Geirangerfjorden، آبدره ای زیبا در نروژ

به گزارش آوای بورالان، Geirangerfjord آبدره‌ای 15 کیلومتری و مکانی خوش‌منظره در نروژ است. این آبدره یک شاخه از Storfjord، یک آبدره 110 کیلومتری است. دهکده کوچک اما بسیار زیبای Geiranger، در انتهای این آبدره قرار گرفته است. این مکان یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی بین مسافران تور نروژ است. از سال 2005 به بعد این مکان تحت حفاظت یونسکو قرار گرفته است و در لیست میراث جهانی ثبت شده است.

Geirangerfjorden، آبدره ای زیبا در نروژ

منطقه کوهستانی اطراف این آبدره، با پوشش گیاهی سرسبز فرش شده و می‌توان از طریق تماشاگه‌های متعدد از مناظر بی‌مانند آن لذت برد. شما همچنین می‌توانید مناظر اعجاب‌انگیز این آبدره را به وسیله قایق‌سواری در رودخانه Geirangelva به تماشا بنشینید. تعداد زیادی آبشار که از دیواره‌های صخره‌ای شیب‌دار سرازیر می‌شوند، به افسون و زیبایی بی‌همتای این منطقه از نروژ می‌افزایند. توریست‌های تور نروژ همچنین می‌توانند در این آبدره کایاک سواری، ماهیگیری و کوهنوردی کنند. در زمستان این منطقه به مکانی عالی برای اسکی تبدیل می‌شود.

مناظر عالی و فعالیت‌های متنوع تفریحی این آبدره آن را به مقصدی بسیار محبوب در میان گردشگران تور نروژ تبدیل کرده‌اند. هر زمانی برای رفتن به این آبدره مناسب است، چرا که در تمام طول سال فعالیت‌های متنوعی برای همه سلیقه‌ها وجود دارد. شما از طریق شهرهای مختلف نروژ و به وسیله قایق، اتوبوس و ماشین می‌توانید به این منطقه برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "Geirangerfjorden، آبدره ای زیبا در نروژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Geirangerfjorden، آبدره ای زیبا در نروژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021