Château de Chenonceau، کاخی ساخته شده بر روی رودخانه

به گزارش آوای بورالان، Château de Chenonceau در دره Loire فرانسه قرار گرفته است. این کاخ فرانسوی در دهکده کوچک Chenonceaux و بر روی رودخانه Cher ساخته شده است. این کاخ ابتدا در قرن پانزدهم ساخته شد، اما تخریب شد و در قرن شانزدهم از نو بنا شد. این قصر صاحبان زیادی داشته است، از جمله آن‌ها می‌توان به شاه فرانسیس اول، پادشاه فرانسه، اشاره کرد. هم اکنون این کاخ متعلق به خانواده Menier است که صاحب یک کارخانه بزرگ شکلات‌سازی هستند.

Château de Chenonceau، کاخی ساخته شده بر روی رودخانه

خانواده Menier کاخ و باغ‌هایش را بازسازی کردند. امروزه Château de Chenonceau به روی عموم و مسافران تور فرانسه باز بوده و بعد از کاخ ورسای دومین قصر پر بازدید در کل فرانسه است. سبک‌های اواخر دوره گوتیک و اوایل دوران رنسانس مشخصه‌های اصلی این قصر زیبا هستند.

شاتو دِ شونونسو مکانی عالی برای دیدن سبک زندگی اشرافی در فرانسه قدیم است. محیط اطراف این کاخ نیز فوق‌العاده زیبا است. بهترین زمان برای دیدن این کاخ در تور فرانسه بهار و تابستان است، وقتی که باغ‌ها با گل‌های شکوفه کرده و رنگارنگ پر شده‌اند. شما می‌توانید با قطار یا با ماشین از طریق بزرگراه A10 به این قصر برسید. Château de Chenonceau به اندازه یک سواری 2.5 ساعته از پاریس فاصله دارد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "Château de Chenonceau، کاخی ساخته شده بر روی رودخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Château de Chenonceau، کاخی ساخته شده بر روی رودخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021