چراغ های برج ایفل به مناسبت روز عشق به فروش رسید

پاریس شهری عاشقانه است و البته به خاطر نورانی بودنش در شب به شهر نور هم معروف است، چراغ های برج ایفل در بسته بندی های جالبی برای فروش به مناسبت نزدیک شدن به روز عشق در پاریس به فروش میرسد.

چراغ های برج ایفل به مناسبت روز عشق به فروش رسید

چراغ‌های برج ایفل در بسته‌بندی‌های خاص و در جعبه‌های قرمز رنگ با نزدیک شدن به روز عاشقان به فروش می‌رسند. پاریس یکی از عاشقانه‌ترین شهرهای جهان است. این شهر عاشقانه به خاطر درخشش و نوری که شب هنگام دارد به شهر نور هم شهرت دارد. برج ایفل در شب، بخشی از همین نورهای شبانه پاریس است. هر شب حدود 2 هزار چراغ، این برج مرتفع را نورانی و درخشان می‌کنند و این نورها منظره‌ای دیدنی و عاشقانه ایجاد می‌کنند. ولنتاین روز عاشقان نزدیک است. اگر قصد دارید هدیه‌ای متفاوت و منحصربه فرد تهیه کنید می‌توانید یکی از همین چراغ‌های برج ایفل را برای معشوقتان خریداری کنید.

با گذشت زمان حدود 450 تا از چراغ‌های برج ایفل کنار گذاشته شدند و این چراغ‌ها را با تغییرات و تزییناتی که بر روی آن‌ها انجام شده است با نام دایموند لایتس (Diamond Lights) به فروش می‌رسانند. این چراغ‌ها همگی از برج جدا شده‌اند و در جعبه‌ای فلزی و قرمز رنگ قرار گرفته‌اند. جنس جعبه‌ها شبیه به فولادی است که گوستاو ایفل از آن برای ساخت برج استفاده کرد.

هر یک از این چراغ‌ها منحصربه‌فرد است و نشان خاص خودش را دارد. این چراغ‌ها با ضمانت به شما تحویل داده می‌شوند و کاملا سالم هستند. این چراغ‌ها بخشی از وجود و هستی برج ایفل هستند، برجی که پربازدیدترین بنای جهان است و تاریخ فرانسه را به نمایش می‌گذارد. قیمت تقریبی هر چراغ 2 میلیون و 500 هزار تومان است که با خرید این چراغ‌ها در حقیقت بخشی از تاریخ فرانسه و نماد عشق را هدیه خواهید داد.

در هر جعبه عکسی از کارن جورج قرار دارد که آتش سوزی برج ایفل در جریان نمایشگاه جهانی در سال 1267 هجری شمسی (1889 میلادی) را به تصویر کشیده است.

به "چراغ های برج ایفل به مناسبت روز عشق به فروش رسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "چراغ های برج ایفل به مناسبت روز عشق به فروش رسید" امتیاز داده است | امتیاز: 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ های برج ایفل به مناسبت روز عشق به فروش رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021