Lago del Predil، یکی از زیباترین دریاچه های ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، دریاچه زیبای Lago del Predil در استان Udine ایتالیا و نزدیک مرزهای اسلوونی قرار گرفته است. این دریاچه‌ی بی‌مانند، با جنگل‌ها و کوهستان‌های تماشایی احاطه شده است. یک جزیره کوچک در وسط این دریاچه وجود دارد. افسانه‌ها می‌گویند زمانی در این مکان یک دهکده وجود داشته است. یک شب یک زن و کودکش به این دهکده آمدند و تقاضای یک سرپناه کردند. هیچ کس به جز یک خانواده فقیر حاضر نشد تقاضای آن‌ها را قبول کند. صبح روز بعد تمام دهکده به جز خانه آن خانواده مهمان‌نواز زیر آب رفته بود.

Lago del Predil، یکی از زیباترین دریاچه های ایتالیا

دریاچه Lago del Predil مکانی تفریحی است. آب‌های شفاف و زلال و یک ساحل عالی، یک شنای هیجان‌انگیز در یک روز گرم را برای گردشگران تور ایتالیا فراهم می‌کنند. برای مسافران ماجراجو و فعال نیز قایق‌های پارویی، قایق‌های پدالی، کایاک و حتی یک آموزشگاه موج‌سواری وجود دارد. برای حفظ شدن محیط طبیعی و آرامش‌بخش این دریاچه، هیچ هتل، فروشگاه و یا کافه‌ای در این منطقه وجود ندارد. مسافران می‌توانند از مسیر Predil به این دریاچه برسند. گذر از این مسیر خوش‌منظره نیز تجربه‌ای عالی برای آنها خواهد بود.

دریاچه Lago del Predil بزرگترین دریاچه در این منطقه است. این دریاچه مکانی زیبا و آرامش‌بخش بوده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بازدید در تور ایتالیا است. بهترین زمان برای دیدن دریاچه و استفاده از امکانات تفریحی آن تابستان است. در زمستان دریاچه با یخ پوشیده می‌شود. شما می‌توانید با اتومبیل و از طریق بزرگراه del Friuli شماره 54 به این دریاچه‌ی زیبا برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "Lago del Predil، یکی از زیباترین دریاچه های ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Lago del Predil، یکی از زیباترین دریاچه های ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021