!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

کره، استرالیا و چین حریفان اصلی والیبال در انتخابی المپیک هستند

به گزارش آوای بورالان، پیمان اکبری مربی تیم ملی والیبال مردان ایران درباره وضعیت بازیکنان حاضر در اردوی آماده سازی این تیم برای مسابقات انتخابی المپیک و حضور جوانان در این اردو گفت: ما سعی کردیم نفراتی که در لیگ عملکرد خوبی داشتند را به تیم دعوت کنیم. از طرفی رویه جوانگرایی را هم در تیم خود ادامه دهیم. در این اردوها از بازیکنان با تجربه که در سال های گذشته به تیم ملی یاری کردند و سال جاری نیز در لیگ نمایش خوبی داشتند، دعوت به عمل آمده است.

کره، استرالیا و چین حریفان اصلی والیبال در انتخابی المپیک هستند

وی توضیح داد: از نظر بدنی، بازیکنان آمادگی خوبی دارند اما از نظر کارهای تکنیکی مشکلاتی دارند که این موضوع با برگزاری تمرینات در حال رفع شدن است. تمام نفرات حاضر در اردو، با انگیزه هستند و در پست های مختلف از چند بازیکن دعوت شد و این باعث شده تا بازیکنان برای حفظ صندلی خود در تیم ملی بجنگند که این موضوع، یک نکته مهم و مثبت در این اردو است.

او در ادامه با اشاره به انگیزه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: بازیکنان جوان فرصت دارند تا در این مقطع خود را نشان دهند و این اتفاق، یک موقعیت مناسب است تا این بازیکنان خود را به کادرفنی ثابت نمایند. حتی اگر تعدادی از بازیکنان نتوانند در فهرست 14 نفر نهایی قرار بگیرند، با توجه به عملکرد خوب خود می توانند در اردوهای بعدی حضور داشته باشند.

مربی تیم ملی در خاتمه و در پاسخ به این سوال که با توجه به فشردگی تقویم والیبال، ارزیابی اش از رقبای ایران در راه انتخابی المپیک چیست، توضیح داد: قهرمانی ما در آسیا دو حُسن داشت. اول این که ما جام قهرمانی را در تهران نگه داشتیم و دوم این که باید برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک، در جمع هشت تیم قرار می گرفتیم. با توجه به گروهی که در آن قرار داشتیم، نمی شد ریسک کرد و به همین دلیل با قدرت وارد شدیم تا قهرمانی را هم کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما در جام دنیای، میان 8 تیم برتر دنیا قرار گرفتیم اما شاید اگر در قهرمانی آسیا شرکت نمی کردیم و 3 روز بعد از قهرمانی آسیا به مسابقات دنیای نمی رفتیم، تیم با انرژی بیش تر در جام دنیای شرکت می کرد. همه این موضوعات گذشته و ما اکنون انتخابی المپیک را در پیش داریم. تیم کره، استرالیا و چین رقیبان اصلی ما هستند. آن ها مانند ما کوشش و کار می نمایند. چین که میزبان مسابقات است به خاطر انتخابی المپیک هنوز لیگ خود را آغاز ننموده و آن ها در اردو هستند.

اکبری تاکید نمود: این گونه نیست چون ما اخیرا قهرمان آسیا شده ایم، به راحتی در چین هم قهرمان می شویم؛ این مسئله مشروط به این است که به سختی خود را آماده نموده باشیم و با انگیزه زیاد بازی کنیم. بار دیگر تاکید می کنم کارمان ساده نیست و باید کوشش کنیم تا به هدف خود برسیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کره، استرالیا و چین حریفان اصلی والیبال در انتخابی المپیک هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره، استرالیا و چین حریفان اصلی والیبال در انتخابی المپیک هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021