کابو ویدیو، ساحلی شگفت انگیز در آستوریاس اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، کابو ویدیو در آستوریاس اسپانیا قرار دارد. این ساحل صخره‌ای، مشرف به اقیانوس اطلس بوده و در شمالی‌ترین بخش کشور قرار گرفته است. این ساحل زیبا چشم‌اندازهایی مهیج دارد. چندین تماشاگه در امتداد ساحل وجود دارد که از آنجا می‌توان جلوه‌ای ناب از این طبیعت بی‌نظیر را به تماشا نشست.

کابو ویدیو، ساحلی شگفت انگیز در آستوریاس اسپانیا

ارتفاع صخره‌ها از سطح دریا به حدود 80 متر می رسد و این امکان را برای شما فراهم می کنند که از بلندای آن Punta de Estaca de Bares، شمالی‌ترین نقطه شبه جزیره ایبری و همچنین Cabo de Peñas را ببینید. دیگر ویژگی‌های محبوب این ساحل فانوسی دریایی است که بر قله ی صخره ها قرار دارد و همچنین غاری در زیر آن که در نتیجه ی فرسایش ناشی از امواج ایجاد شده است. به طور کلی کابو مقصدی محبوب است به خصوص زمانی که به آستوریاس اسپانیا سفر می کنید.

چرا باید به این مکان سفر کنیم؟

این خط ساحلی بلند، چشم‌اندازهایی بی‌مانند دارد. برجستگی ها، کوه ها و صخره های صعودی و نزولی واقعا تحسین بر انگیز هستند. علاوه بر این، شهر خوش منظره کودیلرو در فاصله ی 10 کیلومتری از آن واقع شده است که به راستی بازدید از آن با ارزش است.

چه زمانی برای سفر به کابو اسپانیا مساعد است؟

تقریبا تمامی فصول سال با این حال لازم به ذکر است که هوا در فصل زمستان بسیار سرد است و باد شدیدی می وزد، بنابراین لباس گرم را فراموش نکنید.

دسترسی به این بخش از اسپانیا چگونه امکان پذیر است؟

بهترین راه برای سفر به این منطقه به وسیله‌ی اتوبوس و یا اتومبیل می‌باشد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "کابو ویدیو، ساحلی شگفت انگیز در آستوریاس اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کابو ویدیو، ساحلی شگفت انگیز در آستوریاس اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021