Briksdalsbreen، یخچالی طبیعی در معرض نابودی در نروژ

به گزارش آوای بورالان، Briksdalsbreen در Stryn نروژ قرار دارد. این یخچال یکی از شاخه‌های یخچال طبیعی معروف Jostedalsbreen بزرگترین یخچال در اروپا است. Briksdalsbreen در نروژ یکی از در دسترس ترین و خیره‌کننده‌ترین قسمت های این یخچال طبیعی است. اندازه این بازو در طول دهه های مختلف متفاوت بوده است، رشد تدریجی آن و همچنین زوال آن در قرن بیستم مشاهده شد. در دهه‌ی 90 هنگامی که بیشتر یخچال های طبیعی در اروپا کاهش یافته بودند، این یخچال به طرز محسوسی رشد داشت.

Briksdalsbreen، یخچالی طبیعی در معرض نابودی در نروژ

از سال 2000 این یخچال مجددا رو به سوی نابودی گذاشت. امروزه این یخچال در خطر تفکیک از یخچال Jostedalsbreen قرار دارد. به منظور اجتناب از جدایی مخاطره آمیز تکه های یخچال، در حال حاضر قدم زدن روی یخچال طبیعی Briksdalsbreen نروژ ممنوع می باشد. امیدواریم که یخچال مجددا سیر صعودی رشد خود را طی کند که در غیر اینصورت نابودی آن اجتناب ناپذیر است.

چرا باید از این مکان در نروژ دیدن کنیم؟

یکی از محبوبترین مکان ها برای بازدید از یخچال های طبیعی نروژ است. به دلیل امکان نابودی آن بهتر است که از Briksdalsbreen نروژ قبل از این که دیر شود، دیدن کنید.

چه زمانی برای سفر به این مکان مناسب است؟

تقریبا می توان گفت همه ی فصول سال برای این سفر مناسب است. این مکان و پیرامون آن در تمام فصول سال به قدر کافی مهیج است.

چگونه می توان به این نقطه از نروژ سفر کرد؟

می توانید از جاده 724 با استفاده از خودرو به این مکان سفر کنید. برای بازدیدکنندگان به اندازه کافی فضای رایگان به منظور پارک کردن خودرو در دسترس می باشد. حدودا با 45 دقیقه پیاده روی می توان از این مکان به Briksdalsbreen رسید و یا این که کالسکه ای اجاره کنید که بازدید کنندگان را تا نیمه راه می برد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "Briksdalsbreen، یخچالی طبیعی در معرض نابودی در نروژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Briksdalsbreen، یخچالی طبیعی در معرض نابودی در نروژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021