Haffner Creek کانادا، بهشت صخره نوردان

به گزارش آوای بورالان، Haffner Creek در پارک ملی Kootenay در استان بریتیش کلمبیای کانادا قرار گرفته است. کل این پارک یک جاذبه طبیعی مسحورکننده بوده و در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. Haffner Creek مکان خوش‌منظره‌ای است؛ این نقطه از پارک را هم صخره‌نوردان و هم عکاسان دوست دارند. دیوار یخی عمودی این مکان، هم حرفه‌های با تجربه و هم مبتدی‌ها را به چالش می‌کشد.

Haffner Creek کانادا، بهشت صخره نوردان

ویژگی منحصر به فرد این مکان دیواره‌های یخی آن هستند. Haffner Creek مسیرهای یخ‌نوردی زیادی دارد؛ این مسیرها برای همه افراد با هر سطح توانایی مناسب هستند. راهنماهای کوهستان طناب ارائه می‌دهند و مبتدیان را کمک می‌کنند. غار غارنشین که در فاصله کوتاهی از Haffner Creek قرار گرفته، یک غار شگفت‌انگیز است که با گلفهشنگ‌های بسیار پر شده است.

مناظر حیرت‌آور، طبیعت بکر و دست نخورده و مسیرهای بسیار برای صخره‌نوردی، انتخاب دیگری برای عاشقان این رشته ورزشی و البته طبیعت‌دوستان در تور کانادا باقی نمی‌گذارند. هر زمانی برای دیدن زیبایی این پارک ملی عالی است، اما برای دیوارهای یخی باید زمستان به این مکان بروید. برای رفتن به این پارک، از Banff مسیر بزرگراه شماره یک را به سمت Castle Junction دنبال کنید. سپس از طریق بزرگراه شماره 93 به محوطه پارکینگ Marble Canyon بروید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "Haffner Creek کانادا، بهشت صخره نوردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Haffner Creek کانادا، بهشت صخره نوردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021