کالنخه، شهری ساحلی در اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، شهر کالنخه (Calonge) اسپانیا در خط ساحلی Costa Brava و در منطقه خودمختار کاتالونیا قرار گرفته است. این شهر یک مقصد ساحلی محبوب در میان گردشگران تور اسپانیا است. شهر قدیمی قرون وسطایی در بالای تپه، یکی از جاذبه‌های اصلی کالنخه است. مهم‌ترین بخش‌های این قسمت از شهر، قلعه قرون وسطایی، کلیسای Sant Martí و مجموعه‌ای از خیابان‌های باریک با کلی فروشگاه و کافه‌های کوچک هستند.

کالنخه، شهری ساحلی در اسپانیا

خط ساحلی این منطقه از اسپانیا تماشایی است. سواحل شنی عالی، برای آفتاب گرفتن ایده‌آل هستند. برای گردشگران ماجراجوی تور اسپانیا نیز تعداد زیادی غار مخفی برای اکتشاف وجود دارد. بادهای ساحلی موج‌های بزرگی در این منطقه ایجاد می‌کنند و موج‌سواران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کنند. مسیرهای کوهنوردی در تپه‌ها، موقعیتی عالی برای پیاده‌روی در طبیعت بی‌نظیر و لذت بردن از مناظر غروب خورشید را برای شما فراهم می‌کنند.

شهر کالنخه شهری خوش‌منظره و رمانتیک بوده و برای گذراندن یک تعطیلات آرامش‌بخش در تور اسپانیا معرکه است. فضای آرام شهر به شما اجازه می‌دهد از طبیعت و بناهای تاریخی لذت ببرید، همزمانی که سواحل مختلف به شما اجازه انجام فعالیت‌های متنوع آبی را می‌دهند. کالنخه در منطقه آب و هوایی مدیترانه‌ای قرار می‌گیرد. بهار، تابستان و اوایل پاییز بهترین فصل‌ها برای لذت بردن از ساحل هستند. نزدیک‌ترین فرودگاه به کالنخه Girona است. از آنجا تا کالنخه با اتوبوس تنها 45 دقیقه فاصله است.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "کالنخه، شهری ساحلی در اسپانیا" امتیاز دهید

1 کاربر به "کالنخه، شهری ساحلی در اسپانیا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالنخه، شهری ساحلی در اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021