کاسا آنجلینا، هتلی شیک و مدرن در ساحل آمالفی ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، هتل بوتیک شیک و مجلل کاسا آنجلینا (Casa Angelina) در یکی از زیباترین و خواستنی‌ترین مقصدهای گردشگری اروپا یعنی ساحل آمالفی ایتالیا قرار گرفته است. جای گرفته در میان صخره‌های پر شیب و بر فراز دریایی آبی و احاطه شده با درختان لیمو، هتل کاسا آنجلینا، مدرنیته مجلل و باشکوه خود را به رخ مسافران تور ایتالیا می‌کشد. فضای هتل آن را از دیگر هتل‌های این منطقه جدا کرده و در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌دهد.

کاسا آنجلینا، هتلی شیک و مدرن در ساحل آمالفی ایتالیا

تمام اتاقهای این هتل نماهایی شگفت‌انگیز رو به خلیج سالرنو و طراحی مدرن دارند. مسافران تور ایتالیا همچنین می‌توانند برای داشتن حریم خصوصی بیشتر در آپارتمان‌های هتل اقامت کنند. کاسا آنجلینا استخر سربسته و روباز و همچنین ساحل اختصاصی در نزدیکی ساختمان هتل دارد. مهمانان می‌توانند خلیج را به وسیله تورهای اختصاصی هتل و با قایق Master Angelina بگردند.

هتل Casa Angelina مقصدی عالی برای اقامت در تور ایتالیا است؛ هتلی شیک با نماها و خدمات عالی با غذاهای خوشمزه مدیترانه‌ای که از مقصدهای توریستی مانند ناپل، پمپی، سالرنو، وزوویوس، Herculaneum و Paestum فاصله زیادی ندارد. این هتل از آوریل تا اکتبر و در زمان سال نوی میلادی میزبان مهمانان خودش است. شما می‌توانید با قطار و با یک مسافرت یک ساعته از ایستگاه مرکزی ناپل به مقصد سالرنو به این هتل برسید. از سالرنو با اتوبوس و یا اتومبیل به Praiano بروید. فضای پارکینگ برای مهمانان هتل در نظر گرفته شده است.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "کاسا آنجلینا، هتلی شیک و مدرن در ساحل آمالفی ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاسا آنجلینا، هتلی شیک و مدرن در ساحل آمالفی ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021