با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیر اجرایی هوآوی به آمریکا

به گزارش آوای بورالان، رسانه های غربی گزارش دادند که کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیراجرایی شرکت هوآوی به واشنگتن است.

کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیر اجرایی هوآوی به آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کانادا رسیدگی به درخواست استرداد مدیر مالی شرکت هوآوی به آمریکا را تایید کرد. این اقدام واکنش تند چین را به دنبال داشت.

به نوشته روزنامه گاردین، منگ وانژو دختر بنیان گذار شرکت تکنولوژیک هوآوی در چین، ماه دسامبر سال گذشته میلادی در کانادا دستگیر شد و تا کنون در حبس خانگی به سر می برد. اواخر ژانویه وزارت دادگستری آمریکا منگ و هوآوی را به نقض تحریم های این کشور علیه ایران متهم کرد.

منگ روز 6 مارس در دادگاه شهر ونکوور حاضر می شود تا به دادرسی استرداد وی رسیدگی شود. چین که روابطش با کانادا بر سر این موضوع به شدت تیره شده، این تصمیم را محکوم کرد و درخواست آزاد شدن منگ را تکرار کرد.

روز شنبه لو کانگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین اعلام نمود: متأسفیم و با لجاجت طرف کانادایی برای پیش بردن این به اصطلاح فرایند قضایی مخالفیم. وی اضافه کرد: این کار حادثه سیاسی سنگینی خواهد بود. ما بار دیگر از طرف آمریکایی می خواهیم فورا حکم بازداشت و درخواست استرداد خانم منگ وانژو را لغو کند و از طرف کانادایی می خواهیم فوراً خانم منگ وانژو را آزاد و اطمینان یابد ایشان صحیح و سالم به چین برمی شود.

متخصصان حقوقی با توجه به روابط نزدیک قضایی کانادا و آمریکا پیش بینی می نمایند فرایند رسیدگی به استرداد را ادامه دهد.

تصمیم نهایی بر عهده وزیر دادگستری خواهد بود که با رد درخواست استرداد آمریکا را خشمگین کند یا با قبول آن چین را به واکنش منفی وادار کند. با توجه به روند کند رسیدگی به پرونده های قضایی در کانادا، این تصمیم ممکن است چندسال طول بکشد.

وسلی وارک استاد دانشگاه اتاوا و فارغ التحصیل دانشکده امور داخلی و بین المللی در پاسخ به تماس تلفنی گاردین گفت: کانادا در هرصورت در خلال این فرایند زیان می بیند. وی اضافه کرد: گمان می کنم دولت ترودو از روی استیصال امید دارد آمریکایی ها با چینی ها به توافق برسند.

پس از آن که اتاوا درخواست آزادی منگ توسط چین را به بهانه عدم دخالت دولت در امور قضایی رد کرد، چین با اشاره به استعفای وزیر دادگستری کانادا، استقلال قضایی این کشور را زیر سوال برد.

دستیاران نزدیک نخست وزیر از ویلسون ریبولد وزیر دادگستری کانادا خواسته بودند تاییدیه محاکمه متفاوتی را علیه شرکت متخلف اس ان سی-لاوالین واقع در استان کبک کانادا ارائه دهد که به این کمپانی اجازه دهد بدون دردسر ازین پرونده خارج شود. پس از آن که ریبولد از این درخواست سر باز زد، در ماه ژانویه به طور ناگهانی تنزل سمت پیدا کرد و این ماه استعفایش را اعلام نمود. او به کمیته مجلس عوام اعلام نمود پرونده اس ان سی-لاوالین موجب تنزل مقامش شده است.

به دنبال این رویدادها اندرو شیر رهبر مخالفان دولت کانادا از ترودو خواست استعفا دهد. اما روز چهارشنبه ترودو در کنفرانسی خبری در استان کبک گفت کاملا با آن چه ویلسون ریبولد از واقعه توضیح داده کاملا مخالف است و استعفا نخواهد داد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، روز جمعه یک خبرنگار از لو کانگ سخن گوی وزارت امور خارجه چین پرسید چگونه ترودو مدعی است دخالتی در امور قضایی نمی کند اما متهم به اعمال نفوذ در پرونده اس ان سی-لاوالین است، لو کانگ پاسخ داد: در واقع نه تنها شهروندان چین و کانادا، بلکه [مردم] تمام دنیا به شدت علاقه مند هستند دولت کانادا به این سوال پاسخ دهد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیر اجرایی هوآوی به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا در حال پیشبرد طرح استرداد مدیر اجرایی هوآوی به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021