)
 4. پرواز داخلی هانوی به سایگون
 5. ترانسفر فرودگاهی
 6. راهنمای انگلیسی زبان
 7. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 8. گشتها مطابق برنامه سفر
 9. 1 وعده ناهار و 1 وعده شام در کشتی
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل یا اسکن خوانای پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • مبلغ ریالی تور + 70 درصد مبلغ ارزی

برنامه سفر تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان

روز 1 محل: ✈️ تهران - کوالالامپور

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 19:00 (7 غروب)، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد کوالالامپور، پرواز به سمت کوالا ساعت 22:30 (طول پرواز 8 ساعت).

لوازم همراه: کفش و لباس راحت، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب
روز 2 محل: ✈️ کوالالامپور - هانوی

ورود به فرودگاه کوالالامپور کشور مالزی ساعت 10:00 صبح، عبور از گیت پاسپورت کنترل و درج مهر ورود به مالزی، حرکت به سمت نقاله های بار و دریافت بار، حرکت از  ترمینال پروازهای ورودی به سمت ترمینال پروازهای خروجی، مراجعه به کانتر هواپیمایی ویتنام، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد شهر هانوی، حرکت به سمت گیت پرواز، ساعت 19:20 پرواز به سمت هانوی(طول پرواز 3 ساعت)، ساعت 21:35 ورود به فرودگاه هانوی، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاق.

روز 3 محل: هانوی نوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در ھتل ، آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، سپس معبد One Pillar Pagoda ، کاخ ریاست جمھوری هانوی به سبک بناهای مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.  بعدازظھر به دیدن موزه ی نژادشناسی هانوی می پردازیم، سپس به گشت و گذار در در دریاچه شمشیر شکسته (Hoan Kiem ) و معبد Ngoc Son Temple که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، می‌پردازیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است و به نام اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر بعنوان آخرین برنامه این روز به تماشای برنامه رقص عروسکھای روی آب می رویم، ھنرمندان این نمایش، عروسک ھا را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت میدھند و به جای آنھا صحبت می‌کنند و می‌خندند.

روز 4 محل: هانوی

صرف صبحانه در هتل، تمام روز وقت آزاد (استفاده از تورهای آپشنال)

روز 5 محل: اقامت در کشتی کروز (هالونگ) پرداخت ورودیها: به عهده تور می باشدوعده غذایی: ناهار و شام در کشتینوع گشت: طبیعت گردی

بعد از صرف صبحانه در هتل، حرکت زمینی به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونسکو میباشد( طول مسیر حدود 3 ساعت). ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج ھالونگ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه های ھارمونیک کوه و دریا را از دست بدھد. خلیج کوچک ھالونگ در خلیج Tonkin) Bac Bo) قرار دارد و با 3000 جزیره به رنگ سبز که مانند جواھری بی بدیل در دل خلیج به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد. به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج ھالونگ و ناھار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دھد. از غارھای شگفت انگیز در خلیج ھالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن خواهیم کرد. سرو شام بر روی کشتی خواهد بود. انعکاس تکه ھای سنگ آھکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه  قایق ھای ماھیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات گرانبھا در یکی از مھیج ترین مناظر  طبیعی جھان لذت خواهید برد. اقامت شب در کابینهای کشتی خواهد بود.

روز 6 محل: ✈️ هانوی به سایگون (هوشی مین سیتی)

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی‌شماری تکه سنگھای آھکی که با شکل ھای عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناھگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره وسیعی از خلیج ھالونگ، توقف می کنیم. سپس به ھانوی بر می‌گردید و جھت عزیمت به ھوشی مین به فرودگاه منتقل می‌شوید، پرواز هانوی به سایگون (طول پرواز 2 ساعت و 10دقیقه)، ورود به فرودگاه هوشی مین سیتی، دریافت بار، ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 7 محل: سایگون (هوشی مین سیتی) پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهر هوشی مین شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ هوشی مین شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله چینی نشین Cholon می‌رویم و از بازار سنتی Ben Thanh Market و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 8 محل: سایگون (هوشی مین سیتی) وعده غذایی: صرف صبحانه در هتل

صرف صبحانه در هتل، تمام روز وقت آزاد

روز 9 محل: ✈️ سایگون - کوالالامپور - تهران

صرف صبحانه در هتل، ساعت 12:00 ظهر تحویل اتاق (Check Out)، حرکت به طرف فرودگاه، مراجعه به کانتر  هواپیمایی Malindo ، تحویل بار و دریافت کارت پرواز( سایگون به کوالالامپور)، مراجعه به گیت مهاجرت، درج مهر خروج از ویتنام در پاسپورت، ساعت 16:20 بعداز ظهر پرواز به طرف کوالالامپور(طول پرواز 2 ساعت)، ساعت 19:25 عصر ورود به فرودگاه کوالالامپور، عبور از گیت پاسپورت کنترل و درج مهر ورود به مالزی، حرکت به سمت نقاله های بار و دریافت بار، حرکت از  ترمینال پروازهای ورودی به سمت ترمینال پروازهای خروجی، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد تهران ، پرواز به سمت تهران ساعت 23:15 (طول پرواز 8 ساعت) .

روز 10 محل: تهران

ساعت 03:45 بامداد ورود به فرودگاه امام خمینی تهران و پایان سفر

تورهای مشابه با تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان

به "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان" امتیاز دهید

33 کاربر به "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام ،تور هانوی 3شب+ تور کشتی هالونگ 1شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98 پرواز ماهان"

2 دیدگاه

24 مهر 1397

آیا امکان اضافه کردن چند روز به برنامة تور (به منظور دیدار از هالونگ و هوی آن یا هوئه) وجود دارد یا خیر؟ در صورت امکان حدود هزینه چقدر است؟

پاسخ به دیانت خواه

3 تیر 1397

به غیر از هزینه های اعلام شده حدودا چقدر هزینه اضافی پیش بینی کنیم؟؟

پاسخ به آزاد
سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021