پیشنهاد استرالیا و اندونزی برای میزبانی مشترک از جام جهانی 2034

استرالیایی ها به صورت رسمی برای میزبانی از جام جهانی فوتبال در سال 2034 ابراز تمایل کردند.

پیشنهاد استرالیا و اندونزی برای میزبانی مشترک از جام جهانی 2034

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال استرالیا اظهار داشت که با اندونزی برای ارائه پیشنهاد میزبانی مشترک از جام جهانی 2034 مذاکراتی داشته است. استرالیایی ها پیش از هم برای میزبانی از جام جهانی 2022 پیشنهاد داده بودند، اما پیشنهاد آنها نتوانست نظر سران فیفا را جلب کند و به همین دلیل آنها یک بار دیگر می خواهند شانس خود را برای میزبانی از این رقابت ها امتحان نمایند.

فدراسیون فوتبال استرالیا در بیانیه ای که برای خبرگزاری رویترز ارسال شده، نوشته است: فدراسیون فوتبال استرالیا تأیید می نماید که با فدراسیون فوتبال اندونزی درباره امکان ارائه پیشنهاد میزبانی مشترک از جام جهانی 2034 مذاکراتی داشته است. پیشنهاد میزبان مشترک اندونزی - استرالیا همچنین در جلسه اخیر شورای فدراسیون فوتبال آسه آن (انجمن ملل آسیای جنوب شرقی) در لائوس مطرح شد. فدراسیون فوتبال استرالیا از فرصتی که برای ارائه پیشنهاد میزبانی از جام جهانی 2034 به همراه یکی دیگر از اتحادیه های عضو، فراهم آمده است استقبال می نماید.

علاوه بر اندونزی، از دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا همچون، کامبوج، لائوس، مالزی، میانمار، فیلیپین، سنگاپور، تایلند، ویتنام و برونئی هم به عنوان دیگر کشورهایی که ممکن است به صورت مشترک با استرالیا پیشنهاد میزبانی از جام جهانی 2034 را ارائه نمایند، نام برده می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیشنهاد استرالیا و اندونزی برای میزبانی مشترک از جام جهانی 2034" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد استرالیا و اندونزی برای میزبانی مشترک از جام جهانی 2034"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021