تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98

تور ویتنام پاییز و زمستان 98 را برای بازدید از این کشور شگفت آور و کمتر شناخته شده انتخاب کنید و با ما همراه باشید.شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان مجری تخصصی تورهای ویتنام با کادری حرفه‌ای به گونه‌ای برنامه ریزی کرده است تا در تمام مراحل سفر آرامش، آسایش و حس لوکس بودن با شما همراه باشد . تور ویتنام با سفر به شهر هانوی پایتخت کشور ویتنام آغاز می‌شود، شهر زیبای دانانگ با پل معروف Golden Bridge دومین شهر ویتنام در این تور شگفت انگیز می‌باشد و آخرین مقصد شما شهر زیبا و منحصر بفرد سایگون (هوشی مین سیتی) حسن ختام این تور بیادماندنی خواهد بود.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (8.990.000 تومان) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل ستاره RatingشهرDBLSGLCWBCNB
1 Anise Hanoi 3*++ 9.5 هانوی 759$ 959$ 599$ 399$
Queens Finger Da Nang 3*+ 8.7 دانانگ
TTC Ho Chi Minh 3* 7.6 هوشی مین (سایگون)
2 Thang Long Hanoi 4*+ 8.4 هانوی 899$ 1,189$ 699$ 489$
Centara Sandy Beach 4* 8.3 دانانگ
Ramana Saigon 4* 7.7 هوشی مین (سایگون)
3 Daewoo Hanoi 5* 8.1 هانوی 1,095$ 1,586$ 880$ 590$
Grand Mercure Danang 5*+ 8.7 دانانگ
Equatorial Ho Chi Minh 5* 8.1 هوشی مین (سایگون)
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: هر نفر در اتاق یک تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک 4 تا 12 سال با تخت
 • CNB: کودک 2 تا 4 سال بدون تخت
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
شناسه پکیج: 153

نکات و دانستنی‌های تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98

 • تاریخ بروزرسانی 1 مهر 98
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • بیشتر هتلها در ماه نوامبر 2019 (10 آبان تا 10 آذر 98)  دارای اضافه نرخ فصلی می‌باشند.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 2.990.000 تومان + 170 دلار می‌باشد.
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 12 درصد کمتر از نرخ بزرگسال می‌باشد.

خدمات تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98

تاریخ پرواز
10 مهر 17 مهر 24 مهر 1 آبان 8 آبان 15 آبان 22 آبان 29 آبان 6 آذر 13 آذر 20 آذر
مدت و ترکیب تور
8 شب و 9 روز هانوی 2 شب دانانگ 3 شب هوشی مین (سایگون) 3 شب
خدمات تور
 1. پرواز ماهان( تهران - کوالالامپور - تهران)
 2. پرواز داخلی (کوالا - هانوی * سایگون - کوالا)
 3. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه ویتنام)
 4. پرواز داخلی هانوی به دانانگ
 5. پرواز داخلی دانانگ به سایگون (هوشی مین)
 6. ترانسفرهای فرودگاهی
 7. راهنمای انگلیسی زبان
 8. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 9. گشتها مطابق برنامه سفر
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل یا اسکن خوانای پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • مبلغ ریالی تور + 70 درصد مبلغ ارزی

برنامه سفر تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98

روز 1 محل: ✈️ تهران - کوالالامپور

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 19:00 (7 غروب)، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد کوالالامپور، پرواز به سمت کوالا ساعت 22:30 (طول پرواز 8 ساعت).

لوازم همراه: کفش و لباس راحت، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب
روز 2 محل: ✈️ کوالالامپور - هانوی

ورود به فرودگاه کوالالامپور کشور مالزی ساعت 10:00 صبح، عبور از گیت پاسپورت کنترل و درج مهر ورود به مالزی، حرکت به سمت نقاله های بار و دریافت بار، حرکت از  ترمینال پروازهای ورودی به سمت ترمینال پروازهای خروجی، مراجعه به کانتر هواپیمایی ویتنام، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد شهر هانوی، حرکت به سمت گیت پرواز، ساعت 19:20 پرواز به سمت هانوی(طول پرواز 3 ساعت)، ساعت 21:35 ورود به فرودگاه هانوی، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات با راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاق.

