!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

گرجستان شایعات در مورد لغو ویزا شهروندان این کشور از سوی اتحادیه اروپا را رد کرد

به گزارش آوای بورالان، نخست وزیر گرجستان، ماموکا باختادزه، از شهروندان خواست تا قوانین اقامت خود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را رعایت نمایند.

گرجستان شایعات در مورد لغو ویزا شهروندان این کشور از سوی اتحادیه اروپا را رد کرد

به گزارش خبرنگار گروه بین الملل آوای بورالان، به نقل از به نقل از وستنیک قفقاز، نخست وزیر گرجستان شایعات در مورد اینکه اتحادیه اروپا می تواند رژیم بدون ویزا برای گرجستان در نظر بگیرد را، رد کرد. نخست وزیر تاکید نمود: من می خواهم یک بار دیگر اطمینان دهم که بحث ها در مورد این مطلب که می توان برای گرجستان رژیم بدون ویزا برقرار کرد، کاملا بی اساس است.

باختادزه یادآور شد که مقامات گرجستان اقداماتی را برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی انجام داده اند. به طور خاص، بحث در مورد قوانین سخت مربوط به نقض کنندگان خواهان یک نظام بدون ویزا می باشد؛ از هم اکنون همه هزینه های مربوط به پذیرش یک فرد توسط خود او پرداخت می گردد. همچنین روند تغییر نام خانوادگی نیز سخت تر شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گرجستان شایعات در مورد لغو ویزا شهروندان این کشور از سوی اتحادیه اروپا را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرجستان شایعات در مورد لغو ویزا شهروندان این کشور از سوی اتحادیه اروپا را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021