با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

چین: پرونده مدیر هواوی در کانادا سیاسی است

به گزارش آوای بورالان، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به شروع روند استرداد خانم منگ وانژو مدیر مالی شرکت هواوی به آمریکا توسط کانادا، اعلام نمود پرونده خانم وانژو یک پرونده صرفا قضایی نیست بلکه یک مساله سیاسی است.

چین: پرونده مدیر هواوی در کانادا سیاسی است

به گزارش خبرنگاران لوکانگ روز شنبه با صدور بیانیه ای بار دیگر از ایالات متحده آمریکا خواست که هرچه سریعتر درخواست بازداشت و استرداد خانم وانژو را لغو کند، او از کانادا نیز خواست این مقام ارشد شرکت هواوی را آزاد کند تا صحیح و سالم به چین بر شود.

وی با اشاره به اینکه موضع چین در مورد خانم منگ وانژو روشن و جامع است اضافه کرد: ایالات متحده آمریکا و کانادا از توافقنامه استرداد دوجانبه میان خود، سوء استفاده نموده و خودسرانه اقدامات اجباری را بر شهروند چینی اعمال نموده اند که نقض جدی حقوق قانونی و منافع شهروندان چینی است.

لوکانگ با انتقاد شدید از این اقدام کانادا گفت که چین به شدت شروع فرایند استرداد خانم وانژو را محکوم نموده و در این مورد نیز اعتراض خود را اعلام نموده است.

وزارت دادگستری کانادا روز جمعه به وقت محلی با صدور بیانیه ای اعلام نمود یک جلسه دادرسی برای استرداد و یا عدم استرداد خانم منگ وانژو معاون شرکت هواوی که در کانادا بازداشت شده است برگزار می نماید.

خانم وانژو، رئیس مالی شرکت هواوی چین در ماه دسامبر سال 2018 به درخواست مقام های آمریکایی به ظن کلاهبرداری بازداشت شد.

او چند روز بعد به قید وثیقه 7.5 میلیون دلاری آزاد شد به این شرط که در ونکور جایی که خانم وانژو در آن شهر خانه دارد خارج نشود و باقی بماند چین همان زمان از کانادا خواست که او را آزاد کند.

پس از صدور کیفرخواست برای او به اتهام کلاهبرداری در ماه ژانویه 2019، مقام های آمریکایی به صورت رسمی درخواست استرداد او از کانادا به واشنگتن را مطرح کردند.

مقام های کانادایی در نهایت امروز جمعه دوم فوریه (11 اسفند) بیانیه ای صادر کردند که در آن آمده است دادگاه او پس تکمیل مدارک، شروع خواهد شد.

بر این اساس هانم وانژو روز ششم مارس (15 اسفند) در دادگاهی در ونکور حاضر خواهد شد و در آن روز، تاریخ جلسه دادرسی استرداد معین خواهد شد وزیر دادگستری کانادا پس از جلسه دادرسی در مورد استرداد او به آمریکا تصمیم خواهد گرفت.

بعد از دستگیری این مدیر هواوی در کانادا، چین نیز چند تبعه کانادایی را دستگیر و محاکمه کرد با این حال پکن تاکید نموده است پرونده شهروندان کانادایی بازداشتی ربطی به پرونده معاون مالی شرکت هواوی در کانادا ندارد.

برای دریافت ویزای کانادا با مشاورین آوای بورالان تماس بگیرید.

منبع: ایرنا

به "چین: پرونده مدیر هواوی در کانادا سیاسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین: پرونده مدیر هواوی در کانادا سیاسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021