1 طلا و 3 نقره حاصل کار پاراتکواندوکاران ایران در ترکیه

روز دوم و انتهای از رقابت های قهرمانی دنیا پاراتکواندو با حضور 6 نماینده ایران ایران برگزار گردید و تیم ملی ایران با کسب یک طلا و 3 نقره به کار خود در این رقابت ها انتها داد.

1 طلا و 3 نقره حاصل کار پاراتکواندوکاران ایران در ترکیه

به گزارش خبرنگاران، در دومین روز از هشتمین دوره رقابت های قهرمانی دنیا پاراتکواندو؛ 6 ملی پوش کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

سعید صادقیان پور در وزن منهای 61 کیلوگرم و در کلاس K42 پس از یک دور استراحت، در مرحله یک چهارم نهایی 40 بر صفر حریفی از ترکیه را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله با نتیجه 17 بر 6 حریفی از مراکش را شکست داد و راهی فینال شد.

صادقیان پور در فینال، برابر حریفی از روسیه 19 بر 16 نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

مهدی پوررهنما پاراتکواندوکار وزن منهای 75 کیلوگرم و در کلاس K44 پس از یک مرحله استراحت، در یک هشتم نهایی برابر حریفی از ترکیه روی شیاپ چانگ رفت و 22 بر صفر به پیروزی رسید و در مرحله یک چهارم نهایی برابر حریفی از ژاپن با نتیجه 7 بر 7 مساوی کرد و در راند طلایی مقابل این حریف بازنده شد و از دور مسابقات حذف شد.

علیرضا بخت در وزن منهای 61 کیلوگرم و در کلاس K44 در مرحله مقدماتی 8 بر 4 نماینده مراکش را از پیش رو برداشت و در مرحله یک شانزدهم 7 بر 5 حریفی از ژاپن را شکست داد و راهی یک هشتم نهایی شد. او در این مرحله 7 بر 4 برابر نماینده جمهوری آذربایجان بازنده شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

سجاد جوانبخت در وزن منهای 61 کیلوگرم و در کلاس K44 پس از یک دور استراحت در مرحله یک شانزدهم 17 بر 5 نماینده دانمارک را شکست داد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و در این مرحله 17 بر 5 حریفی از روسیه را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. او در این مرحله با نتیجه 31 بر 23 برابر حریفی از روسیه بازنده شد و از دور مسابقات حذف شد.

محمدرضا شعبانی در وزن منهای 75 کیلوگرم و در کلاس K42 در مرحله یک چهارم نهایی برابر حریفی از آمریکا روی شیاپ چانگ رفت و در حالی که 7 بر 2 از حریف خود عقب بود به دلیل مصدومیت از ادامه مبارزه انصراف داد و از رسیدن به مدال بازماند.

محمود جعفرزاده در وزن منهای 75 کیلوگرم و در کلاس K44 پس از یک دور استراحت، در مرحله یک هشتم نهایی برابر حریفی از ترکیه 8 بر یک پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. او در این مرحله برابر حریفی از انگلیس نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات حذف شد.

امتیاز رقابت های دنیای پاراتکواندو G10 است و به نفر اول 100 امتیاز، نفر دوم 60 و نفرات سوم 36 امتیاز در راستای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "1 طلا و 3 نقره حاصل کار پاراتکواندوکاران ایران در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1 طلا و 3 نقره حاصل کار پاراتکواندوکاران ایران در ترکیه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021