اخبار و مقالات ونکوور

فیلیپین زباله های کانادایی را پس فرستاد

به دستور رئیس جمهور فیلیپین، زباله هایی که کانادا تحت عنوان مواد قابل بازیافت به فیلیپین فرستاده بود، بازگردانده شد.

11 خرداد 1398

کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیر اجرایی هوآوی به آمریکا

رسانه های غربی گزارش دادند که کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیراجرایی شرکت هوآوی به واشنگتن است.

26 اسفند 1397

چین تبعه کانادایی دستگیر شده را به جاسوسی متهم کرد

پکن دیپلمات پیشین کانادایی دستگیر شده را به جاسوسی و سرقت اسرار دولتی متهم نموده است.

14 اسفند 1397

کانادا سفیرش در چین را برکنار کرد

نخست وزیر کانادا سفیر کشورش در چین را در پی اظهارنظر پیرامون احتمال استرداد مدیر ارشد شرکت هوآوی از کانادا به آمریکا اخراج کرد.

17 بهمن 1397

چین اتهام های واشنگتن بر ضد شرکت هواوی را سیاسی کاری خواند

آمریکا از قوا و اختیارات دولتی برای بی اعتبار کردن و حمله به برخی شرکت های چینی استفاده می نماید و در این راه همواره کوشش دارد تا سد راه فعالیت های مشروع و قانونی این شرکت ها گردد.

10 بهمن 1397

توضیحات وزیر خارجه کانادا درباره برکناری سفیر کشورش در چین

وزیر خارجه کانادا اظهار داشت: سفیر این کشور در چین برکنار شد؛ چون اظهاراتی که وی ایراد کرد مغایر با موضع دولت فدرال کانادا درباره بازداشت منگ وانژو مدیر اجرایی شرکت هوآوی چین است.

9 بهمن 1397

توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی های بازداشتی

رهبران کانادا و ایالات متحده درباره تداوم اعمال فشار علیه پکن برای آزادسازی دو شهروند کانادایی موافقت کردند. این شهروندان پس از بازداشت یک مقام اجرایی چینی در ونکوور، در چین بازداشت شدند.

18 دی 1397

آزادی به قید ضمانت مدیر مالی هوآوی در کانادا

قاضی کانادایی منگ وانژو، دختر مؤسس هوآوی که مدیر مالی این کمپانی نیز هست را به قید ضمانت آزاد کرد اما شرایط سخت مانیتورینگ را برای وی رقم زد تا فرار نکند.

22 آذر 1397

دادگاه عالی کانادا مدیر مالی شرکت هوآوی را با قرار وثیقه آزاد کرد

دادگاه ونکوور کانادا طی حکمی منگ وان ژو مدیر ارشد شرکت هوآوی را با اعلام قرار وثیقه 7.5 میلیون دلاری و چند شرط دیگر از جمله پوشیدن پابند الکترونیک، آزاد کرد.

21 آذر 1397

چین سفیر آمریکا را احضار کرد

ایرنا نوشت: در ادامه واکنش های چین به بازداشت منگ وانژو مدیر مالی شرکت هواوی در کانادا، این بار دولت پکن سفیر آمریکا در چین را احضار و مراتب اعتراض خود را به وی گفت.

19 آذر 1397

چین: با تحریم ایران مخالفیم

سخنگوی وزارت امور خارجه چین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مدیر مالی شرکت هواوی به دلیل نقض تحریم های آمریکا علیه ایران در کانادا دستگیر گردیده است تاکید نمود ما با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کشورهای دیگر از جمله ایران خارج از چارچوب شورای امنیت،...

17 آذر 1397

پیشنهادهایی برای سفر برای هر ماه از سال

رفتن به تور مسافرتی در اوج فصل سفر، در بسیاری از نقاط دنیا به معنی مواجهه با ازدحام جمعیت و قیمت بالای هتل‌ها است؛ به همین دلیل است که اغلب، مسافرت در فصل کم گردشگر (off-season) بهترین انتخاب است. Kayak، متوسط نرخ بلیت هواپیما و متوسط نرخ هتل چهار ستاره در جاهای...

7 اردیبهشت 1397

پل معلق کپیلانو کانادا

پل معلق کپیلانو (Capilano Suspension Bridge) در شهر ونکوور کانادا قرار دارد. این پل 140 متری در ارتفاع 70 متری بالای رودخانه ساخته شده و مهم‌ترین جاذبه این پارک زیبا در ونکوور است. این پل هر سال بیش از 800 هزار بازدیدکننده را به سمت خود جذب می‌کند. پل اولیه در این محل در...

29 فروردین 1397

معرفی هتل شانگری لا ونکوور ( Shangri-La Vancouver)

اگر در فکر  سفر به ونکوور کانادا هستید و در حل برنامه ریزی به دنبال هتلی مناسب میباشید، در ادامه میتوانید اطلاعات لازم در مورد هتل شانگری لا ونکوور ( Shangri-La Vancouver) را مطالعه نمایید.

15 اسفند 1396

بهترین سرگرمی ها در ونکوور

سفر به شهر مردم مرفه ونکوور کانادا، تجربه جذابی برای گردشگران است، شهری که همه چیز در آن خوب است از خوراکی های ژاپنی گرفته تا طبیعت زیبا و حتی سطح دریافت کیفیت خدمات شهری. با در سفری به سرگرمی ها و جاذبه های ونکوور همراه شوید.

18 بهمن 1396
تلفن: 75284-021