پول و اقتصاد (342)

جنگ تحمیلی تجاری آمریکا، آماده باش کامل چین

رادیو بین المللی چین در گزارشی با اشاره به ادامه جنگ تحمیلی تجاری آمریکا علیه این کشور در نوشت پکن در آمادگی کامل بسر می برد و ترسی از این جنگ ندارد.

30 اردیبهشت 1398

حزب کمونیست چین: مانند صخره در برابر جنگ تجاری آمریکا مقاومت کنید

ارگان رسمی حزب کمونیست چین با انتشار تفسیری از شرکت های این کشور خواست تا همچون صخره در برابر اقدامات دولت آمریکا ایستادگی نمایند.

29 اردیبهشت 1398

جنگ تجاری آمریکا و چین، بازارهای نوظهور را تهدید می نماید

تهران - خبرنگاران - چند تن از نظریه پرداز راهبردی در حوزه اقتصادی بر این باورند که جنگ تجاری آمریکا و چین موجب سقوط بازارهای نوظهور و کاهش نرخ رشد پیش بینی شده می گردد.

28 اردیبهشت 1398

اعتراض مردم سوئیس به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان

شماری از مردم سوئیس با تجمع در برابر مقر سازمان ملل در ژنو، به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان در جریان تظاهرات اخیر در این کشور اعتراض کردند.

26 اردیبهشت 1398

بهانه ترامپ برای شروع جنگ دیگری با چین اعلام شد!

ایرنا نوشت: سخنگوی کاخ سفید از صدور فرمان اجرایی رئیس جمهوری آمریکا برای ممنوعیت تجارت تجهیزات مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات اطلاع داد.

26 اردیبهشت 1398

آشنایی با اپراتورهای موبایل در چین و نحوه خرید سیمکارت

یکی از مسائلی که در سفر بایست به آن توجه داشته باشید مسئله تلفن همراه است که احتیاج به سیمکارت دارد و یا بایست از رومینگ سیمکارت داخلی خودتان بهره ببرید و یا از سیمکارتهای مقصد تهیه نمایید، در سفر به چین میتوانید از سیمکارتهای محلی چینی بهره ببرید در...

26 اردیبهشت 1398

کمیته عالی انتخابات ترکیه درخواست ابطال پیروزی اردوغان را رد کرد

خبرنگاران آنلاین: کمیته عالی انتخابات ترکیه درخواست های مطرح شده از سوی احزاب اپوزیسیون را برای ابطال تمامی رای ها در انتخابات محلی استانبول و همچنین انتخابات سراسری سال 2018 رد کرد.

24 اردیبهشت 1398

گرجستان شایعات در مورد لغو ویزا شهروندان این کشور از سوی اتحادیه اروپا را رد کرد

نخست وزیر گرجستان، ماموکا باختادزه، از شهروندان خواست تا قوانین اقامت خود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را رعایت نمایند.

24 اردیبهشت 1398

شرح سفارت سوئیس درباره توئیتی که مخاطبان ایرانی آن را توهین آمیز دانستند

سفارت سوییس در تهران در واکنش به انتقاد مخاطبان ایرانی نسبت به توییت این سفارتخانه در معرفی اسکناس جدید 1000 فرانکی و ارزش گذاری آن با برخی محصولات و خدمات از جمله زعفران و پسته ایرانی، اعلام نمود که این توییت صرفا یک مقایسه بوده است.

24 اردیبهشت 1398

ازبکستان و چین قرارداد گسترش همکاری امضا کردند

ازبکستان و چین در چارچوب نشستی که در مرکز استان شاندونگ برگزار گردید، قراردادهای دوجانبه ای در مورد گسترش بیش از پیش همکاری امضا کردند.

24 اردیبهشت 1398

سی ان ان: کاخ سفید به امید تماس ایران، به سوئیس شماره تلفن داد!

به گزارش خبرنگاران، سی ان ان به نقل از منابع مطلع می گوید کاخ سفید روز پنجشنبه شماره تلفنی را در اختیار سوئیس گذاشته تا چنانچه ایرانی ها قصد تماس با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را داشته باشند، همه چیز مهیا باشد!

23 اردیبهشت 1398

جنجال در اسپانیا به خاطر فرستادن دو تیم بزرگ به دسته دو

خبر سقوط سویا و سلتاویگو به دلیل نقض یک قانون جنجال زیادی در اسپانیا به پا کرد و مسئولان مجبور شدند تصمیم جدیدی بگیرند.

21 اردیبهشت 1398

مذاکرات تجاری آمریکا و چین بی نتیجه به سرانجام رسید

دور تازه مذاکرات تجاری آمریکا و چین در واشنگتن بدون حصول نتیجه خاصی به انتها رسید.

21 اردیبهشت 1398

اتریش خواهان تحریم های سخت علیه ایتالیا شد

صدر اعظم اتریش ایتالیا را متهم به اتخاذ سیاست های بدهی غیرمسئولانه نموده و خواهان اتخاذ تحریم های سخت علیه کشورهای اروپایی با بدهی بالا از جمله ایتالیا شد.

19 اردیبهشت 1398

اعزام تیم کشتی آزاد ایران با ترکیبی جوان به ایتالیا

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ساساری که جزو رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی محسوب می گردد طی روزهای 2 تا 4 خردادماه در شهر ساساری کشور ایتالیا برگزار می گردد. بر این اساس قرار است کادر فنی تیم کشتی آزاد ایران از نفرات جوان اردوی تیم...

19 اردیبهشت 1398

ترامپ: چین امیدوار به مذاکره با جو بایدن یا دموکرت های ضعیف است

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز چهارشنبه در پیامی توئیتری بیان کرد: دلیل عقب نشینی چین و بازمذاکره این کشور درباره یک توافق تجاری امیدواری صادقانه ایست.

19 اردیبهشت 1398

ایران و سوئیس درباره گسترش همکاری های دوجانبه رایزنی کردند

مدیر کل اروپای وزارت امور خارجه ایران در دیدار با مدیران کل وزارت امور خارجه و معاونین وزارتخانه های دارایی و اقتصاد سوئیس با آنان درباره راه های گسترش همکاری های دوجانبه گفت و گو و رایزنی کرد.

18 اردیبهشت 1398

آمریکا: چین از تعهداتش در مذاکرات تجاری عدول نموده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، رابرت لایتیزر نماینده تجاری آمریکا ادعا کرد که چین از تعهداتش در جریان مذاکرات تجاری عدول نموده است؛ اما گفت که توافق میان دو طرف در زمینه تعرفه ها هنوز ممکن است.

18 اردیبهشت 1398

آلمان خواهان حل و فصل تنش تجاری میان آمریکا و چین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، پیتر آلتمایر وزیر اقتصاد آلمان با اشاره به تنش های اخیر میان چین و آمریکا ابراز امیدواری کرد که واشنگتن و پکن از افزایش تنش های تجاری خودداری نمایند.

18 اردیبهشت 1398

طرح پیشنهادی سوئیس به واشنگتن برای تسهیل مبادلات کالاهای بشردوستانه با ایران

مقام های دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حال آنالیز طرح پیشنهادی سوئیس برای ایجاد یک کانال پرداخت جهت تسهیل مبادلات مربوط به فروش دارو، تجهیزات پزشکی و برخی اقلام دیگر به ایران هستند.

17 اردیبهشت 1398
تعداد: (342)
تلفن: 75284-021