با پدیدآورنده عکسهای Google Street View در تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

به گزارش آوای بورالان، احتمال این وجود دارد که شما یکی از افراد Google Street View را دیده باشید، آن کوله پشتی های حجیم و مجهز به دوربین، خیلی سخت قابل نادیده گرفتن هستند. چند ماه قبل تیترهای خبرها درباره یک "مشاهده گر خیابانی" که در Disney World دیده شده بود شکل گرفته بود.

با پدیدآورنده عکسهای Google Street View در تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)

واقعیت این است که بسیاری از مکانهای شگفت آوری که از طریق نقشه گوگل قابل مشاهده هستند، همگی با پای پیاده قابل دسترس نیستند؛ مانند حومه ها و مناطق ییلاقی فوق العاده زیبای تایلند. ولی تنها یک نفر است که می توانیم به خاطر بخش از اعظمی از تور تایلند از او تشکر کنیم.

Panupong Luangsa-ard یک ورزشکار سه گانه تایلندی است که بیش از 500 هزار کیلومتر از میان تپه ها، جنگل ها، مزارع و معبد ها سفر کرده است. حدود 500 کیلومتر از این سفر را او پیاده طی کرده است. در مصاحبه ای با Mashable یک سخنگوی گوگل اعلام کرد Luangsa-ard "چهار جفت کفش پاره کرده است"، زمانی که در حال تهیه عکس از کشتزارهای چای و مزارع توت فرنگی بوده است. کل این سفر دو سال طول کشیده تا به اتمام برسد. دوربین برای انجام این کار به آسمان صاف نیاز دارد تا عکس های شفاف بگیرد، به این معنی که روز های ابری و بارانی به صورت اتوماتیک از حساب خارج بوده اند. یک چیز مطمئنا وجود دارد: تمامی ما مسافرت کنندگان مجازی تور تایلند، به تو Luangsa-ard درود می فرستیم.

به "با پدیدآورنده عکسهای Google Street View در تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با پدیدآورنده عکسهای Google Street View در تایلند آشنا شوید (بیشترش البته)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021