کاسیاس: دوست دارم به لالیگا برگردم، هنوز با تیم ملی اسپانیا خداحافظی نکرده ام

سنگربان تیم فوتبال پورتوی پرتغالی برای بازگشت به لیگ دسته اول فوتبال کشورش ابراز تمایل کرد.

کاسیاس: دوست دارم به لالیگا برگردم، هنوز با تیم ملی اسپانیا خداحافظی نکرده ام

به گزارش خبرنگاران، ایکر کاسیاس با وجود 37 ساله شدن هنوز برای ادامه دادن به دوران بازیگری و رؤیای بازگشت به تیم ملی اسپانیا تمایل دارد.

کاسیاس که 16 سال پرافتخار را در رئال مادرید سپری کرد و با این تیم 5 قهرمانی در لالیگا و 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد، سال 2015 کهکشانی ها را به مقصد پورتو ترک کرد. قرارداد او با تیم پرتغالی در انتهای فصل به انتها می رسد و انتظار می رود که قراردادش را برای دو سال دیگر تمدید کند با این وجود او می گوید رؤیای بازگشت به فوتبال کشورش را دارد و امیدوار است تیمی به او پیشنهاد دهد تا به 510 بازی اش در لالیگا اضافه کند.

کاسیاس به خبرنگاران گفت: من به اندازه کافی از این شانس برخوردار بوده ام که در لالیگا رقابت کنم و متأسفانه الان دیگر آنجا نیستم. کاری که من در مادرید انجام دادم، تکرارش بسیار سخت است. تجربه دوباره آن موفقیت ها بسیار سخت خواهد بود. دوران من در رئال مادرید به تاریخ پیوسته است اما من دوست دارم که به لالیگا برگردم.

تقریباً سه سال از آخرین بازی که کاپیتان اسپانیای قهرمانی جام جهانی 2010 برای تیم ملی کشورش بازی کرد، گذشته است و بسیاری از هم تیمی های هم نسل او به دوران بازیگری شان در رده ملی انتها داده اند. کاسیاس اما هنوز امیدوار است که لوئیس انریکه او را به اردوی لاروخا دعوت کند.

کاسیاس اضافه نمود: تیم ملی برای من یک ماجرای تمام شده نیست. برخلاف دیگر هم تیمی هایم، من هنوز از تیم ملی کناره گیری ننموده ام. من فکر می کنم که وضعیت من با سایر دروازه بان ها فرق دارد اما من به تصمیمات سرمربی ای که معتقد است باید به دیگر بازیکنان فرصت بدهد، احترام می گذارم چون تشخیص او این است که سایر بازیکنان وضعیت شان بهتر است با این حال من هم انگیزه دارم. چرا نداشته باشم؟ مثلاً خسوس ناواس نشان داد که می تواند به تیم ملی برگردد و من برای او خوشحالم.

کاسیاس در انتها از بازگشت زین الدین زیدان به کادر فنی رئال مادرید ابراز خرسندی کرد و اضافه نمود: ورود زیدان با توجه به چیزهایی که در سال های گذشته کسب نموده، دلیلی برای خوشبیتی و اشتیاق تمام طرفداران رئال مادرید شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاسیاس: دوست دارم به لالیگا برگردم، هنوز با تیم ملی اسپانیا خداحافظی نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاسیاس: دوست دارم به لالیگا برگردم، هنوز با تیم ملی اسپانیا خداحافظی نکرده ام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021