کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید

به نظر می رسد که کیاموتورز نیز قصد دارد خط فراوری یکی از بزرگترین کارخانه های خود در چین را، تحت تاثیر افزایش رقابت پذیری به حالت تعلیق دربیاورد.

کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید

به گزارش خبرنگاران، چند روز پیش بود که خبری مبنی بر تعطیلی یکی از بزرگترین و قدیمی ترین کارخانه های هیوندای موتورز در چین منتشر شد که گزارش ها حاکی از آن بود که این خودروساز بزرگ کره ای تحت تأثیر کاهش بی سابقه میزان فروش خودرو در بازار چین که به واسطه افزایش رقابت پذیری، رشد بی سابقه محبوبیت و استقبال مشتریان چینی از خودروهای بومی، تصمیم گرفته بود فراوری محصولاتش را در یکی از کارخانه های قدیمی خود در این کشور به حالت تعلیق درآورد.

حالا به نظر می رسد که کیاموتورز نیز به عنوان یکی دیگر از شرکت های خودروسازی کره ای با انتشار یک بیانیه در تصمیمی مشابه اعلام نموده است که خط فراوری خودروهایش در چین را تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد نمود.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت همچنین اعلام نموده است که هم اکنون در حال آنالیز برنامه های مختلف برای افزایش فراوری، رقابت پذیری در میزان فروش و موفقیت و پیروزی بر خودروهای چینی است. بنابراین احتیاج دارد که به طور موقت فراوری خودرو در این کشور را متوقف کند تا بتواند به برنامه های جایگزین، جدید و بهتری نیز فکر کند.

پیش تر کارشناسان و تحلیلگران برآورد و اعلام نموده بودند که خودروهای چینی گوی رقابت را از خودروهای کره ای موجود در بازار این کشور خواهد ربود و این خودروهای بومی توسعه و فراوری شده توسط شرکت های خودروسازی چینی بازار خودروهای کره ای را کساد خواهند کرد.

به "کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021