با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

اقامت و زندگی در کشورهای اروپایی برای بعضی آرزو و برای برخی هدف می‌باشد. در سال 2018 پارلمان اروپا با تصویب مجموعه ای از قوانین مربوط به کسب اقامت و شهروندی کشورهای اروپایی این آرزو و یا هدف را بسیار تحقق پذیر و قابل دسترس نمود. مطابق این قوانین شما درصورت داشتن شرایط مالی مناسب می‌توانید از طریق سرمایه گذاریهای کوچک و بزرگ اقامت و یا شهروندی اروپا را کسب کنید. در این راه کشور یونان جزو کشورهای پیش‌رو بوده است و دستورالعملهای اجرایی و قوانین داخلی را به سرعت تصویب نمود تا قانون کسب اقامت اروپا از طرق مختلف در یونان جزو اولین کشورهایی باشد که اجرا می‌شود. شیوه‌هایی که در حال حاضر برای کسب اقامت و شهروندی یونان وجود دارد شامل اخذ اقامت یونان از طریق 1-تمکن مالی (Financial Residence Permit) به‌اختصار FIP که در این شیوه شما پس از افتتاح حساب بانکی در بانکهای یونان توسط وکلای ما و واریز مبالغ لازم به آن و گرفتن تمکن مالی از بانک یونانی به همراه سایر مدارک به کمک مشاورین و متخصصین با تجربه شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان فرایند اخذ اقامت 2 ساله یونان که پس از پایان، هر سه سال قابل تمدید خواهد بود را آغاز می‌کنید. 2-گلدن ویزا Golden Visa یونان یا همان اخذ اقامت دائم یونان که منجر به شهروندی و دریافت پاسپورت اروپایی از کشور یونان می‌شود از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250.000 یورو میسر خواهد بود که در این شیوه شما به همراه خانواده (همسر، فرزندان، پدر و مادر خودتان و پدر و مادر همسرتان) همگی شهروندی یک کشور عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا را بدست می‌آورید. 3-خرید اوراق قرضه بانک مرکزی یونان به ارزش 400.000 یورو هم از دیگر راههای منتج به گرفتن اقامت دائم یونان است. با واگذاری امور مهاجرتی خود به شرکت آوای بورالان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و متخصص در اخذ انواع اقامت یونان (عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن) آسوده خاطر باشید.

هزینه‌های مربوط به پرواز و اقامت جهت سفرهای لازم به یونان در طی مراحل اخذ اقامت بر عهده فرد متقاضی خواهد بود

خدمات شرح خدمات نرخ خدمات شرح نرخ
اخذ اقامت دائم/شهروندی اروپا با خرید ملک در یونان(گلدن ویزا) اقامت شامل متقاضی، همسر، فرزندان زیر 21 سال، پدر و مادر خود و همسرش خواهد بود 250,000€ شرح قیمت مطابق توضیحات بخش نکات و دانستنی ها
اخذ شهروندی اروپا با خرید اوراق قرضه اقامت دائم/شهروندی شامل فرد متقاضی، همسر و فرزندان زیر 21 سال 400,000€ هزینه اخذ اقامت هر نفر 15.000 یورو
شناسه پکیج: 163

نکات و دانستنی‌های اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

 • نکات و امتیازات داشتن اقامت یونان (عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن) :
  • عدم اجبار جهت داشتن اقامت به مدت مشخص در یونان (بطور مثال متقاضیان اقامت اسپانیا باید حداقل 6 ماه از هر سال را در آنجا اقامت داشته باشند ولی در یونان این قانون وجود ندارد. یعنی شما می‌توانید آپارتمان، ویلا یا خانه خریداری شده را از همان ابتدا اجاره بدهید و درآمد ارزی داشته باشید)
  • بهترین فرصت برای افرادی که به علت داشتن موقعیت شغلی و درآمدی خوب در ایران علاقه‌ای به مهاجرت و ترک ایران ندارند ولی دوست دارند تا محدویت‌های سفر به کشورهای مختلف اروپایی را دیگر نداشته باشند خرید ملک و دریافت اقامت دائم یونان می‌باشد.
  • افرادی که دوست دارند در کشورهای اروپای غربی زندگی کنند می‌توانند با خرید ملک و اجاره دادن آن و دریافت اقامت دائم یونان (عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا) بر هر کدام از کشورها از جمله فرانسه / آلمان / سوئد و ... بروید، در آنجا خانه اجاره کنید و در همانجا زندگی کنید.
  • امکان انجام پرواز مستقیم از تهران به تمام کشورهای اروپایی (بجز انگلستان) .
  • تحصیل رایگان در یکی از بهترین کشورهای اروپا و دنیا برای فرزندان
  •  معاف از پرداخت مالیات
  • اقامت و زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی چه از لحاظ آب و هوایی و چه از نظر هزینه های زندگی
  • دارنده اقامت سرمایه‌گذاری تا قبل از دریافت پاسپورت(سال هفتم) اجازه کار برای فرد و یا شرکت دیگری را ندارند ولی این امکان را دارد تا کسب و کار خودش را راه بی‌اندازد، مثلا یک رستوران یا کافه فعال را بخرد.
 • حداقل‌ سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت دائم/شهروندی یونان از طریق خرید ملک و هزینه‌های اداری انجام آن :
  • 1- ارزش ملک خریداری شده: حداقل 250.000 یورو
  • 2- هزینه‌های قانونی خرید ملک: نقل و انتقال ملک تا انتقال سند به نام فرد متقاضی خرید ملک (شامل: مالیات انتقال سند، کمیسیون بنگاه معاملات ملکی، هزینه دفترخانه ثبت اسناد و هزینه صدور سند) که مجموع این هزینه ها 10 درصد از ارزش ملک خریداری شده می‌باشد.(بطور مثال برای یک آپارتمان در قلب شهر آتن به ارزش 250.000 یورو این مبلغ 25.000 یورو خواهد بود)
  • 3- هزینه‌های اخذ اقامت :
   • 3-1- فرد متقاضی و همسرش: جمعا 30.000 یورو می‌باشد. (اگر متقاضی مجرد باشد این مبلغ 25.000 یورو خواهد بود)
   • 3-2- خانواده متقاضی: هزینه اخذ اقامت دیگر اعضای خانواده شامل تمامی فرزندان زیر 21 سال، پدر و مادر فرد متقاضی و پدر و مادر همسر فرد، برای هر نفر 3.500 یورو خواهد بود.