روز 3 محل: هانوی نوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صرف صبحانه در ھتل ، آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، سپس معبد One Pillar Pagoda ، کاخ ریاست جمھوری به سبک بناهای مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.  بعدازظھر به دیدن موزه ی نژادشناسی می پردازیم، سپس به گشت و گذار در در دریاچه شمشیر شکسته (Hoan Kiem ) و معبد Ngoc Son Temple که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، می‌پردازیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است و به نام اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر بعنوان آخرین برنامه این روز به تماشای برنامه رقص عروسکھای روی آب می رویم، ھنرمندان این نمایش، عروسک ھا را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت میدھند و به جای آنھا صحبت می‌کنند و می‌خندند.

روز 4 محل: ✈️ هانوی - دانانگ

صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و تحویل اتاقها (Check Out)، حرکت به سمت فرودگاه، پرواز به سمت شهر دانانگ (طول پرواز 1 ساعت و 20 دقیقه)، ورود به فرودگاه دانانگ، ملاقات راهنمای تور ، حرکت به سمت هتل محل اقامت، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 5 محل: دانانگ نوع گشت: بازدید مجموعه های طبیعی و فرهنگی

صرف صبحانه در ھتل، ساعت 8 صبح برای گشت حومه دانانگ، عازم تپه ھای Bana Hill می‌شویم، آب و ھوای ھمیشه خنک این منطقه که نام دالات دوم را از آن خود کرده یکی از جذابیتھای این بخش کوھستانی دانانگ است. در ایستگاه تله کابین برای رسیدن به چشم انداز پل Golden Bridge دانانگ سوار تله کابین خواهید شد، در مسیر عبور از تپه‌ھا، شھر دانانگ و پل معروف دانانگ را نظاره خواھید کرد. برای تفریح و بازی به فانتزی پارک خواهید رفت، سپس از قله شاه که ارتفاعی در حدود 1487 متر دارد دیدن میکنید. معبد معروف Linh Tu Pagoda در بالای این کوه واقع شده است. روز را به گشت و گذار کوھستانی در این منطقه سپری میکنید و ساعت 15:00 به سمت ھتل در دانانگ باز خواهید گشت .

روز 6 محل: دانانگ

صرف صبحانه در هتل، تمام روز وقت آزاد.

روز 7 محل: ✈️ دانانگ به سایگون (هوشی مین)

صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و تحویل اتاقها (Check Out)، حرکت به سمت فرودگاه، پرواز به سمت شهر سایگون(طول پرواز 1 ساعت و 20 دقیقه)، ورود به فرودگاه هوشی مین سیتی(سایگون)، ملاقات با راهنمای تور ، حرکت به سمت هتل محل اقامت، تحویل اتاق، وقت آزاد.

روز 8 محل: سایگون (هوشی مین سیتی) نوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

بعد از صرف صبحانه در هتل آغاز گشت شهر هوشی مین شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله چینی نشین Cholon می‌رویم و از بازار سنتی Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 9 محل: سایگون (هوشی مین سیتی)

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای تمام روز

روز 10 محل: ✈️ سایگون - کوالالامپور - تهران

صرف صبحانه در هتل، ساعت 12:00 ظهر تحویل اتاق (Check Out)، حرکت به طرف فرودگاه، مراجعه به کانتر  هواپیمایی Malindo ، تحویل بار و دریافت کارت پرواز( سایگون به کوالالامپور)، مراجعه به گیت مهاجرت، درج مهر خروج از ویتنام در پاسپورت، ساعت 16:20 بعداز ظهر پرواز به طرف کوالالامپور(طول پرواز 2 ساعت)، ساعت 19:25 عصر ورود به فرودگاه کوالالامپور، عبور از گیت پاسپورت کنترل و درج مهر ورود به مالزی، حرکت به سمت نقاله های بار و دریافت بار، حرکت از  ترمینال پروازهای ورودی به سمت ترمینال پروازهای خروجی، مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به مقصد تهران ، پرواز به سمت تهران ساعت 23:15 (طول پرواز 8 ساعت) .

روز 11 محل: تهران

ساعت 03:45 بامداد ورود به فرودگاه امام خمینی تهران و پایان سفر

تورهای مشابه با تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98

به "تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98" امتیاز دهید

3 کاربر به "تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام ، تور هانوی 2شب+ تور دانانگ 3شب+ تور سایگون (هوشی مین) 3شب، تور ویتنام پاییز و زمستان 98"

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021