43 تن از نزدیکان مادورو از سوی کانادا تحریم شدند

وزیر امور خارجه کانادا خاطرنشان کرد که این کشور تحریم ها علیه دولت ونزوئلا را گسترش داده است و 43 تن از نزدیکان این مقام عالی رتبه ونزوئلایی را به فهرست تحریم های خود افزوده است.

43 تن از نزدیکان مادورو از سوی کانادا تحریم شدند

در حالی که در بیانیه کریستیا فریلند، وزیر امور خارجه کانادا اشاره ای به نام این افراد نشده، آمده است که مقامات عالی رتبه رژیم نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا، فرمانداران مناطق یا افرادی که به صورت مستقیم در فعالیت های تضعیف نماینده نهادهای دموکراتیک این کشور دست دارند، در این فهرست جای گرفته اند.

کانادا پیشتر 70 تن از مقامات مرتبط با دولت مادورو را تحریم نموده بود. وزیر امور خارجه کانادا روز دوشنبه همچنین در سانتیاگو با کشورهای گروه لیما دیدار کرد.

این دیدار پس از آن انجام شده است که بیش از سه میلیون ونزوئلایی به دلیل تورم بالا، ناآرامی های سیاسی و کمبود مواد دارویی و غذایی کشورشان را ترک نموده اند.

در عین حال وزیر امور خارجه کانادا در بیانیه خود آورده است: دیکتاتوری مادورو باید مسؤول این بحران باشد که باعث شده تا هزاران هزار ونزوئلایی به دلیل این بحران و برای یافتن نیازهای اولیه و حقوق اساسی شان این کشور را ترک نمایند. کانادا به حمایت از احیای دموکراسی بر پایه اساسی در ونزوئلا ادامه می دهد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "43 تن از نزدیکان مادورو از سوی کانادا تحریم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "43 تن از نزدیکان مادورو از سوی کانادا تحریم شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021