کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، کودیلرو دهکده ای کوچک اما در عین حال زیبا واقع در شمال ساحل اسپانیا است که توسط وایکینگ‌ها پایه‌گذاری شده است. در طول قرون متمادی کودیلرو دهکده‌ای ماهی‌گیری بوده است و ماهیگیری هم اکنون نیز پس از صنعت توریسم به عنوان یکی از شاخه های اصلی اقتصاد به شمار می رود.

کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا

خیابان های باریک تاریخی، راههای متنوعی پیش روی شما می گذارند. روستای کودیلرو چشم اندازهای بی نظیر فراوانی رو به سوی اقیانوس اطلس دارد. مجموعه ای از ساختمان های تاریخی راجع به میراث فرهنگی بومی آگاهی می دهند: کلیسای قرن 16 گوتیک، کلیسای Humilladero، فانوس دریایی و مسافرخانه مختص ماهی گیران از جمله جاذبه های مشهور شهر کودیلرو می باشند. تپه ها چشم‌اندازهای متفاوتی دارند که مشرف به تمامی شهر کودیلرو است.

چرا باید به کودیلرو اسپانیا سفر کنیم؟

اقامت در کودیلرو، تجربه ای از حضور در روستایی اصیل واقع در اسپانیا است، هنگامی که به شمال این کشور سفر می کنید. Cabo Vidio ساحلی معرکه است که در 10 کیلومتری شهر کودیلرو واقع شده است و بازدید از آن خالی از لطف نیست.

چه زمانی برای سفر به کودیلرو اسپانیا مناسب است؟

تقریبا هر زمان که بخواهید، با این حال شرایط جوی در فصل تابستان بسیار دلگشاست.

دسترسی به این مکان چگونه امکان پذیر است؟

شما با استفاده از قایق می توانید به این مکان سفر کنید، ضمنا می توانید قایق را در بندرگاه محلی قرار دهید. با این حال بهترین راه دسترسی به روستای کودیلرو به وسیله‌ی اتومبیل است، از قدم زدن در دهکده نیز غافل نشوید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021