برگزاری رویداد لوکس 2018 +TTM در پاتایا تایلند

به گزارش آوای بورالان، جشنواره 2018 +TTM تایلند امسال با هدف نشان دادن چهره عاشقانه و لوکس پاتایا در تاریخ 13 تا 15 ژوئن 2018 در باشگاه قایقرانی Ocean Marina برگزار خواهد شد.

برگزاری رویداد لوکس 2018 +TTM در پاتایا تایلند

اداره گردشگری تایلند (TAT) تصمیم گرفته است که جشنواره‌ی امسال 2018 +TTM (بازار مسافرت تایلند به علاوه دروازه‌ای شگفت‌انگیز به سمت ناحیه رود ماکونگ عظیم) را در پاتایا و تحت عنوان میلیون‌ها سایه عاشقانه، در تاریخ 13 تا 15 ژوئن 2018 در باشگاه قایقرانی Ocean Marina برگزار کند.

آقای یوتاساک سوپاسورن، مدیر TAT، گفت:

تور تایلند، مجموعه وسیعی از جاذبه‌های لازم برای سفرهای لوکس و عاشقانه دارد. این کشور دارای فرهنگ و تاریخ غنی، طبیعت فوق العاده، سواحل بکر، غذاهای فوق العاده، انواع متنوعی از امکانات مربوط به گردشگری و اقامتی به همراه پرسنل با تجربه و خدمات نوآورانه و مهم‌تر از همه، مردمی مهمان‌نواز است.

همه این عوامل در کنار هم باعث می‌شوند که تایلند، مقصدی عالی برای تحقق بخشیدن به رویاهای عاشقانه زوج‌ها باشد.

ابتکار عمل پاتایا برای بیشتر کردن فعالیت‌ها و جاذبه‌های جدید و بازآفرینی یا مدرن‌سازی موارد موجود باعث شده است که این کشور، نمونه خوبی از مفهوم نهفته در آخرین ایده ارتباطات TAT مبنی بر پذیرش سایه‌های جدید تایلند شگفت‌انگیز باشد. این ایده جدید گردشگران را تشویق می‌کند تا جنبه‌های مختلف تایلند مانند گردشگری غذا، هنر و صنایع دستی، فرهنگ و شیوه های منحصر به فرد زندگی را بکاوند و جاذبه‌های جدیدی را کشف کنند و جاذبه‌های موجود را از منظر جدیدی نگاه کنند.

نمایشگاه امسال B2B بازگشتی به این تفرجگاه ساحلی تماشایی و مرور آن از سال 2001 است که این رویداد برای اولین بار در خارج از بانکوک برگزار شد و به اندازه‌ای گسترش یافت که کشورهای مستقل ماکونگ بزرگ را هم در بر بگیرد.

علاوه بر آن، این نمایشگاه در راستای استراتژی دورسازی صنعت گردشگری تایلند از بازارهای شلوغ و هدایت آن به سمت بازارهای مناسب، به ویژه مسافرانی که هزینه بیشتری خرج می‌کنند و اقامت طولانی‌تری دارند، برگزار می‌شود.

تورهای قبل و بعد از این نمایشگاه با تمرکز بر استان‌های رایونگ، چانتابوری، ترات و کشور همسایه کامبوج برگزار می‌شود که دارای مرزهای مشترک با استان ترات است و به راحتی می‌توان از طریق جاده و دریا به آن سفر کرد.

از خریداران و فروشندگان دعوت می‌شود که از 1 مارچ تا 10 آوریل 2018 به صورت آنلاین برای این رویداد ثبت نام کنند.

اداره TAT، آماده پذیرایی از 300 مشتری بین المللی از بیش از 60 کشور و 300 فروشنده است. خریدارانی که در مقوله‌های سفر لوکس، ماه عسل، عروسی و تعطیلات عاشقانه تخصص دارند، در اولویت قرار دارند.

منبع: traveldailynews.asia

به "برگزاری رویداد لوکس 2018 +TTM در پاتایا تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رویداد لوکس 2018 +TTM در پاتایا تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021