کورینتوس، مرکز ابدی منطقه پلوپونز یونان

به گزارش آوای بورالان، کارینث (Corinth) یا Korinthos در منطقه Peloponnese یونان قرار گرفته است. این شهر که تاریخش به 700 قبل از میلاد بر می‌گردد، امروزه به مرکز فرهنگی منطقه تبدیل شده است. توریست‌های تور یونان معمولا با قایق و از میان کانال Corinth به این شهر می‌رسند. این کانال آبی باریک در قرن نوزدهم در دل صخره‌ها کنده شده است. امروزه این کانال بیشتر جنبه توریستی دارد.

کورینتوس، مرکز ابدی منطقه پلوپونز یونان

شهر کورینتوس در محیطی شگفت‌انگیز قرار گرفته است. از یک طرف با دریای اژه احاطه شده است و از سوی دیگر با مناظر بسیار زیبای کوهستانی. این شهر دو موزه اصلی دارد که تاریخ محلی را به مسافران تور یونان نشان می‌دهند. در محوطه باستان‌شناسی کورینتوس باستانی، شما می‌توانید از خرابه‌های باستانی اعجاب‌انگیز به جا مانده از معابد، فواره‌ها، آگورا (محل اجتماع) و دیگر بناها دیدن کنید. قلعه قرون وسطایی Acrocorinth، یکی دیگر از جاذبه‌های محبوب این شهر است. بعد از دیدن جاذبه‌های تاریخی می‌توانید در سواحل زیبای شهر استراحت کنید.

کورینتوس مقصدی عالی در تور یونان با کلی جاذبه فرهنگی متنوع و سواحل فوق‌العاده زیبا است. تمام سال برای رفتن به این شهر مناسب است. برای فعالیت‌های آبی بهتر است تابستان‌ها به این منطقه از یونان بروید. می‌توانید با ماشین، قطار یا قایق به کورینتوس برسید. گذشتن از مسیر 6 کیلومتری کانال Corinth محبوب‌ترین روش در بین توریست‌ها است.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "کورینتوس، مرکز ابدی منطقه پلوپونز یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کورینتوس، مرکز ابدی منطقه پلوپونز یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021