چگونه آمریکا راباشکوه کنیم؟، فنجان قهوه ترامپ درتایلندساخته می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در 20 ژانویه، رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، اعلام نمود که دولت او از دو قانون ساده پیروی خواهد نمود؛ آمریکایی می خرد و آمریکایی استخدام می نماید. اما اگر شما سری به برج ترامپ در نیویورک بزنید تا یک فنجان ماگ قهوه خوری را که اولین عکسی که خانواده ترامپ با کاخ سفید گرفتند را به روی خود دارد، به یادگار بگیرید، شما یک محصول ساخت تایلند را خواهید خرید.

چگونه آمریکا راباشکوه کنیم؟، فنجان قهوه ترامپ درتایلندساخته می گردد

مجری معروف نیویورکی، جی دی دارکین، چند روز قبل عکسی را از این فنجان های قهوه خوری منتشر کرد که روی آنها تصویر از رییس جمهور ترامپ، بانوی اول آمریکا، ملانیا ترامپ و پسرشان بارون نقش بسته بود. آنها در این تصویر با خوشحالی در جلوی ضلح جنوبی کاخ سفید گردهم آمده اند.

دستیار رییس جمهور در کاخ سفید، ایوانکا ترامپ، که دختر 35 ساله رییس جمهور است، هم پیش از این کارخانه فراوری کفش خود در چین را به راه انداخته بود تا از کارگران چینی استفاده کند و به نظر می رسد این کار فاصله زیادی با شعار آمریکایی بخر، آمریکایی استخدام کن داشته باشد.

ترامپ ادعا می نماید از وقتی که وارد کاخ سفید شده است با تجارت خانوادگی خود قطع رابطه نموده است. اما نمی توان مسائلی مثل افزایش هزینه های عضویت در استراحتگاه و تفریحگاه مارآلاگوی ترامپ در فلوریدا، که با مشهورتر شدن برند ترامپ به واسطه ریاست جمهوری وی گران تر فروخته می گردد و یا داشتن هتلی با برند ترامپ در پایتخت آمریکا را نادیده گرفت.

جولیه بایکوویچز و استفان بران از اسوشیتد پرس در 17 جون گزارش دادند که هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن واقع در خیابان پنسیلوانیا در کوچه یازدهم، که فقط چند بلوک با کاخ سفید فاصله دارد، در تنها چند ماه از شروع به کار خود 20 میلیون دلار درآمد داشته است و درآمد مارآلاگو هم چندین میلیون دلار نسبت به درآمد قبلی آن افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چگونه آمریکا راباشکوه کنیم؟، فنجان قهوه ترامپ درتایلندساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه آمریکا راباشکوه کنیم؟، فنجان قهوه ترامپ درتایلندساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021