پیکه: VAR باشد یا نباشد برای بارسلونا داستان می سازند، جنجال سازی در فرهنگ ما اسپانیایی هاست

به گزارش آوای بورالان، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا جنجال هایی که درباره استفاده از یاری داور ویدئویی وجود دارد را کم اهمیت دانست.

پیکه: VAR باشد یا نباشد برای بارسلونا داستان می سازند، جنجال سازی در فرهنگ ما اسپانیایی هاست

به گزارش آوای بورالان، بارسلونا با بردی خارج از خانه مقابل ختافه در هفته هجدهم لالیگا اختلافش در صدر جدول را به 5 امتیاز افزایش داد. کاتالان ها این پیروزی را به سختی و با حداقل اختلاف کسب کردند که این پیروزی با جنجال هایی هم همراه بود زمانی که یک گل تیم میزبان به دلیل برخوردی که یاری داور ویدئویی آن را خطا روی کلمان لنگه هافبک فرانسوی بارسلونا بود و به همین دلیل مردود اعلام شد. این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این بازی در مصاف رئال مادرید و سوسیه داد حادثه ای مشکوک به خطای پنالتی رخ داد که VAR آن را به ضرر کهکشانی ها پنالتی تشخیص نداد. همین موضوع سبب شد که جنجال هایی درباره نحوه استفاده از یاری داور ویدئویی در فوتبال اسپانیا شکل بگیرد.

جرارد پیکه در این خصوص گفت: زمانی که VAR نبود جنجال هایی وجود داشت به خاطر اینکه VAR نبود. حالا هم که VAR هست باز هم جنجال هست. من قبلاً هم این را گفته بودم اما در این کشور انگار ما عاشق جنجال سازی هستیم و به همین دلیل هم برنامه هایی وجود دارند که کارشان جنجال ساختن است. این بخشی از فرهنگ ما گردیده است. VAR به داوران یاری می نماید و این چیز مهمی است.

پیکه سپس به شائبه هایی که درباره آینده ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا وجود دارد اشاره داشت و از او حمایت کرد.

مدافع میانی کاتالان ها تأکید کرد: والورده باید درباره آینده اش تصمیم بگیرد و ما به آن احترام خواهیم گذاشت چون او سرمربی تیم ماست. اگر او تصمیم به ماندن بگیرد ما خوشحال می شویم به خصوص که او دارد کارش را عالی انجام می دهد. او آرامش را به تیم ما برده است و دارد نتایج خوبی می گیرد.

با وجود فاصله 5 امتیازی بارسلونا با تیم دوم جدول و فاصله 10 امتیاز این تیم با رئال مادرید، پیکه فکر نمی نماید که کورس قهرمانی لالیگا تمام گردیده باشد.

او اضافه نمود: من نمی دانم که آیا ایجاد این اختلاف به لالیگا ضربه بزرگی می زند یا نه اما همیشه بردن در اولین بازی پس از کریسمس اتفاق خوبی است. من فکر می کنم سال ها بود که ما نمی توانستیم چنین کار را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیکه: VAR باشد یا نباشد برای بارسلونا داستان می سازند، جنجال سازی در فرهنگ ما اسپانیایی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه: VAR باشد یا نباشد برای بارسلونا داستان می سازند، جنجال سازی در فرهنگ ما اسپانیایی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021