ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

چرا پرسپولیس دو روز در دبی می ماند؟

نداشتن زمین تمرین مناسب در تهران، جو آرام و آب هوای مناسب دوبی و حضور نزدیک و زندگی اردویی بازیکنان و اعضای تیم که در آستانه بازی برگشت اهمیت زیادی دارد، می تواند دلایل احتمالی اتخاذ این تصمیم باشد.

چرا پرسپولیس دو روز در دبی می ماند؟

به گزارش خبرنگاران،کاروان پرسپولیس که قرار بود با پرواز شرکت هواپیمایی امارات راهی توکیو گردد بعد از حضور در دوبی و اقامت یک روزه و در باشگاه ایرانیان به توکیو رفت اما در بازگشت به تهران اقامت سرخ ها طولانی تر گردیده است.

پرسپولیسی ها دوشنبه صبح به دبی می رسند و قرار است تا چهارشنبه در اردو بمانند و تمرینات شان را آنجا برگزار نمایند.

هنوز مسوولان تیم، کادر فنی و باشگاه پرسپولیس علت این تصمیم را اعلام نکرده اند اما نداشتن زمین تمرین مناسب در تهران، جو آرام و آب هوای مناسب دوبی و حضور نزدیک و زندگی اردویی بازیکنان و اعضای تیم که در آستانه بازی برگشت اهمیت زیادی دارد، می تواند دلایل احتمالی اتخاذ این تصمیم باشد.

البته به شرطی که قواعد زندگی اردویی در دوبی رعایت و سختگیری های لازم در این خصوص اعمال گردد.

جالب اینکه سایت پرسپولیس نوشته کادر فنی امیدوار است مشکل خوب بازیکنان در دوبی حل گردد چون با تهران اختلاف ساعت کمی دارد.

منبع: ایران ورزشی

به "چرا پرسپولیس دو روز در دبی می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با چرا پرسپولیس دو روز در دبی می ماند؟

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021