چهار تکواندوکار ملی پوش به چین می روند، فدراسیون هزینه ای نمی دهد

به گزارش خبرنگاران، این مسابقات طی روزهای 21 تا 25 آذرماه به میزبانی چین در شهر ووشی برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات دارندگان مدالهای طلا و نقره نخستین دوره این رقابتها، دارندگان مدال طلای 5 دوره رقابتهای گرندپری در سال 2018، نفرات اول تا سوم مراحل انتخابی، دو تکواندوکار منتخب WT و یک سهمیه کشور میزبان به رقابت خواهند پرداخت.

چهار تکواندوکار ملی پوش به چین می روند، فدراسیون هزینه ای نمی دهد

بر همین اساس 121 تکواندوکار در رقابتها مبارزه خواهند کرد که در میان آنها نام چهار ایرانی نیز به چشم می خورد. آرمین هادی پور که با مدال طلای گرندپری منچستر و سجاد مردانی با مدال برنز مرحله نهایی این رقابتها در فجیره جواز حضور در این مسابقات را کسب کردند.

اما فدراسیون جهانی برای فرزان عاشورزاده و ابوالفضل یعقوبی دو تکواندوکار دیگر کشورمان نیز دعوت نامه این مسابقات را ارسال نموده، تا تعداد سهمیه های ایران در مسابقات به عدد 4 برسد.

از سوی دیگر فدراسیون تکواندو اعلام نموده که برای حضور در این مسابقات هزینه ای را متحمل نخواهد شد و تکواندوکاران می بایست با هزینه شخصی مسیر چین را در پیش بگیرند. جوایز قابل توجه دلاری به مدال آوران این مسابقات باعث گردیده تا هر چهار تکواندوکار در تدارک سفر به چین باشند.

شنیده ها حاکی از آن است که سید نعمت خلیفه نیز قبول نموده با هزینه شخصی در این مسابقات شرکت نموده و راهنمایی تیم چهار نفره کشورمان را برعهده بگیرد.

به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب 70 هزار دلار، 20 هزار دلار و 10 هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چهار تکواندوکار ملی پوش به چین می روند، فدراسیون هزینه ای نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار تکواندوکار ملی پوش به چین می روند، فدراسیون هزینه ای نمی دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021