!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

چین داروی ضد سرطان ساخت

به گزارش آوای بورالان، سازمان غذا و داروی ایالات متحده یک داروی ضد سرطان را که توسط شرکت چینی تهیه شده بود، تأیید و اجازه فروش آن در بازار این کشور را صادر کرد.

چین داروی ضد سرطان ساخت

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی آوای بورالان به نقل از شینهوا، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) یک داروی ضد سرطان را که توسط یک شرکت چینی تهیه شده بود، تأیید و اجازه فروش آن در بازار این کشور را صادر کرد.

این نخستین بار است که داروی ساخت داخلی چین چنین مجوزی را از آمریکا می گیرد؛ دولت چین با انتشار بیانیه مطبوعاتی بیان کرد: سازمان غذا و داروی آمریکا به کپسول های، ساخت شرکت بیوتکنولوژی BiiGene مستقر در پکن، برای معالجه بیماران بزرگسال مبتلا به لنفوم سلول منتل (MCL) که حداقل یک درمان قبلی را دریافت نموده اند، مجوز اعطا کرد.

ریچارد پازدور، مدیر مرکز سرطان آنتولوژی سازمان غذا و داوری آمریکا گفت: این دارو برای بهره گیری از روش درمان ثانویه در بیماران مبتلا تصویب شد تا انهایی که با روش اولیه درمان شدند به بهبودی دست یابند.

وانگ لوهوا، استاد دانشگاه تگزاس می گوید: امروز ما گزینه جدیدی را برای بیماران بزرگسال خود داریم که یک روش درمانی سیستمیک یا هدفمند قبلی را دریافت نموده و نتیجه نگرفته اند.بیماری لنفوم سلول منتل یک سرطان خون تهاجمی است که اغلب در مرحله پیشرفته تر تشخیص داده می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "چین داروی ضد سرطان ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین داروی ضد سرطان ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021