خدمات اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

ترکیب تور
آتن
خدمات تور
 • اخذ ویزای شنگن جهت انجام سفرهای لازم برای انجام پروسه شامل: افتتاح حساب بانکی، دیدن ملک، عقد قرارداد خرید ملک، انجام امور مهاجرتی و ...
 • هماهنگی و ارائه خدمات مربوط به انجام سفرهای لازم جهت انجام پروسه کسب اقامت یونان از طریق خرید ملک که ممکن است 3 تا 5 سفر را شامل شود (هزینه این سفرها بر عهده فرد متقاضی خواهد بود)
 • اجاره دادن ملک خریداری شده درصورت تقاضای انجام این این کار توسط خریدار.
 • همراهی دائمی توسط مشاورین و وکلای مجرب آوای بورالان در تهران و یونان در تمامی مراحل کار
 • تحویل کارت اقامت در تهران به متقاضی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار
 • عکس (6 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ)
 • داشتن حداقل 1 سند ملکی با ارزش در ایران
 • داشتن حداقل 320.000 یورو جهت خرید ملک و پرداخت هزینه‌های کسب اقامت یونان
 • داشتن تمکن مالی حداقل یک میلیارد تومانی به همراه گردش حساب بانکی متناسب با آن در 3 ماهه منتج به وقت سفارت یونان
 • پرداخت مبلغ 20.000 یورو بعنوان بیعانه در زمان عقد قرارداد.

به "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان" امتیاز دهید

19 کاربر به "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان"

6 دیدگاه

میناشاطری 9 تیر 1399

سلام. با توجه به شرایط خانواده (من و همسرم) مشاوره برای مهاجرت می خواستم. و اینکه چه راهی برای مهاجرت با توجه به شرایط ما مناسب هست؟ نمی دونم این شامل مشاوره های شرکت هست یا نه. ممنون میشم که تماس بگیرید و راهنمایی بفرمایید. شرایط کلی خودم و همسرم رو براتون می فرستم.
1-مهندس معمار تسلط کامل به نرم افزار های رشته معماری و 4 سال شرکت داشتم. حدود 10 سال هست کار می کنم. 33 سالمه. ارشد معماری. ( کارشناسی از پیام نور و ارشد از موسسه غیر انتفاعی) 1/5 سال بیمه شرکت مهندسی مشاور دارم. مدرک فنی و حرفه ای اتوکد هم دارم. در کنار معماری، خیاطی کامل بلدم.
2-همسرم: مهندس عمران. 12 سال بیمه مشاور داره. رزومه کاری قویی دارد و تهران، گلستان و جنوب (آبادان و بوشهر) سابقه کاری دارد. پروژه های اتوبان و راه و حفاری کار کرده. 34 ساله. کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد و ارشد تمام واحدها رو پاس کرده بخاطر سربازی انصراف موقت داده. در حال حاضر سربازه و می خوام بدونم با توجه به شرایط و سابقه کاری و شرایط مالی راه مناسب مهاجرت وجود داره که کارهای لازم رو انجام بدیم برای بعد از سربازی.
ممنون

پاسخ به میناشاطری

رضا باقرزاده30 شهریور 1399

با سلام
شرکت ما در موضوعات مربوط به مهاجرت فقط در زمینه اخذ اقامت دائمو شهروندی یونان از طریق سرمایه‌گذاری (خرید ملک) فعال است. چنانچه از لحاظ مالی این امکان را دارید (خرید ملک در شهر آتن (پایتخت یونان) به ارزش حداقل 250.000 یورو + 50.000 یورو هزینه‌های نقل و انتقال ملک و کسب اقامت دائم، جمعا 300.000 یورو) می‌توانید از طریق صفحه ما در اینستاگرام به شناسه آی دی booralan@ اطلاعات بیشتری را دریافت فرمایید و هر گونه پرسش را بصورت دایرکت بپرسید.

پاسخ به رضا باقرزاده

رحمان خوش حال 12 اردیبهشت 1399

سلام لطفا در مورد خرید ملک جهت دریافت اقامت در یونان راهنمایی فرمایید.

پاسخ به رحمان خوش حال

رضا باقرزاده30 شهریور 1399

با سلام
در اسرع وقت مشاورین ما با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

مظاهری 11 اسفند 1398

سلام لطفا راجع به اقامت یونان تماس بگیرید

پاسخ به مظاهری

رضا باقرزاده18 آذر 1399

با سلام
تماس گرفته شد، چندین بار، پاسخگو نبودید، می‌تونید در اینستاگرام شرکت booralan@ بصورت دایرکت پیغام بگذارید و جواب سوالاتتون رو بگیرید

پاسخ به رضا باقرزاده
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021