جشن ها و فستیوال ها (138)

فیلم کوتاه گورمردها به ایتالیا رفت

به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه گورمردها به کارگردانی علی مردمی در دومین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه ساردینیا ایتالیا راه یافت و به عنوان تنها نماینده ایران با فیلم هایی از ایتالیا، ترکیه، امریکا، انگلیس،...

23 مهر 1398

حضور فیلم کوتاه هفت سلام در بخش مسابقه جشنواره هندوستان

به گزارش خبرنگاران، هفت سلام فیلم مستند تجربی درباره آیین تهیه آب متبرک زعفران (آب دعا) برای تبرک سفره هفت سین نوروزی مردمان منطقه شاهرود در استان سمنان است.

21 مهر 1398

نمایش مردان در جشنواره گوا هندوستان

به گزارش خبرنگاران، فیلم سینمایی مردان اولین فیلم بلند بتین قبادی، فیلم برگزیده کشور عراق برای حضور در هشتاد و هفتمین دوره مراسم جوایز سینمایی آموزشگاه اسکار در سال 2015، در تازه ترین حضور بین المللی خود، 6 آذرماه جاری در بخش سینمای دنیا در چهل و پنجمین...

21 مهر 1398

فرانسه، آلمان و اسپانیا پیشتازان ارسال اثر به جشنواره فیلم کوتاه

به گزارش خبرنگاران، در بین آمار فیلم های کوتاه رسیده به دبیرخانه بخش بین الملل سی و دومین جشنواره فیلم کوتاه تهران از 9 کشور بیش از صد فیلم ارسال شده است. در این بین کشورهای فرانسه، آلمان و اسپانیا با بیش از دویست فیلم صدرنشین هستند.

14 مهر 1398

سه جایزه جشنواره اسپانیایی برای سینمای ایران

هجدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ایمجین ایندیا 2019 در کشور اسپانیا با برگزیده شدن سینماگران ایرانی در سه بخش به کار خود سرانجام داد.

11 مهر 1398

می خورد بر بام خانه و یک هیچ به جشنواره اسپانیا رفتند

به گزارش خبرنگاران، جشنواره MICE اسپانیا که با تمرکز بر فیلم هایی درباره بچه ها و نوجوانان برگزار می گردد، در سومین دوره اش میزبان دو فیلم ایرانی است.

11 مهر 1398

کشیده شدن تنش های کشمیر به مرزهای چین

قریب به دو ماه پس از لغو وضعیت خودمختاری کشمیر توسط هند، حالا تنش های جدیدی در لداخ، منطقه ای دورافتاده هم مرز با چین شروع شده است.

11 مهر 1398

نمایش 9 فیلم ایرانی در بارسلون اسپانیا

هفتمین دوره جشنواره فیلم های آسیایی بارسلون اسپانیا، 9 فیلم از سینمای ایران را در بخش های مختلف این رویداد سینمایی به روی پرده می برد.

7 مهر 1398

تأکید رئیس جمهور چین بر لزوم توسعه دستاوردهای مالی

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، شی جین پینگ، رییس جمهور چین فرارسیدن دومین جشنواره برداشت محصولات کشاورزی را به همه کشاورزان و شاغلان در عرصه کشاورزی و مناطق روستایی تبریک گفت.

3 مهر 1398

ششمین پیروزی فتل، فراری در ایتالیا ناکام ماند

خبرنگاران: راننده آلمانی تیم ردبول-رنو زودتر از سایر رقیبانش از خط سرانجام پیست اوتودرومو دی مونزا در ایتالیا گذشت و به مقام قهرمانی رسید.

25 شهریور 1398

عطر داغ به اسپانیا می رود

پس از حضور در جشنواره فیلم بنگلور در هند عطر داغ از 2 تا 6 اکتبر 2019 در بخش رقابتی جشنواره فیلم ماربلا در کشور اسپانیا به نمایش در می آید.

17 شهریور 1398

ساخت مدارس ایرانی در آمریکا و کانادا برای حفظ هویت ایرانی، 100هزار خیردر خارج از ایران

خبرنگاران: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به فعالیت 500 هزار خیرمدرسه ساز در داخل کشور و ساخت 30 درصد مدارس توسط آنها گفت: در حال ساخت مدرسه در خارج از کشور برای ایرانیان مقیم هستیم.

16 شهریور 1398

مراسم جشن هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، نخستین روز از ماه اکتبر امسال میلادی (9 مهر) برابر با هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین است. دولت چین پنج شنبه 7 شهریور/ 29 اگوست گفت که در آن روز به همین مناسبت آیینی باشکوه در میدان تیان آن من شهر پکن...

9 شهریور 1398

اولتیماتوم 20روزه زنگنه به چینی ها برای حضور در میدان نفتی آزادگان

خبرنگاران: وزیر نفت از اولتیماتوم 20روزه به چینی ها برای حضور در میدان نفتی آزادگان، واردات قطعی بنزین در سال 93، جزئیات مذاکرات گازی با عمان و افزایش 100 میلیون متر مکعبی فراوری روزانه گاز پارس جنوبی تا انتها سال 93 اطلاع داد.

9 شهریور 1398

نمایش کانادایی شطرنج با ماشین قیامت؛ در بخش بین الملل تئاتر فجر سال جاری

خبرنگاران: نمایش شطرنج با ماشین قیامتکه براساس رمانی با همین نام از حبیب احمدزاده و با مضمون دفاع مقدس در کانادا به روی صحنه رفته برای اولین بار در جشنواره تئاتر فجر سال جاری درمعرض دید مخاطبان ایرانی قرار خواهد گرفت.

2 شهریور 1398

نمایشگاه ششمین جشنواره عکس خیام به خیخون اسپانیا رسید

نمایشگاه آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام در خیخون اسپانیا برگزار گردید.

16 مرداد 1398

موفقیت چشمگیر مینا ساداتی در ایتالیا

مینا ساداتی برای بازی در فیلم کوتاه نقش به کارگردانی فرنوش صمدی، برنده جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره پریفریا دل ایمپرو، ایتالیا شد.

29 تیر 1398

مشعل سی امین یونیورسیاد در ایتالیا خاموش شد

مشعل سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان دنیا در ناپل ایتالیا خاموش و پرچم بازی ها به میزبان دوره بعد اهداء شد.

25 تیر 1398

روز ملی فرانسه با ناآرامی همراه شد، استفاده پلیس از اسپری فلفل

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، مخالفان دولت فرانسه امروز یکشنبه مصادف با سالروز جشن ملی فرانسه موسوم به روز باستیل (Bastille Day) بار دیگر به خیابان ها ریختند.

24 تیر 1398

تاکید سران فرانسه و آلمان بر لزوم سیاست دفاعی مشترک اروپایی

صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه در مراسم رژه نظامی به مناسبت روز ملی فرانسه که بعضی نظامیان آلمانی هم در آن مشارکت داشتند بر لزوم در پیش دریافت یک سیاست دفاعی مشترک اروپایی تاکید کردند.

24 تیر 1398
تعداد: (138)
تلفن: 75284-021