کاراته قهرمانی دنیا، صعود کومیته تیمی بانوان به دیدار رده بندی، یکشنبه، جدال با اسپانیا برای کسب برنز

تیم کومیته تیمی بانوان کشورمان با برتری مقابل کوزوو به دیدار رده بندی مسابقات کاراته قهرمانی دنیا صعود کرد.

کاراته قهرمانی دنیا، صعود کومیته تیمی بانوان به دیدار رده بندی، یکشنبه، جدال با اسپانیا برای کسب برنز

به گزارش خبرنگاران، روز چهارم از بیست وچهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی دنیا امروز (جمعه) در سالن 15 هزار نفری ویزینک مادرید اسپانیا پیگیری شد و تیم کومیته تیمی بانوان کشورمان با برتری مقابل کوزوو به دیدار رده بندی صعود کرد.

ملی پوشان کشورمان در مسابقات کومیته تیمی بعد از اینکه روز گذشته(پنج شنبه) با نتیجه 2 بر صفر از سد تیم سنگال گذشتند، امروز در دور دوم به مصاف هلند رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم کشورمان سرانجام یافت.

تیم کشورمان در دور سوم نیز با نتیجه 2 بر یک مغلوب ژاپن، اما با توجه به صعود این تیم به دیدار نهایی، شانس حضور در جدول شانس مجدد را پیدا کرد.

ملی پوشان کشورمان در دور نخست مرحله شانس مجدد به مصاف تیم ترکیه رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم کشورمان به سرانجام رسید. در این دیدار ابتدا رزیتا علیپور مقابل حریف ترکیه ای خود به نتیجه یک- یک دست یافت. در ادامه پیکار فاطمه چالاکی با حریف خود نیز با همین نتیجه به سرانجام رسید. در دیدار سوم نیز حمیده عباسعلی مقابل حریف خود به تساوی صفر-صفر دست یافت تا برنده این دیدار به جدال چهارم کشیده گردد. عباسعلی باز هم به برای تیم کشورمان به میدان رفت که این بار با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود عبور کردتا تیم کشورمان در دور بعد حریف تیم کوزوو گردد.

شاگردان ستاره موسوی در دیدار دوم جدول شانس مجدد مقابل کوزوو با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد تا به دیدار رده بندی صعود کند. در این دیدار فاطمه چالاکی با نتیجه یک بر صفر و پگاه زنگنه با نتیجه 2 بر صفر مقابل رقبای خود به برتری دست یافتند.

دیدار رده بندی مسابقات کومیته تیمی بانوان روز یک شنبه 20 آبان ماه برگزار خواهد شد و تیم کشورمان به مصاف اسپانیا خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاراته قهرمانی دنیا، صعود کومیته تیمی بانوان به دیدار رده بندی، یکشنبه، جدال با اسپانیا برای کسب برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته قهرمانی دنیا، صعود کومیته تیمی بانوان به دیدار رده بندی، یکشنبه، جدال با اسپانیا برای کسب برنز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021