MuCEM، سازه ای چشمگیر در مارسی فرانسه

به گزارش آوای بورالان، موزه تمدن‌های مدیترانه‌ای و اروپایی (MuCEM) در مارسی فرانسه قرار داشته و خانه مجموعه‌ای مهم از آثار به جا مانده از تمدن‌های مدیترانه‌ای است. جدا از اهمیت فرهنگی این موزه، MuCEM ساختمانی چشم‌نواز نیز دارد. این اثر معماری منحصر به فرد توسط Rudy Ricciotti طراحی شده است.

MuCEM، سازه ای چشمگیر در مارسی فرانسه

این موزه در بندر قدیمی مارسی و در کنار یکی دیگر از ساختمان‌های مهم این شهر، یعنی ساختمان تاریخی Fort Saint-Jean، قرار گرفته است. این دو ساختمان به وسیله یک پل به هم دیگر متصل می‌شوند. این موزه شامل باغ و چندین تماشاگه است؛ از آنجا شما می‌توانید مناظری پانورامیک از شهر و دریا را ببینید. در این ساختمان دو رستوران نیز وجود دارد که توسط سرآشپز Gérald Passédat اداره می‌شوند.

معماری بی‌نظیر، فعالیت‌ها و نمایشگاه‌های مهم فرهنگی و غذاهای خوشمزه، مهمترین دلایل برای رفتن به این موزه در تور فرانسه هستند. تمام سال برای بازدید از این موزه مناسب است. موزه MuCEM یک نمایشگاه دائمی دارد و در کنار آن رویدادهای مختلفی در تمام طول سال در این مکان برگزار می‌شوند. برای رسیدن به این موزه می‌توانید از اتوبوس‌های مارسی استفاده کنید. MuCEM به اندازه یک پیاده‌روی کوتاه از کلیسای جامع و بندر قدیمی مارسی فاصله دارد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "MuCEM، سازه ای چشمگیر در مارسی فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "MuCEM، سازه ای چشمگیر در مارسی فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021