!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

کنگره آمریکا دانشجویان چینی را مورد غضب قرار داد

به گزارش آوای بورالان به نقل از سی ان بی سی، جمعی از جمهوریخوهان کنگره آمریکا مصوبه ای را ارئه نموده اند که در صورت تایید مانع از صدور ویزا دانشجویی یا تحقیقی برای آن دسته از اتباع چینی می گردد که به زعم آنها برای نهادهای وابسته به ارتش چین کار می نمایند.

کنگره آمریکا دانشجویان چینی را مورد غضب قرار داد

این لایحه خواهان تهیه لیستی از نهادهای علمی و مهندسی وابسته به ارتش چین است و در حالی ارائه می گردد که تنش های تجاری 2 کشور به اوج خود رسیده است.

همزمان، ادعاهایی مبنی بر جاسوسی اطلاعاتی و سرقت معنوی از سوی دانشجویان چینی مشغول تحصیل در آمریکا مطرح می گردد.

در میان حامیان جمهوریخواه این لایحه چهره های آشنایی چون سناتورها تد کروز و تام کاتن نیز به چشم می خورد حال آنکه همزمان لایحه مشابهی هم به مجلس نمایندگان ارائه شده است.

لازم به ذکر است هوآوی نیز این روزها از سوی نهادهای جاسوسی آمریکا متهم به همکاری با ارتش چین شده و حتی کشورهایی مانند انگلیس نیز برای انصراف از همکاری با این شرکت چینی تحت فشار هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کنگره آمریکا دانشجویان چینی را مورد غضب قرار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنگره آمریکا دانشجویان چینی را مورد غضب قرار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021