با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

چین داروی ضد سرطان ساخت

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یک داروی ضد سرطان را که توسط شرکت چینی تهیه شده بود، تأیید و اجازه فروش آن در بازار این کشور را صادر کرد.

چین داروی ضد سرطان ساخت

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از شینهوا، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) یک داروی ضد سرطان را که توسط یک شرکت چینی تهیه شده بود، تأیید و اجازه فروش آن در بازار این کشور را صادر کرد.

این نخستین بار است که داروی ساخت داخلی چین چنین مجوزی را از آمریکا می گیرد؛ دولت چین با انتشار بیانیه مطبوعاتی بیان کرد: سازمان غذا و داروی آمریکا به کپسول های، ساخت شرکت بیوتکنولوژی BiiGene مستقر در پکن، برای معالجه بیماران بزرگسال مبتلا به لنفوم سلول منتل (MCL) که حداقل یک درمان قبلی را دریافت نموده اند، مجوز اعطا کرد.

ریچارد پازدور، مدیر مرکز سرطان آنتولوژی سازمان غذا و داوری آمریکا گفت: این دارو برای بهره گیری از روش درمان ثانویه در بیماران مبتلا تصویب شد تا انهایی که با روش اولیه درمان شدند به بهبودی دست یابند.

وانگ لوهوا، استاد دانشگاه تگزاس می گوید: امروز ما گزینه جدیدی را برای بیماران بزرگسال خود داریم که یک روش درمانی سیستمیک یا هدفمند قبلی را دریافت نموده و نتیجه نگرفته اند.بیماری لنفوم سلول منتل یک سرطان خون تهاجمی است که اغلب در مرحله پیشرفته تر تشخیص داده می گردد.

به "چین داروی ضد سرطان ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین داروی ضد سرطان ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021