!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

چین به ادعای پمپئو درباره هواوی واکنش نشان داد

به گزارش آوای بورالان، ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه چین با اشاره به سخنان اخیر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا درباره چین اعلام نمود: در چند وقت اخیر پمپئو هر جا رفته، درباره پکن صحبت نموده است ولی اظهارات او درباره چین پر از دروغ و تناقض است.

چین به ادعای پمپئو درباره هواوی واکنش نشان داد

گنگ شوانگ روز دوشنبه در نشست خبری روزانه در پکن اضافه کرد: با شرکت هواوی که پمپئو همواره یادآوری می نماید، مثالی می زنم آمریکا همواره مدعی است در موسسات چینی مانند هواوی خطر امنیتی وجود دارد؛ اما از ابتدا تا کنون سند معتبری ارائه ننموده است.

وی ادامه داد: ما چندین بار تکرار نموده ایم که بهانه جویی غیر واقعی آمریکا با استفاده از نیروی تمام کشور و روشن کردن تمام موتورهای کشور برای حمله به شرکت هواوی، تنها یک شرکت خصوصی چین، بسیار غیراخلاقی و آبروریزی است و با موقعیت آمریکا به عنوان یک کشور بزرگ سازگار نیست.

او ادامه داد: در اینجا، می خواهم به آقای پمپئو یادآوری کنم که گویا سخنان او مورد استقبال و پذیرش دیگران قرار نگرفته است حتی در شرایطی که آمریکا به دلخواه متوسل به وارد کردن فشار می گردد، کارآمدی مؤسسات چینی مطلوب است بر اساس اطلاعاتی که از پایگاه اینترنتی هواوی دیدم این شرکت تا 16 خرداد 46 قرارداد اجرای فناوری نسل 5 مخابرات در 30 کشور دنیا به دست آورده که بعضی از این کشورها همپیمانان آمریکا و کشورهای اروپایی هستند که امریکا برای متقاعد کردنشان به وارد نشدن به همکاری با هواوی کوشش فراوان نموده بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین اضافه کرد: من نام این کشورها را نمی آورم تا مایۀ شکستن دل بعضی نگردد.

وزیر خارجه آمریکا چندی پیش ضمن مصاحبه با رسانه های سوئیس بار دیگر تکرار نموده بود موسسات چینی امنیت اطلاعات را تضمین نمی نمایند همکاری با موسسات چینی به معنی همکاری با دولت چین است اگر از فناوری مخابراتی هواوی استفاده گردد، حمایت از اطلاعات شخصی و داده ها تضمین نمی گردد.

منبع: خبرآنلاین

به "چین به ادعای پمپئو درباره هواوی واکنش نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین به ادعای پمپئو درباره هواوی واکنش نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021