با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

8 هفته سفر از آکسفورد تا هنگ کنگ │ زوج مسن انگلیسی بیش از 19 هزار کیلومتر را زمینی پیمودند

خبرنگاران: یک زوج انگلیسی به نام های فیل و اما وایتینگ تصمیم گرفتند به جای سفر هوایی 12 ساعتی برای رسیدن به جمهوری خودمختار هنگ کنگ در چین این جهت را در مدت 8 هفته و فقط با استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی شامل قطار، اتوبوس، قایق موتوری، تاکسی، اسب و اتوبوس هوایی (نوعی تله کابین بزرگ) طی نمایند.

8 هفته سفر از آکسفورد تا هنگ کنگ │ زوج مسن انگلیسی بیش از 19 هزار کیلومتر را زمینی پیمودند

هدف از انجام این سفر، رسیدن به پسرشان اولیور بود که در هنگ کنگ تدریس می نماید و 30 نوامبر تولدش بود.

فیل وایتینگ در این خصوص می گوید: همسرم 61 ساله است و چهار سال قبل از شغلش بازنشسته شد. از آن موقع ما همواره نقشه سفری تا این حد بزرگ را می کشیدیم. بنابراین تصمیم گرفتیم این سفر زمینی را انجام دهیم و در نقاط مختلف توقف کنیم.

این زوج سالمند انگلیسی در این سفر، 16 قطار سوار شدند که اولین آن ها قطار یورواستار برای سفر از جزیره بریتانیا به سرزمین اصلی اروپا بود. بعد از رسیدن به اروپا سفر اصلی آن ها از برلین در آلمان به روسیه سفید (بلاروس) شروع شد. در ادامه این سفر آن ها از مسکو، سوزدال، ایرکوتسک، دریاچه بایکال، اولان باتور، پکن، شی آن، شانگهای، گویلین، هوآنگشان، یانگشوئو و شیامن عبور کردند.

بعد از رسیدن به مسکو، وایتینگ ها سوار بر قطار راه آهن ترنس - سیبری شدند و در مدت چهار روز از روسیه به مغولستان رسیدند.

این زوج برای عبور از مثلث طلایی در جنوب شرق آسیا سوار بر اسب شدند و شب ها در خیمه های قرقیزها خوابیدند.

این زوج می گویند: چین واقعا ما را تحت تاثیر قرار داد. همه چیز بزرگ تر و بهتر از همان چیز در جاهای دیگر است. اینجا 3 هزار تا 4 هزار سال تاریخ وجود دارد. چین خودش را کشور کمونیستی می خواند اما درواقع یکی از سرمایه گراترین جاهایی است که می توانستیم برویم.

به "8 هفته سفر از آکسفورد تا هنگ کنگ │ زوج مسن انگلیسی بیش از 19 هزار کیلومتر را زمینی پیمودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 هفته سفر از آکسفورد تا هنگ کنگ │ زوج مسن انگلیسی بیش از 19 هزار کیلومتر را زمینی پیمودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021