تحصیل (156)

حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند

هواداران چین امروز (شنبه) در هنگ کنگ راهپیمایی می نمایند تا به خشونت و ناآرامی ضد دولتی در این دولت شهر اعتراض نموده و از پلیس هنگ کنگ که هدف اصلی معترضان قرار گرفته است، حمایت نمایند.

25 آبان 1398

همکاری های بین المللی چین افزایش می یابد

عضو بین المللی تازه انتخاب شده آموزشگاه مهندسی سلطنتی انگلیس گفت: جامعه تحقیقات و علوم چین در سال های اخیر شاهد افزایش همکاری های بین المللی بوده است.

22 آبان 1398

ششمین گشت اقیانوس شناسی خلیج فارس و دریای عمان شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در ششمین گشت تحقیقاتی کشتی اقیانوس پیما، در راستای برنامه پایش بلندمدت خلیج فارس و دریای عمان با حضور 14 نفر محقق و پژوهشگر از پژوهشگاه، دانشگاه های تهران، چابهار و گیلان و موسسه تحقیقات...

18 آبان 1398

نخستین در جهان ، اقلیم و پایداری وارد کتاب های درسی ایتالیا می گردد

ایتالیا نخستین کشور در دنیاست که پایداری زمین و بحران اقلیم را وارد کتاب های درسی می نماید و در مدرسه های دولتی به دانش آموزان آموزش می دهد.

18 آبان 1398

گردشگران ایتالیایی در مزارع گناباد زعفران چیدند

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد گفت: هفت گردشگر ایتالیایی با بازدید از مزارع زعفران این شهرستان با نحوه برداشت و پاک کردن گل زعفران آشنا شدند.

18 آبان 1398

پاکت های سیگار در کانادا بی نام و نشان می شوند

بر اساس قوانین فدرال کانادا از هفته آینده پاکت های سیگار عاری از هر گونه نشان و نام برندی و با رنگ پیش فرض قهوه ای در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

8 آبان 1398

مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد

یک مرکز تحقیقات مهندسی و درمان ژنوم در شنژن واقع در استان گوانگدونگ چین تأسیس شده تا به آنالیز بیماری ها و درمان آنها بپردازد.

8 آبان 1398

ریاست تیم کوک بر دانشگاه برتر چین، هم زمان با اتهام همکاری با دولت این کشور در سانسور سیاسی

تیم کوک، مدیر عامل اپل، به تازگی به سمت ریاست هیئت مشاوران یکی از دانشگاه های برتر چین منصوب شد. این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که شرکت تحت امر او به اتهام همراهی با سانسورهای دولت چین، به دقت تحت نظارت است.

3 آبان 1398

آمریکا برای دیپلمات های چینی محدودیت اعمال کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا می گوید از این پس دیپلمات های چینی مستقر در این کشور، پیش از هرگونه دیدار با مقامات رسمی آمریکا باید به این وزارتخانه اطللاع دهند.

25 مهر 1398

در مدارس به جای زبان انگلیسی، چینی یاد بگیرید!

برترین ها: طرح یک فوریتی با امضای 57 نماینده خبرساز شده و سر و صدای زیادی به پا نموده است، طرح برطرف انحصار زبان انگلیسی از نظام آموزشی کشور. بر اساس آن آموزش زبان انگلیسی از برنامه مدارس حذف و اختیاری اعلام شده و دانش آموزان می توانند دیگر زبان ها از جمله...

23 مهر 1398

تاکید سفیر اندونزی بر همکاری های گردشگری دو کشور

به گزارش خبرنگاران، اوکتاویان علیم الدین سفیر اندونزی در ایران که در ضیافت آغازین دوره آموزشی تشریفات و پذیرایی سخن می گفت، با اشاره به تجربه های خود در خصوص رستوران های ایرانی که کوشش نموده اند تا هویت خاص خود را حفظ نمایند و پذیرایی متفاوتی از میهمانان...

15 مهر 1398

ربات ها در چین غذا به مشتریان تحویل می دهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک شرکت چینی ناوگانی از ربات های ارسال محموله را در پکن و شنژن آزمایش می نماید. شرکت ارسال غذایMeituan-Dianping با 10 هتل و ساختمان اداری در این آزمایش همکاری می نماید که طی آن از ربات ها برای ارسال غذا به دانشجویان و کارمندان...

15 مهر 1398

محقق ایرانی: اندیشه های غربی حائل شناخت متقابل ملت های ایران و چین است

به گزارش خبرنگاران، نهمین سمینار آنالیز سالانه ادبیات دنیا، با موضوع آنالیز آخرین تحولات ادبیات و هنر کشورهای مختلف از جمله ایران، یکشنبه شب، 21 دی با حضور محققان و دانشجویان در دانشگاه بزرگ پکن برگزار گردید.

9 مهر 1398

همکاری دانشگاه تهران با دانشگاه های ایتالیا افزایش می یابد

سفیر ایتالیا و رئیس دانشگاه تهران در دیداری بر گسترش همکاری های علمی و آموزشی بین دانشگاه تهران و دانشگاه های ایتالیا تأکید کردند.

3 مهر 1398

پاستای ایتالیایی طعم فلفل قرمز گرفت!

یک فوتبال بی کیفیت، کسالت بار، پر از توقف های غیر ضروری، با سکوهای نیمه خالی، با تنش های بی فایده، پرتاب سنگ و شکستن سر درست بعد از دو مرگ جانسوز، آن چیزی نبود که بشود اسمش را لذت فوتبال گذاشت. آیا واقعاً این عیار فوتبال ایران است؟ این بکش زیرش و بریز روی...

1 مهر 1398

مرد چینی نقاشی های خود را جایگزین تابلوهای گران قیمت آموزشگاه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، ژیائو یوان، 57 ساله مسئول آموزشگاه هنرهای زیبا در گوانجو در جنوب چین، 125 تابلو از این مجموعه را به قیمت بیش از 43 میلیون یوان (حدود 6 میلیون دلار) فروخته است.

25 شهریور 1398

سحر بی نیاز دختر شایسته کانادا

سحر بی نیاز دختر ایرانی است که در کانادا ملکه زیبایی شد.او مدل 33 ساله است و به فعالیت های بازیگری و مدلینگ مشغول است.

21 شهریور 1398

ساخت مدارس ایرانی در آمریکا و کانادا برای حفظ هویت ایرانی، 100هزار خیردر خارج از ایران

خبرنگاران: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به فعالیت 500 هزار خیرمدرسه ساز در داخل کشور و ساخت 30 درصد مدارس توسط آنها گفت: در حال ساخت مدرسه در خارج از کشور برای ایرانیان مقیم هستیم.

16 شهریور 1398

حمله با سلاح سرد به مدرسه ای در چین، 8 کودک کشته شد

فارس نوشت: مردی با استفاده از سلاح سرد به یک مدرسه ابتدایی در چین حمله نموده و حداقل هشت کودک را به قتل رسانده است.

14 شهریور 1398

کتاب برنده جایز اسپانیایی در ایتالیا هم برنده شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت این جایزه، کتاب صدای چیزهایی که می افتند نوشته خوان گابریل واسکوئز با ترجمه سیلیوا سیشل پیروز شد تا جایزه معتبر ایتالیا را کسب کند.

10 شهریور 1398
تعداد: (156)
تلفن: 75284-021