!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان

اقامت و زندگی در کشورهای اروپایی شاید برای بعضی آرزو و یا هدف باشد. در سال 2018 پارلمان اروپا با تصویب مجموعه ای از قوانین مربوط به کسب اقامت و شهروندی کشورهای اروپایی این آرزو و یا هدف را بسیار تحقق پذیر و قابل دسترس نمود. مطابق این قوانین شما درصورت داشتن شرایط مالی مناسب می‌توانید از طریق سرمایه گذاریهای کوچک و بزرگ اقامت و یا شهروندی اروپا را کسب کنید. در این راه کشور یونان جزو کشورهای پیش‌رو بوده است و دستورالعملهای اجرایی و قوانین داخلی را به سرعت تصویب نمود تا قانون کسب اقامت اروپا از طرق مختلف در یونان جزو اولین کشورهایی باشد که اجرا می‌شود. شیوه هایی که در حال حاضر برای کسب اقامت و شهروندی یونان وجود دارد شامل اخذ اقامت یونان از طریق 1-تمکن مالی یا (Financial Residence Permit) یا FIP . که در این شیوه شما پس از افتتاح حساب بانکی در بانکهای یونان توسط وکلای ما و واریز مبالغ لازم به آن و گرفتن تمکن مالی از بانک یونانی به همراه سایر مدارک به کمک مشاورین و متخصصین با تجربه شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان فرایند اخذ اقامت 2 ساله یونان که پس از پایان، هر سه سال قابل تمدید خواهد بود را آغاز می‌کنید. 2-گلدن ویزای یونان یا همان اخذ اقامت دائم یونان که منجر به شهروندی و دریافت پاسپورت اروپایی از یونان می‌شود از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250.000 یورو که در این شیوه شما به همراه خانواده (همسر، فرزندان، پدر و مادر خودتان و پدر و مادر همسرتان) همگی شهروندی یک کشور عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا را بدست می‌آورید. 3-خرید اوراق قرضه به ارزش 400.000 یورو هم از دیگر راههای منتج به گرفتن اقامت دائم یونان است. با آوای بورالان متخصص در اخذ اقامت یونان آسوده خاطر باشید.

هزینه پرواز و اقامت جهت سفرهای لازم به یونان در طی مراحل اخذ اقامت بر عهده فرد متقاضی خواهد بود

خدمات شرح خدمات نرخ خدمات شرح نرخ
اخذ اقامت یونان با داشتن تمکن مالی در ایران هر 3 سال فقط با ارائه برگ تمکن مالی در یونان تمدید می شود * اقامت شامل فرد متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی خواهد بود 25,000€ فرزند زیر 18 سال 1500 یورو
اخذ اقامت دائم * شهروندی* با خرید ملک در یونان اقامت دائم شامل فرد متقاضی، همسر و فرزندان زیر 21 سال، پدر و مادر فرد متقاضی و پدر و مادر همسر متقاضی خواهد بود (دریافت پاسپورت یونان در سال هفتم اقامت) 250,000€ تمام افراد بجز فرد متقاضی و همسرش هر نفر 1500 یورو
شناسه پکیج: 163

نکات و دانستنی‌های اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان

 • نکات و امتیازات داشتن اقامت یونان :
  • می‌توانند به تمام کشورهای اروپایی (بجز انگلستان) بطور مستقیم سفر کنند.(نیازی به رفتن به یونان ندارند)
  • تحصیل رایگان در یکی از بهترین کشورهای اروپا و دنیا برای فرزندان
  • از پرداخت مالیات معاف هستند
  • اقامت و زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی چه از لحاظ آب و هوایی و چه از نظر هزینه های زندگی
  • اجازه کار ندارند
 • مبلغ واریزی سفارت جهت اخذ ویزای تایپ C (جهت سفر اول به یونان) و ویزای تایپ D (جهت سفر دوم به یونان) بر عهده فرد متقاضی خواهد بود.
 • هزینه های اخذ شهروندی یونان(عضو شنگن) از طریق خرید ملک به سه‌ بخش تقسیم می‌شود:
  • ارزش ملک خریداری شده (که باید حداقل 250.000 یورو باشد)
  • هزینه های قانونی نقل و انتقال ملک تا انتقال سند به نام فرد متقاضی خرید ملک (شامل: مالیات انتقال سند، کمیسیون بنگاه معاملات ملکی، هزینه دفترخانه ثبت اسناد و هزینه صدور سند) که مجموع این هزینه ها 9 درصد از ارزش ملک خریداری شده می‌باشد.(بطور مثال برای یک ملک به ارزش 250.000 یورو این مبلغ 22.500 یورو خواهد بود)
  • هزینه های اخذ اقامت دائم از نوع گلدن ویزا (اقامت 5 ساله که پس از تمدید در سال هفتم پاسپورت یونانی خود را پس از طی مراحل قانونی خواهید گرفت) که با خرید ملک خواهد بود جمعا به ارزش 11 درصد از ارزش کل ملک خریداری شده (برای یک ملک به ارزش 250.000 یورو 27.500 یورو خواهد بود)

خدمات اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان

ترکیب تور
آتن
خدمات تور
 • اخذ ویزای تایپ  C یونان (ویزای توریستی)  برای سفر اول جهت افتتاح حساب در کشور یونان
 • اخذ ویزای تایپ D یونان (ویزای ملی / اقامتی) برای سفر دوم جهت انجام مراحل اداری و انگشت نگاری در اداره مهاجرت کشور یونان
 • تحویل کارت اقامت در تهران به متقاضی
مدارک مورد نیاز
 1. اصل پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار
 2. عکس (6 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ)
 3. داشتن حداقل 2 سند ملکی
 4. تمامی مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن
 5. داشتن حداقل 500 میلیون تومان در حساب بانکی
 6. داشتن مبلغ لازم جهت افتتاح حساب در یونان (24.000 یورو برای) 
  1. نکته! این مبلغ پس از افتتاح حساب باید به حساب واریز گردد. بدیهی است ادامه روند کار از لحظه وصول مبلغ در حساب فرد و ارائه برگ تاییدیه بانکی ممکن خواهد بود. 
  2. مبلغ 24.000 یورو برای نفر اصلی
  3. بعلاوه معادل 20 درصد از این مبلغ برای همسر متقاضی (4.800 یورو)
  4. بعلاوه 15 درصد از این مبلغ برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال(3.600 یورو)
 7. 70درصد کل مبلغ قرارداد.

به "اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان" امتیاز دهید

13 کاربر به "اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ اقامت دائم یونان از طریق داشتن تمکن مالی در ایران، از طریق خرید ملک در یونان و از طریق ثبت شرکت در یونان"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021