!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

کیسینجر: مسائل انکارناپذیر چین و آمریکا باید حل شوند

به گزارش آوای بورالان، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا ضمن تأکید بر لزوم حل مسائل انکارناپذیر میان پکن و واشنگتن گفت، عواقب رویارویی این دو کشور فاجعه بار خواهد بود.

کیسینجر: مسائل انکارناپذیر چین و آمریکا باید حل شوند

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان، هنری کیسینجر وزیر امور خارجه دولت ریچارد نیکسون در مورد نتایج فاجعه بار عدم حل مسائل میان چین و آمریکا هشدار داد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، کیسینجر در مراسمی به میزبانی کمیته ملی روابط چین و آمریکا گفت: در دوره بغرنجی به سر می بریم. اطمینان دارم که رهبران هر دو کشور خواهند فهمید که آینده جهان به کوشش هر دو طرف برای رسیدن به راهکار و مدیریت مسائل انکارناپذیرشان بستگی دارد.

این دیپلمات سابق 96 ساله گفت: شکی نیست که بسیاری از ابعاد رشد و نمو چین برای آمریکا چالش برانگیز است.

وی با تأکید بر این که تجارب تاریخی در جهان نشان داده که رسیدن دو کشور به بن بست در حل مسائل بسیار قابل پیش بینی است گفت: هرگز پیش نیامده که دو کشور بزرگ در دو سوی مختلف جهان مواضع مشابهی داشته باشند.

کیسینجر ضمن هشدار درخصوص عواقب فاجعه بار درگیری میان چین و آمریکا گفت: اکنون دیگر این امکان وجود ندارد که فکر کنیم یکی از طرفین می تواند بر دیگری چیره گردد. آن ها باید با این حقیقت کنار بیایند که چنین رقابتی با هم دارند.

در دو سال و نیمی که از دولت ترامپ می گذرد، واشنگتن رویکردی به شدت ضدچینی اتخاذ نموده و سیاست هایی در جهت تضعیف نفوذ و قدرت پکن در پیش گرفته است. ترامپ که مشاورینی با گرایش های به شدت ضدچین به خدمت گرفته، بارها گفته است که تهدید اصلی پیش روی آمریکا، چین و گسترش نفوذ جهانی این کشور است.

بر اساس آخرین تحلیل های انجام شده، رشد نظامی چین در طول 20 سال آینده توازن جدیدی را در جهان حکم فرما خواهد نمود که سیاست خارجی کشورهای مختلف از جمله آمریکا را دگرگون می نماید.

با وجود اختلافات گسترده آمریکا و چین در مورد مسائل نظامی-امنیتی، مالی و سیاسی، لی یاچنگ، معاون وزیر خارجه چین ابراز امیدواری نموده است که پکن و واشنگتن پیشرفت هایی در مذاکرات تجاری داشتند و تازمانی که هر دو طرف به یکدیگر احترام بگذارند، هر مسئله ای حل خواهد شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز اوایل آبان ماه گفت که به یک توافق با چین بسیار نزدیک شده ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کیسینجر: مسائل انکارناپذیر چین و آمریکا باید حل شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیسینجر: مسائل انکارناپذیر چین و آمریکا باید حل شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021