ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

یک شرکت نفتی ایتالیایی گزینه خرید نفت خام ایران را آنالیز می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو اِس نیوز، سخنگوی شرکت بزرگ نفتی اِنی در ایتالیا روز دوشنبه گفت که این شرکت قوانین و مقررات مربوط به تحریم ایران را آنالیز خواهد نمود تا امکان خرید نفت خام از ایران را بسنجد.

یک شرکت نفتی ایتالیایی گزینه خرید نفت خام ایران را آنالیز می نماید

سخنگوی شرکت اِنی همچنین گفت: اِنی در حال آنالیز... شروط و مقررات است تا ببیند که آیا این تصمیم به شرکت امکان می دهد که استفاده از نفت خام ایران را برای ایجاد انعطاف بیشتر در سیستم تأمین نفت خام خود درنظر بگیرد.

با این حال، این شرکت اعلام نمود که به تصمیمات جامعه بین المللی در خصوص قوانین و تحریمهای ایران کاملاً احترام می گذارد.

لازم به ذکر است که آمریکا از روز دوشنبه (پنجم نوامبر/14 آبان ماه) دور دوم تحریمها علیه بخش نفت، بانکداری و حمل و نقل ایران را مجدداً برقرار کرد.

به رغم اجرای مجدد این تحریمها، آمریکا به هشت واردکننده عمده نفت ایران- کشورهای چین، هندوستان، یونان، ایتالیا، تایوان، ترکیه، کره جنوبی و ژاپن- معافیتهای موقتی برای خرید نفت خام از ایران اعطا نموده است.

شرکت اِنی اعلام نمود که هم اکنون در ایران فعالیت نمی کند و منافع حاصل از اعطای این معافیت به ایتالیا، برای این شرکت ناچیز خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "یک شرکت نفتی ایتالیایی گزینه خرید نفت خام ایران را آنالیز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با یک شرکت نفتی ایتالیایی گزینه خرید نفت خام ایران را آنالیز می نماید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021