با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

پکن 2 شهروند کانادایی را به جاسوسی متهم کرد

دولت چین به طور رسمی دو شهروند کانادایی؛ مایکل کوریگ و مایکل اسپاور را متهم به جاسوسی و سرقت اسرار دولتی نموده است.

پکن 2 شهروند کانادایی را به جاسوسی متهم کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پس از حواشی متعدد هواوی در کانادا، دستگیری مدیرمالی این شرکت و البته احتمال استرداد مدیر مالی هواوی به ایالات متحده، به نظر می رسد چینی ها در تلاشند انتقام غول فناوری خود را بگیرند.

طبق اعلامیه ای که امروز از سوی کمیسیون مرکزی سیاسی و حقوقی دولت چین در این باره منتشر شد، ادارات مربوطه تأکید کردند که چین یک کشور تحت حکومت قانون است و قاطعانه اقدامات غیرقانونی و جنایتکارانه را محکوم می نماید. اقداماتی که از دید این سازمان به طور جدی امنیت ملی را تهدید می نماید.

اسپاور، یک سازمان با نام Paektu Cultural Exchange را مدیریت می نماید که برای تشویق سرمایه گذاری خارجی و گردشگری در کره شمالی کار می نماید. اسپاور با کیم جونگ هون رهبر کره شمالی روابطی دوستانه دارد. کوریگ نیز یک دیپلمات سابق در چین و مشاور یک گروه بین المللی مدیرت بحران است.

گزارش شده است که کوریگ به مدت 85 روز در سلولی زندانی شده است که چراغ های آن شبانه روز روشن هستند. همکارانوی این بازداشت را غیر انسانی می دانند و می گویند:کار مایکل در گروه بحران کاملا شفاف بودو به طور کلی همه کسانی که با وی همکار بودند می توانند این موضوع را تایید نمایند. اتهامات مبهم و نامعتبرند.

اما به نظر می رسد این دستگیری تنها ظاهر ماجراست و پشت صحنه این دستگیری ها، مقابله به مثل علیه دستگیری مقامات هواوی در کاناداست. کشورهای غربی بر این عقیده اند که هواوی نباید شبکه های 5G را توسعه دهد چرا که هدفش جاسوسی است اما هواوی تاکید دارد ایمن است و جاسوسی نمی نماید.

در این شرایط پیشبینی می گردد که هر آمریکایی یا کانادایی که در آینده نزدیک به چین سفر می نماید، برنامه های خود را بازبینی کند.

منبع: انتخاب

به "پکن 2 شهروند کانادایی را به جاسوسی متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پکن 2 شهروند کانادایی را به جاسوسی متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021